صفحه 49 از 54 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

با سلام. بعد از ثبت نام در آزمون آیا یه admission ticket دریافت می کنیم یا اینکه همون دو تا ایمیل رو برامون میفرستن که confirm شد؟

من از پروفایلم ticket confirmation رو پرینت گرفتم. این همون برگه هست که می بریم سر جلسه آزمون؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    با سلام. بعد از ثبت نام در آزمون آیا یه admission ticket دریافت می کنیم یا اینکه همون دو تا ایمیل رو برامون میفرستن که confirm شد؟

من از پروفایلم ticket confirmation رو پرینت گرفتم. این همون برگه هست که می بریم سر جلسه آزمون؟
    بعد اینکه ثبت نامت تمام شد مرحله آخر ازت تشکر می کنه و یه کانفرمیشن میاد، اونو می تونی پرینت کنی. همین که از پروفایلت هم گرفتی درسته. من تا به حال از ایمیل هم گرفتم. البته در نهایت وقتی بردم سر جلسه اصلا لازم نشد و حتی نخواستن. ولی بازم می برم اگه آزمون بدم، احتیاطه دیگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان کسایی که میخوان واسه جولای برن تافل بدن خواهشأ به ایمیل
    TOEFLSupport4Iran@ets.org
    یدونه ایمیل به انگلیسی بزنین و بگین جا باز کنن اگه ببینن درخواست کننده زیاده باز میکنن ،مرسی

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya999 نمایش پست ها
    دوستان کسایی که میخوان واسه جولای برن تافل بدن خواهشأ به ایمیل
    TOEFLSupport4Iran@ets.org
    یدونه ایمیل به انگلیسی بزنین و بگین جا باز کنن اگه ببینن درخواست کننده زیاده باز میکنن ،مرسی
    سلام، من با یه روش ابتکاری و کلی ژانگولربازی برای 9 جولای واسه سنتر ارومیه ثبت نام کردم. تیکت کانفیرمیشن و تاییدیه ثبت نام هم برام فرستاد و الان هم توی پروفایلم برای 9 جولای رزرو شده. روش کار هم به این صورت هست که با سه تا مرورگر مختلف (فایرفاکس، کروم و Microsoft Edge) همزمان توی پروفایلم و قسمتی که می خواستم تاریخ آزمون رو تعیین کنم انقده رفرش و سرچ زدم که برام جولای رو آورد. اگه دیدین بیشتر از پنج شش با زدین و نیاورد ده دقیقه دیگه همین کار رو بکنین. جولای برای سنترهای ایران بازه ولی این اشکال توی سیستم ETS هست که جولای ها رو نشون نمی ده. چون دو هفته قبلش هم کلا ژوئن و جولای رو حذف کرده بودن از سیستمشون. بعد از دو سه روز دوباره برگشتن به تاریخ ها و بعد دوباره جولای حذف شد! به ETS هم ایمیل زدم ولی جوابی بهم ندادن. شما هم این روش رو امتحان کنید ان شالله که جواب میگیرید. فقط باید ووچر داشته باشید یا خودتون مسقیما از کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت هزینه رو وازیر بکنید چون باز شدنش شانسیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام، من با یه روش ابتکاری و کلی ژانگولربازی برای 9 جولای واسه سنتر ارومیه ثبت نام کردم. تیکت کانفیرمیشن و تاییدیه ثبت نام هم برام فرستاد و الان هم توی پروفایلم برای 9 جولای رزرو شده. روش کار هم به این صورت هست که با سه تا مرورگر مختلف (فایرفاکس، کروم و Microsoft Edge) همزمان توی پروفایلم و قسمتی که می خواستم تاریخ آزمون رو تعیین کنم انقده رفرش و سرچ زدم که برام جولای رو آورد. اگه دیدین بیشتر از پنج شش با زدین و نیاورد ده دقیقه دیگه همین کار رو بکنین. جولای برای سنترهای ایران بازه ولی این اشکال توی سیستم ETS هست که جولای ها رو نشون نمی ده. چون دو هفته قبلش هم کلا ژوئن و جولای رو حذف کرده بودن از سیستمشون. بعد از دو سه روز دوباره برگشتن به تاریخ ها و بعد دوباره جولای حذف شد! به ETS هم ایمیل زدم ولی جوابی بهم ندادن. شما هم این روش رو امتحان کنید ان شالله که جواب میگیرید. فقط باید ووچر داشته باشید یا خودتون مسقیما از کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت هزینه رو وازیر بکنید چون باز شدنش شانسیه.
    مرسی از راهنماییت، منم دقیقأ روز شنبه یدونه وا شد واسه جولای ارومیه بعد غفلت کردم پر شد !این یه نوع بی احترامی از طرف ETS به ماست که جواب نمیدن.اینشاالله باز میشه

Junior Member

سلام دوستان .

من یک سوال دارم توی مرحله پرداخت پول با credit card .
    من مشخصات ویزا کارت یکی از اقوام که خارج از کشور هستند رو برای ثبت نام گرفتم .
    1-توی قسمت billing information و shipping information باید مشخصات صاحب کارت وارد کنم که رسید بره برای اون؟
    2-به خاطر اینکه ip من ایران هست به نظرتون باید خود فامیلمون مراحل ثبت نام و پرداخت رو انجام بده ؟
    3-اگر ثبت نام و پرداخت پول توسط فامیلمون انجام بشه اونوقت بعدا اگه وارد پروفایلم بشم و بخوام دانشگاه های دریافت کننده نتیجه یا در کل اطلاعات پروفایل رو تغییر بدم مشکلی نیست؟(به خاطر ip ایران).

آخه مشکل اساسی این هست که فامیلمون خیلی پیر هست و نمیتونه مراحل ثبت نام رو تکمیل کنه . لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر .

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط drizzyamir نمایش پست ها
    سلام دوستان .

من یک سوال دارم توی مرحله پرداخت پول با credit card .
    من مشخصات ویزا کارت یکی از اقوام که خارج از کشور هستند رو برای ثبت نام گرفتم .
    1-توی قسمت billing information و shipping information باید مشخصات صاحب کارت وارد کنم که رسید بره برای اون؟
    2-به خاطر اینکه ip من ایران هست به نظرتون باید خود فامیلمون مراحل ثبت نام و پرداخت رو انجام بده ؟
    3-اگر ثبت نام و پرداخت پول توسط فامیلمون انجام بشه اونوقت بعدا اگه وارد پروفایلم بشم و بخوام دانشگاه های دریافت کننده نتیجه یا در کل اطلاعات پروفایل رو تغییر بدم مشکلی نیست؟(به خاطر ip ایران).

آخه مشکل اساسی این هست که فامیلمون خیلی پیر هست و نمیتونه مراحل ثبت نام رو تکمیل کنه . لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر .
    1- در قسمت billing information باید اطلاعات صاحب کارت رو وارد کنید
    2- نیازی به این کار نیست (اگر صادر کننده کارت مشکلی با اینکه آی پی شما از ایران هست، نداشته باشه، ETS مشکلی با این مورد نداره - یعنی این موضوع به صادرکننده کارت بستگی داره که آی پی های ایران رو بلاک کرده باشه یا خیر)
    3- ایشون میتونند پرداخت رو انجام بدن، بعد شما میتونی وارد پروفایل بشی و کد دانشگاه ها رو اضافه/حذف کنی ولی مطمئن نیستم که مجاز باشید "اطلاعات پروفایل" مثل اسم و تاریخ تولد رو تغییر بدید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    1- در قسمت billing information باید اطلاعات صاحب کارت رو وارد کنید
    2- نیازی به این کار نیست (اگر صادر کننده کارت مشکلی با اینکه آی پی شما از ایران هست، نداشته باشه، ETS مشکلی با این مورد نداره - یعنی این موضوع به صادرکننده کارت بستگی داره که آی پی های ایران رو بلاک کرده باشه یا خیر)
    3- ایشون میتونند پرداخت رو انجام بدن، بعد شما میتونی وارد پروفایل بشی و کد دانشگاه ها رو اضافه/حذف کنی ولی مطمئن نیستم که مجاز باشید "اطلاعات پروفایل" مثل اسم و تاریخ تولد رو تغییر بدید
    به نظرتون برای قسمت 2 سوالم از کجا بفهمم که ویزا کارت ip ایران رو بلاک کرده یا نه؟
    توی قسمت shipping اطلاعات خودم لازمه؟

با تشکر.

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

سلام
    من پروفایلم رو ساختم و میخوام ثبت نام کنم. الان یا باید 1-ووچر بخرم یا 2-به شرکت ها سفارش بدم برام پرداخت کنن یا 3-خودم مستر کارت بخرم. خودم سومی رو ترجیح میدم چون 1- دیگه کارمزد قرار نیست بدم و در واقع واسطه ای وجود نداره و 2- قراره در ادامه فی دانشگاه ها رو هم پرداخت کنم. پس با داشتن ویزا کارت چندین بار به سودم میشه و واقعا تا جاییکه ممکنه مجبورم هزینه هامو مینیمم کنم

از نظر کسایی که تجربه دارن می خوام بگن کدومیکی از این سه، ترکیبِ 1-اقتصادی بودن همینطور 2-دردسر نداشتن و راحت تر بودن شون امتیاز ببشتری داره؟

من خیلی وقت ندارم ممنون میشم آدمای با تجربه زود جواب بدن. ممنون.

Junior Member

سلام ببخشید من یه سوال داشتم. اسم من توی پاسپورتم سر هم نوشته شد ( به این صورت AMIRREZA) ولی من موقع ثبت نام به صورت جدا نوشتم ( Amir Reza). یعنی یه فاصله بین امیر و رضا گذاشتم. آیا ممکنه تا این حد به این موضوع گیر بدن؟ با توجه به اینکه گفته اسم باید دقیقا مطابقت داشته باشه. متاسفانه امکان تصحیحم ندارم. هفته دیگه امتحان دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)