صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 3434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان متوجه شدم موقع ثبت نام قسمت prefix رو انتخاب کرده بودم(Mr زدم).مشکل خاصی که نداره؟
    سلام!

تعیین prefix که ضروری نیست ولی با توجه به نام کاربری‌تون حدس میزنم پسر هستید و خب مطابق همون جنسیت prefix رو تعیین کردید. چه مشکلی داره که نگرانش هستید؟ خب زدید Mr دیگه. نکنه مدرک دکترا دارید و تاکید داشتید که حتماً Dr باشه؟ در هر صورت تفاوتی نمیکنه.

موید باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

سلام دوستان میخواستم ببینم که من اسم و فامیلمو با حروف کوچک تو پروفایلم نوشتم در حالیکه تو پاسپورت با حروف بزرگه آیا این مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsap2 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم که من اسم و فامیلمو با حروف کوچک تو پروفایلم نوشتم در حالیکه تو پاسپورت با حروف بزرگه آیا این مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟
    سلام! من نظر خودم رو میگم شما پرس و جو بفرمایید.

خیر، مشکلی نیست. مهم اسپل اسم هست که یکی باشه. بزرگ بودن حروف اسم در پاسپورت هم کلاً دلیل دیگه‌ای داره و محض اشتباه نشدن و بهتر دیده شدن اسمه. می‌تونید شماره‌ی پاسپورت رو هم وارد کنید توی پروفایل. در کل به یک فاکتور اسم بسنده نمی‌کنند و مثلاً تاریخ تولد و کد ملی و اینا رو هم چک می‌کنند (تجربه‌ی من که اینجوری بوده).

موید باشید.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

از کجا میشه از اون سهمیه رایگان ارسال به 4 دانشگاه استفاده کرد، کدوم قسمت توی سایت ETS رو بزنم؟
    خواهشا سریع جواب بدید. هفته ای دیگه تافل دارم.

Junior Member

اگه تاریخ تولد رو تو پروفایل اشتباه وارد کرده باشیم ولی اسپل اسم وبقیه درست باشه سر آزمون مشکل به وجود میاد؟ یا مشکلی برای امتحان دادن نیست؟

Junior Member

دوستان من میخام اکانت بسازم. قسمت آدرس رو چی بنویسم؟ آدرس خونه ام یا آدرس سنتر؟ بعد فرمتش باید انگلیسی باشه دیگه؟

سلام من میخوام برای مرداد ماه سال 99 امتحان بدم. میخواستم بدونم کی خوبه در سایت ثبت نام کنم و این که ووچر رو کی باید بخرم؟ چرا قیمت ووچر سازمان سنجش فرق می کنه با دیگر ووچرها؟ ممنون.

Junior Member

سلام، من برای ثبت نام آزمون، اون قسمتب که باید ووچر رو وارد کنم (Checkout - Review Before You Pay)
    با پیغام زیر مواجه میشم
    Voucher / Promotional Code "*****" not applied
    کسی میدونه مشکل چیه یا باید چیکار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط mniki نمایش پست ها
    سلام، من برای ثبت نام آزمون، اون قسمتب که باید ووچر رو وارد کنم (Checkout - Review Before You Pay)
    با پیغام زیر مواجه میشم
    Voucher / Promotional Code "*****" not applied
    کسی میدونه مشکل چیه یا باید چیکار کنم؟
    سلام. احتمالا ووچر منقضی شده یا اشتباه وارد می کنید. کد رو دستی بنویسید و کپی پیست نکنید. اگه بازم پیام داد، با جایی که ازش خرید کردید، تماس بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای مرداد ماه سال 99 امتحان بدم. میخواستم بدونم کی خوبه در سایت ثبت نام کنم و این که ووچر رو کی باید بخرم؟ چرا قیمت ووچر سازمان سنجش فرق می کنه با دیگر ووچرها؟ ممنون.
    سلام
    تاریخ های انقضای ووچر معمولا یکساله هست و تا یکسال اعتبار داره و می تونید استفاده کنید، اما اگر حتما امتحان می دید و به دلیل نوسانات دلار، زمانی بخرید که ضرر نکنید. قیمت ووچر سنجش براساس مصوبات قیمت گذاری میشه، اما بدیش اینه که همون موقع باید تاریخ امتحان را بهشون بدید تا ثبت نام کنن براتون، بر خلاف ووچر که زمانش دست خودتون هست که کی بخواید ثبت نام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)