صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

Global Moderator

Simon آواتار ها

Lightbulb ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

كاربران گرامي

لطفا
    پاور پورينت مربوطه را مشاهده نموده در صورت باقي ماندن ابهام در خصوص ثبت نام و ايجاد پروفايل پست جديد ايجاد بفرماييد. اگر نظرات و پيشنهادات سازنده در جهت بهبود پاورپوينت آموزشي داريد به اينجانب(simon) پيام خصوصي بزنيد. پيشاپيش از همكاري شما عزيزان قدرداني ميكنم.

تيم مديريتAA

SIMON

اميدوارم اين پاورپوينت با تمام ايراداتي كه به اون وارده راهگشاي شما دوستانم باشه كه در شرايط ثبت نام آزمون iBT‌هستيد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Simon : September 29th, 2013 در ساعت 12:21 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

باید بری توی سایت www.toefl.org و یک acount برای خودت بسازی. توی اون account میتونی خیلی راحت test center های امتحان toefl ibt رو بر اساس شهر و تاریخ هایی که امتحان در اون ها برگزار میشه پیدا کنی. بعد یک center و یک تاریخ مشخص امتحان را انتخاب می کنی و هزینش رو هم اگر credit card داشته باشی از طریق credit card پرداخت میکنی. در صورتی که credit card نداشته باشی هم می تونی با test center که انتخاب کردی تماس بگیری و از اون ها voucher بگیری (که یک شماره چند رقمی هست که می تونی با وارد کردن اون در قسمت مربوطه پرداخت رو انجام بدی). برای گرفتن voucher احتمالا باید مبلغ ثبت نام رو به شماره حسابی که test center بهت میده واریز کنی و فیش رو به اونها بدی (یا فکس کنی) که voucher رو بهت بدن.
    به طور کلی ثبت نام از طریق سایت خیلی ساده و سرراسته و فقط مساله پرداخت کردنه که یا با credit card میتونه باشه یا با voucher که با تماس با test center میتونی ترتیبش رو بدی.

https://toefl-registration.ets.org/T...LogonPrompt.do

اینجا ساین اپ می کنی .یک پروفایل ایجاد می کنی اطلاعاتتونا بهش میدی .بعد وقتی وارد پروفایل شدی گزینه رجیسترا می زنی و ......موقع پرداخت وچر باید داشته باشی یا کردیت .بهتر 4 تا کدی که می خوای ریپورت بشه را قبلش اماده کنی گر چه گزینه مدیفای داره بعد می تونی عوض کنی
    The truth of my life:I`m only looking for you

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

من یک فابل آماده کردم که داخل اون مراحل ثبت نام را تا جایی که میشد توصیح دادم ،
    حالا باز دوستان اگه کسی مطلبی ، اصلاحیه ای درباره این فایل داشت لطفا آنرا ویرایش کرده و برای استفاده بقیه در سایت قرار دهد .
    امضا

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    من در هنگام ورود به پروفايلم يه صفحه برام آورده كه پسوردم منقضي شده و بايد تعويضش كنم. حالا چند بار هم كه امنحان كردم پسورد جديد رو نميگيره... كسي به اين مشكل برخورده تا به حال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    من در هنگام ورود به پروفايلم يه صفحه برام آورده كه پسوردم منقضي شده و بايد تعويضش كنم. حالا چند بار هم كه امنحان كردم پسورد جديد رو نميگيره... كسي به اين مشكل برخورده تا به حال؟
    این مشکل نه- اما من password رو فراموش کرده بودم با مسوولین تافل تماس گرفتم . temporary password به آدرس ایمیلم فرستادند که قابل تغییر بود.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    این مشکل نه- اما من password رو فراموش کرده بودم با مسوولین تافل تماس گرفتم . temporary password به آدرس ایمیلم فرستادند که قابل تغییر بود.
    سلام سارا جان
    مرسي، ولي اين خط در ميون يا نميگيره يا ميگه password rules رو چك كن... رعايت ميكنم rule رو وليكن update نميكنه... مگه rules همينها نيست كه در اين pdf هست؟ page3?

سلام سارا جان
    مرسي، ولي اين خط در ميون يا نميگيره يا ميگه password rules رو چك كن... رعايت ميكنم rule رو وليكن update نميكنه... مگه rules همينها نيست كه در اين pdf هست؟ page3?
    سلام گل مریم
    درسته همین قسمته

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام گل مریم
    درسته همین قسمته
    مرسي سارا جان
    به نظرتون براشون email بزنم بگم؟ آخه ممكنه بيش از دو بار هم كه امتحان كنم، اگه نشه، lock بشه پروفايلم.

مرسي سارا جان
    به نظرتون براشون email بزنم بگم؟ آخه ممكنه بيش از دو بار هم كه امتحان كنم، اگه نشه، lock بشه پروفايلم.
    حتما" . میتونید تماس هم بگیرین. toll free داره
    البته امروز و فردا که آخر هفته ست - بعلاوه این که دوشنبه هم Columbus Day هست و تعطیل

صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)