صفحه 50 از 54 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

سلام دوستان.
    نمیدونم چرا پروفایل ETS ام باز نمیشه. برای همه اینجوری شده یا فقط مال من اینجوریه؟ دو سه روزه این بلا سرش اومده.

این ارور رو میده:
    The TOEFL web site is currently not available for registration. Please try back later.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    نمیدونم چرا پروفایل ETS ام باز نمیشه. برای همه اینجوری شده یا فقط مال من اینجوریه؟ دو سه روزه این بلا سرش اومده.

این ارور رو میده:
    The TOEFL web site is currently not available for registration. Please try back later.
    دقیقا مال من هم اینجوری شده. فکر کنم مشکل از خود ETS هست.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان.

این ارور رو میده:
    مثل اینکه با مرورگر فایرفاکس این مشکل رو داره. با اینترنت اکسپلورر یا کروم که امتحان کردم باز کرد!
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست ا

سلام دوستان
    میخواستم ببینم که اون قسمتی که موقع ثبت نام باید دانشگاه های مورد نظرمون رو انتخاب کنیم پر کردنش حتمیه؟ چون من هنوز دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم واسشون رو انتخاب نکردم و نمیدونم الان که میخوام ثبت نام کنم چیکار کنم با این قسمت.
    و سوال بعدیم اینه که بعد از اومدن نتایج هم امکان این هست که ets نتایجمون رو واسه دانشگاه های دیگه ای (علاوه بر اونایی که موقع ثبت نام انتخاب کردیم) بفرسته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zhrhbb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم که اون قسمتی که موقع ثبت نام باید دانشگاه های مورد نظرمون رو انتخاب کنیم پر کردنش حتمیه؟ چون من هنوز دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم واسشون رو انتخاب نکردم و نمیدونم الان که میخوام ثبت نام کنم چیکار کنم با این قسمت.
    و سوال بعدیم اینه که بعد از اومدن نتایج هم امکان این هست که ets نتایجمون رو واسه دانشگاه های دیگه ای (علاوه بر اونایی که موقع ثبت نام انتخاب کردیم) بفرسته؟
    ممنون
    سلام . خیر تا یک روز قبل از امتحان فرصت ثبت نام ۴ دانشگاه مورد نظر برای ریپورت رایگان وجود داره.
    پاسخ سوال دومتون هم بله هست.
    ETS
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

سلام، من اکانتم مشکل داشت باز نمیشد و جاها هم داشت پر میشد مجبور شدم یک اکانت دیگه بسازم
    حالا آموزشگاه میگه اگه بفهمن ممکنه بگن خواستی تقلب کنی و ممنوع الامتحانت بکنن یه میل بهشون بزن
    به نظرتون برام مشکلی پیش میاد؟
    واقعا میل بزنم به ای تی اس؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar_1991 نمایش پست ها
    سلام، من اکانتم مشکل داشت باز نمیشد و جاها هم داشت پر میشد مجبور شدم یک اکانت دیگه بسازم
    حالا آموزشگاه میگه اگه بفهمن ممکنه بگن خواستی تقلب کنی و ممنوع الامتحانت بکنن یه میل بهشون بزن
    به نظرتون برام مشکلی پیش میاد؟
    واقعا میل بزنم به ای تی اس؟؟؟
    سلام دوست عزیز،

مهم اینه که شما با یه اکانتتون ووچر بگیرید و با مشخصات همون ازمون بدین. من خودم دوتا اکانت داشتم و مشکلی هم پیش نیومد. حالا دقیقا نمیدونم چرا اموزشگاه بهتون چنین چیزی گفتن! باز اگه شک دارین یه ایمیل بزنید و بپرسید.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member avamir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان

من بخوام برای اواسط آبان و یا اواسط آذر برای تافل ثبت نام کنم باید کی اقدام کنم؟ ظرفیت ثبت نام برای این تاریخ ها کی پر میشه معمولا؟

Junior Member

این قسمت native language که بود مهم هست و روزامتحان به درد میخوره با فقط جنبه آماری داره؟ الان یکی ترک باشه باید زبون خودش رو انتخاب کنه یا فارسی؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ramiiz نمایش پست ها
    این قسمت native language که بود مهم هست و روزامتحان به درد میخوره با فقط جنبه آماری داره؟ الان یکی ترک باشه باید زبون خودش رو انتخاب کنه یا فارسی؟؟
    نخیر اینا خیلی اهمیتی نداره. اگر گزینه Turkish داره رو میتونید انتخاب کنید و اگر نه همون گزینه فارسی که زبان رسمی ایران هست.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)