صفحه 5 از 45 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

نه شما براي سفر كاري نمي تونين از كشور خارج بشين فقط سفرهاي زيارتي و علمي با قيد وثيقه...اين ها تنها بهانه هايي هستن كه مي تونين از كشور خارج بشين
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

alinorton2006
    Guest

سلام.
    من دانشجوی رشته مکانیک ازدانشگاه آزاد تهران جنوب هستم.الان دارم امتحانات پایان ترم رو میدم(ترم اولی هستم).
    من می خوام برای عید نوروز همراه با خانواده به امارات(دوبی)برم.به نظر شما بهترین بهانه برای گرفتن مجوز چیه؟(کنفرانس یا مقاله علمی یا شرکت در امتحانات مختلف).راستی دایی من در دوبی زندگی میکنه واقامت داره و میتونه برای ثبت نام در امتحانات یا یکسری از کارها اقداماتی در دبی برای من انجام بده.لطفا من را راهنمایی کنید که اصلا باید به دانشگاه چی بگم؟و چطوری اقدام کنم بهتره؟(من 15 میلیون هم دارم.)
    اگربه بهانه کنفرانس بخوام اقدام کنم باید مدرک خاصی ارائه بدم یا اصلا چطوری باید ثبت نام کنم؟(یعنی چجوری ثابت میشه که من می خوام در یک کنفرانس شرکت کنم؟)

سلام
    ببین این مسئله به دانشگاه ها ربط داره. هر دانشگاهی ممکنه به جور عمل کنه.
    راه راحت تر شاید ثبت نام برای امتحان آیلتس یا GRE باشه. چون ثبت نام این ها تو ایران به سختی انجام میشه. با 150000 تومن هم میتونی ثبت نام کنی، بعدش هم کنسل کنی و یه مقدارش و پس بگیری.
    ولی میگم به حساسیت داشگاه بستگی داره.

alinorton2006
    Guest

خیلی ممنون از پاسخ سریعتان! :-*
    حالا برایتان مقدور هست که مختصر توضیحی درباره ی چگونگی ثبت نام آیلتس یا GRE برایم بدهید؟باید برای ثبت نام هر کدام به کجا مراجعه کنم؟(نباید قبل از ثبت نام مدرکی داشته باشم یا دوره ای ببینم)؟چون من اصلا در رابطه با ایندو اطلاعاتی ندارم! :-[

خوب توضیح این ها دیگه میشه یه تاپیک دیگه.
    شما اول تو ویکی این جا رو بخون:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...86%D8%A7%D8%AA

بعدش هم اگه سوالی بود این جای فروم رو مطالعه کن:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,19.0.html

بعدش اگه بازم سوالی بود تو تاپیک خودش مطرح کن. یا با پیام خصوصی بپرس.

سلام دوستان

من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و میخام برای اردیبهشت 88 یک سفر برم ترکیه باید نامه مجوز خروج از دانشگاه بگیرم؟از کدوم قسمت دانشگاه؟بهد از الان اقدام کنم یا زوده؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

سلام
    متاسفانه مشمولین دانشجو نمیتونن از کشور برای تفریح خارج شن.
    باید برای سفرهای علمی یا زیارتی اقدام کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    سلام
    متاسفانه مشمولین دانشجو نمیتونن از کشور برای تفریح خارج شن.
    باید برای سفرهای علمی یا زیارتی اقدام کنین.
    ّبله در جریان هستم و میدونم الان مشکل من این هستش که باید به عنوان سفر علمی چه بهونه ای بیارم و به کدام قسمت داشگاه باید برم؟بعد هم از الان برای اردیبهشت 88 اقدام کنم یا زوده؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon
    ّبله در جریان هستم و میدونم الان مشکل من این هستش که باید به عنوان سفر علمی چه بهونه ای بیارم و به کدام قسمت داشگاه باید برم؟بعد هم از الان برای اردیبهشت 88 اقدام کنم یا زوده؟
    I have got my passport with respect to participating in a conference. It depends on the university policy but in my case, I present the "acceptance email" and "A copy of my paper" and so on.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    I have got my passport with respect to participating in a conference. It depends on the university policy but in my case, I present the "acceptance email" and "A copy of my paper" and so on.
    thanks sir,would u plz tell me how can I apply for a conference in a foreign country??

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)