صفحه 43 از 45 نخستنخست ... 33343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
    سلام.
    من هنوز گذرنامه ندارم. می خوام برم برای سفارت ترکیه. واسه خروج می خوام به بهانه سفر نیمه علمی برم که وثیقش کمتره .
    آیا باید جدی جدی یه آزمون ثبت نام کنم؟؟ یا حرفمو باور می کنن؟
    چه مدرکی می خوان واسه ثبت نام؟
    قاعدتا باید یه مدرکی نشان بدید چون اگر به حرف بود خیلی از دانشجو ها میتونستن به راحتی خارج بشن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tar.hamid.007 نمایش پست ها
    دانشجویان دانشگاههای سراسری برای گرفتن گذرنامه برای آزمون زبان(مثلا تافل) در ترکیه گواهی اشتغال به تحصیلشون رو میبرن امور دانشجویی تو خیابون فرصت و اونجا تائید میکنن ولی من که دانشگاه آزاد هستم باید کجا گواهی اشتغال به تحصیلم رو تائید کنم و بعد از تائید مرحله بعدی چیه؟
    شما میرید دانشگاه خودتون و فرم سفرهای خارجی رو پر میکنید و اون فرم میفرستن به مدیریت آموزش استان تا تایید بشه بعد اینکه گواهی اشتغال به تحصیل شما تایید شد ،شمارو میفرستن به دانشگاه منتخب استان که معمولا دانشگاه سراسری مرکز استانتون هست.و اونجا نوع سفر شمارو معین میکنه و به نظتم وظیفه معرفیتون میکنه. موفق باشید

Junior Member

Question پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

سلام من دانشجوی کارشناسی هستم و از دانشگاه ایتالیا پذیرش گرفتم ،برای گرفتن پاسپرت امروز رفتم نامه معرفی به نظام وظیفه گرفتم ،ولی تاریخ سفرمو زدم 2.10.94 تا 31.2.94 برای اینکه پاسپرتم برای انجام کارای ویزا دستم باشه اما تاریخ واقعی سفر من احتمالا اواخر مرداد یا اوایل شهریور شاید 9 یا 10 شهریور باشه ،میخواستم بدونم من اگه 10 اردیبهشت برم و بگم من مشگل پیش اومده و نمیخوام برم ،وثیقمو پس بگیرم ایا مجددا میتونم تو اون تاریخ واقعی دوباره اجازه خروج بگیرم یا ن..ممنونم.هنوز نامه رو نبردم نظام وظیفه اگه نمیشه مجددا بگیرم آیا نامرو نبرم نظام وظیفه و برم دانشگاه بگم پشیمون شدم شانسی برای دوباره انجام دادن این پروسه و تغییر دادن تاریخ سفر دارم یا نه،ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

Junior Member

Post پاسخ : گذرنامه به منظور سفرهای علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    قاعدتا باید یه مدرکی نشان بدید چون اگر به حرف بود خیلی از دانشجو ها میتونستن به راحتی خارج بشن
    برای اثبات نیمه علمی بودن سفر شما باید دعوتنامه از یکی از نمایشگاه های کشور مقصدجهت ارایه مقاله بصورت پوستر یا همچین چیزایی به دانشگاه ارایه بدین و شرکت در ازمون،سفر سیاحتی تلقی میشه ،البته این نظر دانشگاه تبریز بود شما اگر بتونین دانشگاه رو قانع کنین که سفر علمی میرین اونا تو نامه شما مینویسن نیمه علمی.دانشگاه تبریز به من اینجوری گفت باز بستگی داره به دانشگاه.شما برو از مدیریت آموزش دانشگاه خودتون بپرسین ببینین چی میخوان بعضی دانشگاه ها براحتی اینکارو میکنن و بعضی مثل دانشگاه من مته رو خشخاش میزارن.موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashicd نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی کارشناسی هستم و از دانشگاه ایتالیا پذیرش گرفتم ،برای گرفتن پاسپرت امروز رفتم نامه معرفی به نظام وظیفه گرفتم ،ولی تاریخ سفرمو زدم 2.10.94 تا 31.2.94 برای اینکه پاسپرتم برای انجام کارای ویزا دستم باشه اما تاریخ واقعی سفر من احتمالا اواخر مرداد یا اوایل شهریور شاید 9 یا 10 شهریور باشه ،میخواستم بدونم من اگه 10 اردیبهشت برم و بگم من مشگل پیش اومده و نمیخوام برم ،وثیقمو پس بگیرم ایا مجددا میتونم تو اون تاریخ واقعی دوباره اجازه خروج بگیرم یا ن..ممنونم.هنوز نامه رو نبردم نظام وظیفه اگه نمیشه مجددا بگیرم آیا نامرو نبرم نظام وظیفه و برم دانشگاه بگم پشیمون شدم شانسی برای دوباره انجام دادن این پروسه و تغییر دادن تاریخ سفر دارم یا نه،ممنون میشم زودتر جوابمو بدین
    من امروز رفتم پرسیدم و گفتن که هیچ مانعی نداره که مجددا نامه معرفی به نظام وظیفه صادر بشه به شرطی که تاریخ سفر در طول ترم جاری باشه یعنی حداکثر تا اخر شهریور برای ترم بهار به عنوان مثال،دوستانی که مشکل منو دارن ی تاریخ سوری نزدیک ارایه بدن بعد گرفتن پاسپرت برن نظام وظیفه و بگن سفرشون کنسل شد اونا وثیقه رو آزاد میکنن و پاسپرت دست شما میمونه بعد انجام کارای ویزا واینا دوباره برین و بگین میخواین دوباره سفر کنین،البته توجه داشته باشین که در تاریخ سفر شما باید در ترم جاری دانشگاتون انتخاب واحد کرده باشین تا دانشجو تلقی بشین،

با سلام دوستان عزیز

من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه میخوام اقدام کنم و در اصفهان هستم. میخواستم برای دریافت گذرنامه اقدام کنم. من یه نامه از آموزش دانشگاه گرفتم برای ناجا و میخواستم ببینم برای این پروسه چکار کنم؟ آیا این نامه نیاز به تایید وزارت علوم هم داره؟ آیا از اصفهان هم میتونم اقدام کنم برای سپردن وثیقه و گذرنامه که نیازی به رفتن به تهران نباشه؟ اگه میتونین پروسه کاملشو برام بگین یه دنیا ممنون میشم چون واقعا سردر گم شدم.

ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام برای اینکه خروج از کشور به منظور سفر نیمه علمی یا علمی تلقی بشه باید آزمون خاصی ثبت نام کرد؟ چه کارایی غیر از آزمون میشه کرد؟ ممنون

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

*سوال فوری*
    سلام دوستان,
    من یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی ام کنید البته بیشتر سردرگمی هست...
    من پذیرش دارم و الان تمام مراحل وزارت علوم رو طی کردم حتی وثیقه ی ۱۵ میلیون تومانی هم برای نظام وظیفه گذاشتم و تمام کارا تموم شده و نامه معرفی به گذرنامه رو گرفتم.
    میخواستم بدونم الان من هم باید به گذرنامه باز وثیقه بدم!؟
    اگه آره چقدر باید وثیقه بزارم!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unimi

دوستان من میخوام برم ایتالیا برای تحصیل .. یه امتحان آیلتس تو قبرس ثبت نام کردم که از اونجا برم..

با برگه ثبت نام آیلتس میشه نیمه علمی رفت؟ (8م وثیقه) لطفا راهنمایی کنین . ممنون .

میخواستم بپرسم اگر بعد ای اتمام درسم بر نگردم ایران و پاسپورتم جدید بخوام بگیرم ( وقتی که پاسپورت قدیمی و منقضی میشه ) بهم میدن پاسپورت جدید رو ? ( با وثیقه من پاسپورت گرفتم)
    ممنون از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)