صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 443

موضوع: گذرنامه به منظور سفرهای علمی

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای علمی

دوستان من هفته پیش فارغ التحصیل شدم. برای عید به اسم آزمون GMAT میخوام برم مالزی. آیا دانشگاه به من نامه میده ببرم نظام وظیفه؟ اصلا با توجه به این شرایط مراحل کاری من چجوریه؟(مدرک واسه ثبت نام آزمون که نمی خواد؟!)
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

سلام
    من تیر ماه 87 فارغ التحصیل شدم و برگ سبزم الان اومده، 1تیر اعزام هستم.پذیرشم تقریبا" قطعی هست ولی هنوز نامه I-20 نیومده، اون طرف ازم پاسپورت خواستن! نمیدونم الان که مشمولم که نمیتونم پاسپورت بگیرم. راستی برادرم تازه رفته خدمت، اگه بتونم معافیت موقت بگیرم (مشمولیت همزمان 2برادر=معاف شدن یکی تا پایان دوره خدمت اون یکی) میشه پاسپورت گرفت؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh@phy.ir
    سلام دوستان،
    من الان از یکی از دوره های اراسموس پذیرش گرفتم. در تیرماه هم فارغ التحصیل می شم. ولی می خوام توی اردیبهشت ماه پاسپورت داشته باشم که توی خرداد برم سفارت. می شه منو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم. به چه بهانه ای بگم می خوام برم سفر. از دانشگاه می تونم شروع کنم؟ و از کی شروع کنم. اگه فقط بخوام پاسپورت داشته باشم وثیقه رو هم باز نگه می دارن پیش خودشون؟

ممنون، سهیل.
    jتوی قوانین نظام وضیفه، اگه شما مشمول باشی، نمیتونی فقط پاسپورت خالی بگیری. باید به بهانه سفر اقدام کنی. که همونطوری که چند بار تا حالا تو فروم گفته شده، یا باید زیارتی باشه، یا علمی. اگر وقعا قصد سفر ندارین، که ظاهرا هم همینطوره، بهتره از دانشگاه در مورد سفر به خارج برای امنحان IELTS یا GRE یا تافل جویا بشین ببینین چه جوریه. ببینین برگه ثبت نام میخوان، نمیخوان، اصلا میذارن یا نه.
    بعد اگه از اون طریق یا همون زیارتی بشه، شما وثیقه میذارین و پاسپورت و میگیرین.
    بعدش میتونین سفر مجازیتون و کنسل کنین، برین نظام وظیفه و وثیقه رو پس بگیرین.

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال برام پیش اومده! یکی از رفیقام گفت می تونی بری پلیس +10 گذرنامه بگیری ولی اجاره خروج نداری. منم فقط می خوام برم سفارت ایتالیا برای ویزا آیا بدون اجاره خروج سفارت گیر نمیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh@phy.ir
    سلام دوستان،
    یه سوال برام پیش اومده! یکی از رفیقام گفت می تونی بری پلیس +10 گذرنامه بگیری ولی اجاره خروج نداری. منم فقط می خوام برم سفارت ایتالیا برای ویزا آیا بدون اجاره خروج سفارت گیر نمیده؟
    شما تا نامه از نظام وظیفه نگیری بهت گذرنامه نمیدن مراحلشو چند تا پست قبلتر نوشتم بخون متوجه میشی
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

در اینجا تمام راه هایی که دانشجویان مقطع کارشناسی میتوانند خارج بشوند با کمک دوستان گفته میشود
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    خیر این طوری نیست.
    گذرنامه هیچ فرقی با گذرنامه های دیگه نداره.
    با سلام،
    اين نظر دوستمون كاملا تاييد ميشه و گذرنامه هيچ فرقى با گذرنامه نداره.
    البته موقع خروج كل مشخصات شما در سيستم هست ولى پاليسى شون اين هست كسى كه وثيقه گذاشته به هر مقصدى ميتونه خارج بشه.
    من چند سال قبل كه از سربازى معاف نشده بودم 4 بار از اين قانون استفاده كردم و فكر كنم سه بار براى سورييه و يك بار براى كربلا اجازه خروج گرفتم :P.
    هر چهار دفعه هم مقاصدم به ترتيب كلگرى (كانادا)، فرانكفورت، زوريخ و ونكوور بود.و هيچ مشكلى هم ايجاد نشد.
    البته موقع خروج و تو فرودگاه اون آقا ريش داره (يا خانم سبيل داره) يه كم چپ چپ نگاه تون ميكنند ولى شما اصلا كر نكن .
    موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    ازمون GMAT در ایران برگزار نمی شه . از دانشگاه بخواین که نامه ای به نظام وظیفه بزنه که به شما در تاریخ مورد نظر اجازه خروج بدن . سوریه وثیقه 15 میلیونی میخواد اما شما واسه ازمون 5 میلیون بیشتر نمی ذارین...
    سلام دوست گلم از راهنماییت ممنونم فقط اگه امکانش هست جزئیات این آزمونو بگو و مراحل نامه گرفتن و اینکه چند روز میتونیم به این بهانه خارج بشیم و اینکه چه کشور هایی این آزمونو برگزار میکنن ممنون میشم اگه کاملا توضیح بدی !

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelyson
    سلام دوست گلم از راهنماییت ممنونم فقط اگه امکانش هست جزئیات این آزمونو بگو و مراحل نامه گرفتن و اینکه چند روز میتونیم به این بهانه خارج بشیم و اینکه چه کشور هایی این آزمونو برگزار میکنن ممنون میشم اگه کاملا توضیح بدی !
    شما ثبت نام می کنید، رسید ثبت نام رو نشون دانشگاه میدی، دانشگاه نامه می نویسه، میبری وزارت علوم اونا هم نامه برا نظام وظیفه می نویسن!
    برای اطلاعات بیشتر به این انجمن مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,58.0.html
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی خبر داره برای کنکور ترکیه اگه ثبت نام کنیم، میشه با رسید ثبت نامش اجازه خروج گرفت؟
    وثیقه اش چقدره؟ 15 - 5 ؟

با تشکر
    Do not hesitate, check the manual |

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)