صفحه 4 از 54 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در اگذاری امتحان تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط saber نمایش پست ها
    نه اين امكان ديگه حذف شده و براي جلوگيري از تقلب ،‌شما نميتونيد اطلاعات نام و مشخصات شخصي رو تغيير بديد
    یعنی هیچ کاری نمی شه کررد؟ حتی اگه اسم کوچیک رو فقط بخوام تغییر بدم؟ فکر می کنید با ایمیل زدن به ets میشه نتیجه گرفت؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

Arrow پاسخ : مشکل در واگذاری امتحان تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaee نمایش پست ها
    یعنی هیچ کاری نمی شه کررد؟ حتی اگه اسم کوچیک رو فقط بخوام تغییر بدم؟ فکر می کنید با ایمیل زدن به ets میشه نتیجه گرفت؟
    باايميل زدن و زنگ زدن و سمج بودن يه كارايي ميشه كرد ،اما نميشه گفت صددرصد و نميگمم كه اصلا نميشه .
    من دوستم با سمج بازي و زنگ و گيردادن تونست نمره pbt رو كه يكم كم داشت واسه حد نصاب بدست بياره ديگه تغيير مشخصات نبايد خيلي سخت باشه.
    حالا اگه خيلي برات مهم هست و مشكل اساسي هست ميل و زنگ و اين چيزا بزن بگو مشكلت رو پيگير باشه شايد بتوني جواب بگيري

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار خرید و فروش ووچر برای امتحان TOEFL

سلام دوستان
    من برای ثبت نام تو سایت est رفتم ولی هر کاری می کنم passwordamo قبول نمیکنه لطفا من راهنمایی کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide253 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ثبت نام تو سایت est رفتم ولی هر کاری می کنم passwordamo قبول نمیکنه لطفا من راهنمایی کنید .
    password شما باید امن و دارای کارکترهای وِِِیژه و عددی نیز باشد تا قبول شود.

برای دوستانی هم که با تغییر رمز مشکل دارند:
    به صفحه اول که Log In برای user/pass بروید، در پایین گزینه password assistant را انتخاب کنید و انتخاب ها را پر کنید و سپس پسوورد جدید با چند کارکتر ویژه وارد کنید.

دقت کنید که طبق قانون جدید ets از شما درخواست می شود که پسوورد را عوض کنید و یک فرم مخصوص این کار در اختیار شما قرار می گیرد. از آن استفاده نکنید، چرا که اکثرا پسوورد جدید update نمی شود. بلکه از همان password assistant استفاده کنید.

Junior Member

سلام.یه سوال دارم. خواستم ببینم فرق این دو گزینه تو ثبت نام پروفایل چیه؟
    native country
    country of citizenship
    اخه من غیر از تابعیت ایران پاسپورت یه کشور دیگرو دارم(تابعیت مضاعف).به نظرتون این دو گزینه رو چی بنویسم؟(اخه می خوام با تابعیت غیر ایرانی برای تحصیل اقدام کنم!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

native country رو بزن ایران
    country of citizenship رو بزن اون جایی که پاسپورتشو داری

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

اگر موقع ورود به پروفایلتان به شما پیغام داد که پسورد expire شده سعی نکنید همونجا پسوردو وارد کنید چون قبول نمی کنه.
    برای رفع این مشکل نیازی نیست به ets زنگ بزنید، کافیه از لینک forgot password استفاده کنید و پسورد جدیدتونو وارد کنید و لاگین میشه.

Junior Member

سلام دوستان .
    من ووچر ثبت نام از سازمان سنجش خریدم و تو سایت تافل برای ثبت نام رفتم . تو قسمت singn up تا step 3 که user , password می سازیم میرم ولی هر کاری می کنم pass من قبول نمیکنه من با توجه به rul که نوشته pass می زنم نمیدونم چرا نمیشه ؟لطفا من راهنمایی کنید.........

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide253 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من ووچر ثبت نام از سازمان سنجش خریدم و تو سایت تافل برای ثبت نام رفتم . تو قسمت singn up تا step 3 که user , password می سازیم میرم ولی هر کاری می کنم pass من قبول نمیکنه من با توجه به rul که نوشته pass می زنم نمیدونم چرا نمیشه ؟لطفا من راهنمایی کنید.........
    پسوردتونو یه چیزی شبیه این بزارید باید قبول کنه. در ضمن به طول یوزر هم باید دقت کنید , طولش باید حداقل 6 کاراکتر باشه و از کاراکترهای خاص مثل @# نباید استفاده کنید

پسورد یه چیزی شبیه : Tehran@253

چون پسورد نباید شامل اسمتون و یا یوزرتون باشه

Junior Member

پس من الان برم تو سایت تافل ثبت نام کنم و با credit card پولش را پرداخت کنم و محل برگذاری هم NOET انتخاب کنم. مشکلی که پیش نمیاد . یعنی کاری دیگه با سازمان سنجش نداریم؟
    مثل gre نباید بریم سازمان فرمی چیزی پر کنیم ؟
    یا کارت ورود به جلسه نمیخواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)