صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 3132333435363738394041
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

من برای تجربه علمی دوست دارم بدونم چطور باید اقدام کنم لطفا اگر کسی اطلاعی داره با من در میون بذاره

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

سلام دوستان
    تازه فارق تحصیل شدم در کارشناسی
    خواستم بدونم به من اجازه اینو میدن بخوام دوباره از لیسانس برم یک کشور دیگه مثل ایتالیا درس بخونم؟
    من نظام وظیفه سوال کردم گفتن اگه مشمول خدمت نباشی یه پاسپرت 1ماهه میدن
    حالا یخورده گیج شدم نمیدونم با این پاسپرتی که 1ماهه هست میتونم برم 4/5سال یه کشور دیگه درس بخونم یا نه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

سلام به همگی ،
    من دانشجوی فوق هستم (ترم 4 ، اميرکبير) ، اينجارو که خواندم فهميدم برای گرفتن مجوز خروج موقت احتياج به اشتغال به تحصيل هستش ، ولی من ميخوام اوسط ترم 5 از ايران خارج بشم ، اگه استاد راهنمای من تاييد کنه که من ترم 5 هم واحد دارم و کارم تمام نشده ميتونم از الان برای گرفتن نامه خروج موقت اقدام کنم؟
    در ضمن من ميخوام به بهانه امتحان زبان اجازه خروج بگيرم اما در هيچ آزمونی ثبت نام نکرده ام ، آيا چک ميکنن که من ثبت نام کرده ام يا نه ؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

از تحصیلات تکمیلی دانشکدتون بپرسین اما فکر می کنم برای هر ترم رو همون ترم بررسی می کنند چون در واقع باید اشتغال به تحصیل داشته باشید.
    برای آزمون زبان هم دانشکده عمران که هیچ مدرکی از من نخواست (در واقع ریس تحصیلات تکمیلی دانشکدمون میدونست که برای ویزا هست و چاره ای جز این نیست و کاری نداره)، امیدوارم بقیه دانشکده ها هم همینجوری باشه. تحصیلات تکمیلی کل و وزارت علوم هم هیچ مدرکی نمی خواهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rafie نمایش پست ها
    سلام به همگی ،
    من دانشجوی فوق هستم (ترم 4 ، اميرکبير) ، اينجارو که خواندم فهميدم برای گرفتن مجوز خروج موقت احتياج به اشتغال به تحصيل هستش ، ولی من ميخوام اوسط ترم 5 از ايران خارج بشم ، اگه استاد راهنمای من تاييد کنه که من ترم 5 هم واحد دارم و کارم تمام نشده ميتونم از الان برای گرفتن نامه خروج موقت اقدام کنم؟
    در ضمن من ميخوام به بهانه امتحان زبان اجازه خروج بگيرم اما در هيچ آزمونی ثبت نام نکرده ام ، آيا چک ميکنن که من ثبت نام کرده ام يا نه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه به منظور سفرهای علمی

پاسپورت ما امروز اومد ، سه شنبه مدارک رو فرستادم ، شنبه رسيد دستمون! خيلی سريع بود واقعا ،،، تازه اصفهان هم بودم...
    ----

فقط اينکه من برای 1 تا 10 آذر اجازه خروج گرفتم اما توی پاسپورت هيچی ننوشته ، گويا از اين به بعد فقط در ديتابيس پليس گذرنامه ثبت ميشه که چه زمانی اجازه خروج داريم !

من کاره ديگه اي نبايد انجام بدم ؟ مشکلی برای خروج در اون تاريخ نيست ديگه؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rafie نمایش پست ها
    پاسپورت ما امروز اومد ، سه شنبه مدارک رو فرستادم ، شنبه رسيد دستمون! خيلی سريع بود واقعا ،،، تازه اصفهان هم بودم...
    ----

فقط اينکه من برای 1 تا 10 آذر اجازه خروج گرفتم اما توی پاسپورت هيچی ننوشته ، گويا از اين به بعد فقط در ديتابيس پليس گذرنامه ثبت ميشه که چه زمانی اجازه خروج داريم !

من کاره ديگه اي نبايد انجام بدم ؟ مشکلی برای خروج در اون تاريخ نيست ديگه؟
    نه مشکلی نیست و تمامی مراحل به درستی انجام شده.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی کارشناسی دانشگاه شریفم. یه فرصت علمی-پژوهشی خوب تو خارج از کشور برام پیدا شده و دعوت نامه اش رو هم گرفته ام. ولی یه مشکل اساسی داره! مدت زمانش 7 ماهه! البته دانشگاه بدون هیچ حرف و حدیثی موافقت کرده و مشکلی نیست ولی گفته شاید نظام وظیفه قبول نکنه این مدت رو. میخواستم از دوستان سوال کنم آیا کسی تجربه مشابهی یا پیشنهاد خاصی برای موفقیت در این راه نداره؟ شنیدم یه نفر 3 ماهه رفته بوده بعد از اونجا 3 ماه هم تمدیدش کرده. چه جوری؟

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)