صفحه 41 از 45 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    با سلام
    درباره سوالی که الان میخوام بپرسم،شاید خیلی اینجا بحث شده باشه ولی جواب واضحی رو ندیدم.
    من برای ادامه تحصیل توی کشور المان بهم معافیت تحصیلی دادن و الان در مرحله ویزا هستم.میخوام بعد گرفتن ویزای آلمان،برم ترکیه و از اونجا برم آلمان.آیا توی فرودگاه به این قضیه گیر میدن؟
    بالاخره ما نفهمیدیم با این پاسی که گرفتیم فقط آلمان میتونیم بریم یا جای دیگه هم میشه رفت؟
    من که از اداره گذرنامه پرسیدم،یه خانومی بود که گفت نامه وزارت علومت رو ببینم و بعد گفت چون اینجا نوشته میتونید به دفعات خارج شید،پس مشکلی نداره. ولی قشنگ میشد دید که داره این حرف رو با تردید میزنه.
    سلام
    نه عزیز، چه گیری میتونن بدن؟ هر جا که دلت بخواد میتونی بری!
    در ضمن قسمت های مختلف فروم، بچه ها بار ها توضیح دادن و تجربیات شون رو در این مورد نوشتند.
    خیال تون راحت
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

سلام ، یک سوال داشتم . می خواستم ببینم پاسپورتی را که برای سفرای علمی می دن چه جوریه ؟! یعنی پاسپورته موقته یا نه دایمیه که یه جاییش نوشته فقط یک بار در فلان تاریخ اجازه خروج داره و بعد از برگشت باطل می شه ؟ ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_2335 نمایش پست ها
    سلام ، یک سوال داشتم . می خواستم ببینم پاسپورتی را که برای سفرای علمی می دن چه جوریه ؟! یعنی پاسپورته موقته یا نه دایمیه که یه جاییش نوشته فقط یک بار در فلان تاریخ اجازه خروج داره و بعد از برگشت باطل می شه ؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    پاسپورتی که به شما میدن هیچ فرقی با بقیه پاسپورت ها نداره. مثل بقیه فکر کنم اعتبار 5 ساله داره. در هیچ جایی از آن هم نمینویسن که شما مثلا کجا داری میری یا اجازه داری فلان جا بری.
    فقط شما هر جا بری ، به شما اجازه خروج از کشور برای اون کشور صادر میشه که در سیستم ثبت میشه و در پاسپورت نمینویسن.
    فقط اگه برای ویزا اقدام کنید ، Visa Label را در صفحات پاسپورت میتونید داشته باشید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

سلام دوستان.

در حال حاضر هم دانشجوی ارشد هستم. قبل از قبولی دانشگاه یه مدت خدمت رفتم اما بعد قبولی با معافیت تحصیلی اومدم دانشگاه. گذرنامه ندارم. من یه مقاله کنفرانسی دادم برای آلمان که قبول شده. تاریخ برگزاری کنفرانس 5 اردیبهشت هست. ازونجایی که اولین جلسه گروه در دانشکده ما 20 فروردین تشکیل میشه و موضوع قبولی مقاله من مطرح میشه، من فقط 2 هفته وقت دارم که هم گذرنامه بگیرم و هم ویزای آلمان. ولی خب قاعدتاً وقت نمیشه ویزای آلمان رو بگیرم. بنابراین الان فقط میخوام بدونم که آیا من می تونم تو همین مدت محدود واسه گرفتن گذرنامه اقدام کنم و حداقل گذرنامه رو دریافت کنم؟ قصدم خروج از کشور نیست، فقط میخوام به همین بهونه گذرنامه رو بگیرم. به نظرتون امکانپذیره؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط strans نمایش پست ها
    سلام دوستان.

در حال حاضر هم دانشجوی ارشد هستم. قبل از قبولی دانشگاه یه مدت خدمت رفتم اما بعد قبولی با معافیت تحصیلی اومدم دانشگاه. گذرنامه ندارم. من یه مقاله کنفرانسی دادم برای آلمان که قبول شده. تاریخ برگزاری کنفرانس 5 اردیبهشت هست. ازونجایی که اولین جلسه گروه در دانشکده ما 20 فروردین تشکیل میشه و موضوع قبولی مقاله من مطرح میشه، من فقط 2 هفته وقت دارم که هم گذرنامه بگیرم و هم ویزای آلمان. ولی خب قاعدتاً وقت نمیشه ویزای آلمان رو بگیرم. بنابراین الان فقط میخوام بدونم که آیا من می تونم تو همین مدت محدود واسه گرفتن گذرنامه اقدام کنم و حداقل گذرنامه رو دریافت کنم؟ قصدم خروج از کشور نیست، فقط میخوام به همین بهونه گذرنامه رو بگیرم. به نظرتون امکانپذیره؟
    سلام دوست عزیز
    چرا که نه !! شما با گواهی قبولی مقاله در کنفرانس میرید دانشگاه تا اونا بهتون نامه بدن ؛ بعد با اون نامه میرید نظام وظیفه و وثیقه 5 یا 8 میلیونی میذارید ؛ بعد اونا مجوز صدور گذرنامه را میدن و میتونید برید پلیس +10 درخواست گذرنامه بکنید.
    ( البته اگه به سفارت آلمان زنگ بزنید و بگید که کارتان فوری است ، شاید یک راه حلی ارائه بدن. )
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

برای شرکت در کنفرانس هم میشه این اقدامو کرد؟ دقیقا چه مدارکی لازم داره؟ کنفراانسو از نظر اعتباری چک می کنند؟

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    برای شرکت در کنفرانس هم میشه این اقدامو کرد؟ دقیقا چه مدارکی لازم داره؟ کنفراانسو از نظر اعتباری چک می کنند؟
    بله میتونید فقط باید مدیر گروه دانشگاهتون اعتبار اون کنفرانس رو تایید کنه و نامه رسمی از گروهتون مبنی بر تأیید اون کنفرانس بگیرید که بتونید به نظام وظیفه ارائه بدید نظام وظیفه به محض دیدن نامه تایید رسمی از دانشگاه کارهای شما رو زود انجام میده.

Junior Member

سلام دوستان، من دانشجوي ليسانس هستم و فقط پروژم باقي مونده. يعني تا شهريور فارغ التحصيل ميشم
    مقاله من براي ارائه در يك كنفرانس توي آلمان پذيرفته شده
    حالا مسئولين برگزاري كنفرانس از من مشخصات گذرنامه دارن.
    منم كه پاسپورت ندارم و ميخواستم بدونم چيكار بايد انجام بدم؟
    ميتونم پاسپورت بگيرم؟ با وثيقه ميشه كاري كرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مواد-شناسایی و اتنخاب مواد مهندسی

دانشجویان دانشگاههای سراسری برای گرفتن گذرنامه برای آزمون زبان(مثلا تافل) در ترکیه گواهی اشتغال به تحصیلشون رو میبرن امور دانشجویی تو خیابون فرصت و اونجا تائید میکنن ولی من که دانشگاه آزاد هستم باید کجا گواهی اشتغال به تحصیلم رو تائید کنم و بعد از تائید مرحله بعدی چیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پاسپورت ندارم 2واحد از درسمم گذاشتم واسه پاسپورت ایا با اینکه پذیرش شدم این کار نیازه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)