صفحه 8 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

با سلام

من ویندوز رو عوض کردم و حالا که به سایتETSمیرم و یوزر و پسوورد رو وارد میکنم میزنه کهEXPIRE شده و باید اپدیت بشه یوزر که هست و پسورد کنونی و جدید رو که میزنم و اپدیت میکنم و دوباره که وارد سایت میخوام بشم دوباره همون صفحه میاد چه میشه کرد ؟

مرسی

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط us911 نمایش پست ها
    با سلام

من ویندوز رو عوض کردم و حالا که به سایتETSمیرم و یوزر و پسوورد رو وارد میکنم میزنه کهEXPIRE شده و باید اپدیت بشه یوزر که هست و پسورد کنونی و جدید رو که میزنم و اپدیت میکنم و دوباره که وارد سایت میخوام بشم دوباره همون صفحه میاد چه میشه کرد ؟

مرسی
    من همین مشکل رو داشتم و خیلی اذیت کرد. البته علتش نصب مجدد ویندوز نیست. هرازچند گاهی مثلا بعد از یک سال خود ETS پسورد ها رو expire میکنه.اگر درست خاطرم باشه با تعیین یه پسورد طولانی و شامل انواع متفاوت کاراکترها مشکل حل شد. از حروف capital و lowercase و عدد و حتی ^ و ٪ و ^ و ... گذاشتم توش. شما همین سعی رو بکن ببین نتیجه میگیری.

دوست عزیز همین کار رو میکنم و پسوورد رو هم عوض میکنم ولی باز نمیشه که نمیشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

Dear Friends;
    Has anyone got problem with his/her TOEFL iBT profile on ETS website, recently?
    I cannot sign in and there is a message that refers me to change my password. Once I want to change it...It is not working.
    What is the problem? How should I resolve it?
    I also waiting for the administration reply to my email.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

دوست عزیز همین کار رو میکنم و پسوورد رو هم عوض میکنم ولی باز نمیشه که نمیشه
    از طریق forget password اقدام کن مشکلت حل می شه. فقط جواب اون سواله باید یادت باشه!
    موفق باشی
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

با سلام

مرسی
    من هم همین مشکلو داشتم که با ایمیل زدن به خود ets رفع شد. هر کاری می کردم درست نمی شد. ولی چند روز بعد ار ایمیلم یه پسورد برام فرستادن که با اون درست کار می کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام دوستان، من جی آر آی امتحان دارم و اون جا پروفایل دارم، آیا باید از همون پروفایل استفاده کنم یا می تونم پروفایل جدید ایجاد کنم

Member sahand1357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

سلام دوستان:
    مدتي است كه Password تافل من expired شده، به چه آدرسي اميل بزنم تا يك پسورد ديگه بهم بدهند.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand1357 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    مدتي است كه Password تافل من expired شده، به چه آدرسي اميل بزنم تا يك پسورد ديگه بهم بدهند.
    ممنون
    بنده هم همین مشکل رو دارم. بعد که از من پسورد جدید می خواد و وارد می کنم دوباره وارد همان صفحه می شه و اتفاقی نمی افته. دوستان لطفاً اگر راه حلش رو می دونید کمک کنید.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Queens نمایش پست ها
    بنده هم همین مشکل رو دارم. بعد که از من پسورد جدید می خواد و وارد می کنم دوباره وارد همان صفحه می شه و اتفاقی نمی افته. دوستان لطفاً اگر راه حلش رو می دونید کمک کنید.
    ممنون.
    سلام دوست عزیز. سلام. من تا به حال چنین مشکلی نداشتم اما فکر کنم دوستان در فروم در این لینک در موردش بحث کردن.
    یه جایی دوستان نوشته بودن: "با Email جواب نميدن. شما تمام اطلاعات رو بهشون ميدي اونا هم يدونه Password موقت ميدن. فقط اطلاعات ثبت نامت بايد همراهت باشه." و در جای دیگری:"شمارش هم هست:
    Phone: 1-609-771-7100 or 1-877-863-3546
    Monday-Friday, 8 a.m.-8 p.m., Eastern Time (New York)
    خود من هر وقت سوال داشتم از طریق این لینک سوالمو براشون فرستادم و اونها هم جوابشو به ایمیلم فرستادن. اگر خواستید ایمیل بزنید از این لینک استفاده کنید. امیدوارم این اطلاعات براتون مفید بوده باشه. من این اطلاعات رو برای sahand1357 هم فرستادم. شما هم پیگیر این مطالبی که گفتم باشید. حتما مشکلتون حل میشه. نگران نباشید. بازهم از دوستان می خوام اگه راه حل بهتری دارن به دوستمون ارائه بدن.
    با آرزوی بهترین ها.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)