صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست ا

در سایت ets وقت وارد کردن تاریخ تولد تاریخ به صورت اول ماه بعد روز بعد سال هست یعنی 7/6/1985 ولی ترتیب پاسپورت اول روز بعد ماه بعد سال 6/7/1985 الان به نظرتون مشکل ساز میشه؟ چون سایت ets رو وقت ثبت نام کاریش نمیشه کرد اول ماه را به حروف انتخاب می کنیم. این رو هم راهنمایی کنه ممنون می شم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ramiiz نمایش پست ها
    در سایت ets وقت وارد کردن تاریخ تولد تاریخ به صورت اول ماه بعد روز بعد سال هست یعنی 7/6/1985 ولی ترتیب پاسپورت اول روز بعد ماه بعد سال 6/7/1985 الان به نظرتون مشکل ساز میشه؟ چون سایت ets رو وقت ثبت نام کاریش نمیشه کرد اول ماه را به حروف انتخاب می کنیم. این رو هم راهنمایی کنه ممنون می شم
    شما هر کدوم رو جای خودش وارد کنین.
    بله مشکل ساز میشه؛ یعنی روز امتحانتون، مسئول مرکز متوجه این موضوع میشه و البته در مورد خود من گفتن که ما خودمون اطلاع میدیم به ای تی اس.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    شما هر کدوم رو جای خودش وارد کنین.
    بله مشکل ساز میشه؛ یعنی روز امتحانتون، مسئول مرکز متوجه این موضوع میشه و البته در مورد خود من گفتن که ما خودمون اطلاع میدیم به ای تی اس.
    خیلی ممنون از شما، نمیشه مطابق پاسپورت وارد کرد جون تو سایت ets به ترتیب ماه روز سال هست و نمیشه جوری دیگه ای نوشت

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramiiz نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما، نمیشه مطابق پاسپورت وارد کرد جون تو سایت ets به ترتیب ماه روز سال هست و نمیشه جوری دیگه ای نوشت
    خواهش میکنم.
    به همون ترتیبی که در سایت ای تی اس هست وارد کنید تا مشکلی پیش نیاد.

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

سلام دوستان یه سوالی ازتون داشتم:
    من به تازگی پاسپورتم را عوض کردم و spelling نام خانوادگی خودم را از faiaz به fayaz تغییر دادم. اما در اکانت ets امکان ویرایش آن وجود ندارد. برای تصحیح اطلاعات باید چیکار کنم؟ با چه ایمیلی تماس بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

سلام.
    من در قسمت نام فامیلی، فامیلی و پسوند رو جدا نوشتم مثلا rezaii abadi بدون خط تیره دقیقا مثل پاسپورت.
    این درست هست یا نه؟
    یا باید خط تیره میذاشتم؟

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط oya نمایش پست ها
    سلام.
    من در قسمت نام فامیلی، فامیلی و پسوند رو جدا نوشتم مثلا rezaii abadi بدون خط تیره دقیقا مثل پاسپورت.
    این درست هست یا نه؟
    یا باید خط تیره میذاشتم؟
    سلام دقیقا مطابق پاسپورت باید باشه همه چیز.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

سلام وقت بخیر
    برای ثبت نام حتما به پاسپورت نیاز است؟ بهترین روش پرداخت هم از نظر امنیت هم از جنبه اقتصادی چه روشی هست؟ مستر کارت بخرم خوبه؟ اگر کسی مسترکارت خرید کرده از کجا خریدن؟ این روزا یا بحث کلاهبرداری در میان است یا هزینه واسط.
    ممنون
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Media Technology- TU Ilmenau

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    برای ثبت نام حتما به پاسپورت نیاز است؟ بهترین روش پرداخت هم از نظر امنیت هم از جنبه اقتصادی چه روشی هست؟ مستر کارت بخرم خوبه؟ اگر کسی مسترکارت خرید کرده از کجا خریدن؟ این روزا یا بحث کلاهبرداری در میان است یا هزینه واسط.
    ممنون
    دوست عزیز من دانشگاه شمال تو آمل امتحان دادم و اصلا میتونین هزینه رو با کارت ایران به تومان بریزین براشون. البته از بقیه مراکز خبری ندارم. (با توجه به پست فکر کردم ایران دارین امتحان میدین)

سلام. من نمی تونم از پروفایلم برای مارس ثبت نام کنم. می خواستم بدونم کسی دیگه ای هم این مشکل رو دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)