صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 44445464748495051525354
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 535 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

ممنون سوال دیگه داشتم. من می خوام اکانت بسازم. در قسمت address line 1 چه ادرسی بزنم؟ طبق توضیحات فروم هر جایی رو می شه زد. ما احتمال جابجایی تا موقع ازمون رو داریم. من می خوام سنجش امتحان بدم. به نظرتون بهتره چیکار کنم؟ یک سوال دیگه سنجش با چه اسمی در سنترها شناخته می شه؟ با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    ممنون سوال دیگه داشتم. من می خوام اکانت بسازم. در قسمت address line 1 چه ادرسی بزنم؟ طبق توضیحات فروم هر جایی رو می شه زد. ما احتمال جابجایی تا موقع ازمون رو داریم. من می خوام سنجش امتحان بدم. به نظرتون بهتره چیکار کنم؟ یک سوال دیگه سنجش با چه اسمی در سنترها شناخته می شه؟ با تشکر.
    قسمت آدرس رو میتوند هر موقع که خواستید تا قبل از آزمون تغییر بدید. اگر باز هم تا نزدیک به آزمون محل زندگیتون مشخص نیست، می تونید آدرس محل کار یا جای دیگه ای که مطمئن هست رو بنویسید. فکر میکنم سنتر سنجش با نام NOET مشخص شده. البته پیشنهاد من اینه که سنتر خاتم امتحان بدید. می تونید توی سایتشون عکس های محل برگزاری رو هم ببنید.

سلام ممنون از پاسخگوییتون. من ثبت نام کردم . فقط دو تا سوال منظور از notional id کارت ملی هست؟ و یک سوال دیگه من ووچر رو باید در قسمت promotion / voucher code وارد کنم ؟ با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسخگوییتون. من ثبت نام کردم . فقط دو تا سوال منظور از notional id کارت ملی هست؟ و یک سوال دیگه من ووچر رو باید در قسمت promotion / voucher code وارد کنم ؟ با تشکر.
    جواب تمام سوال هاتون بله هست. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

سلام. من حدود دو ماه که سنتر دانشگاه تبریز دارم برای امتحان تافل ثبت نام می کنم و هر دفعه کنسل و ریاسکچ میشه واسه دو هفته دیگه!!! آیا واسه سنتر های دیگه هم همین طوره؟؟؟ آخه ووچر هم به من نداده که برای سنتر دیگه ثبت نام کنم. آیا به خاطر کرونا ست؟ البته چند روز پیش ایمیل دادم به آی تی اس خبری نشده. میشه راهنمایی کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)