صفحه 12 از 38 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

از راهنماییتون ممنون به ویژه نکته که در مورد کنسلی گفتین. راهی وجود داره که بشه رزرو کرد؟ یا حداقل وقتی ثبت نام باز میشه اطلاعی از طرف ای تی اس بریه به ایمیل ما؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط kyanzad نمایش پست ها
    از راهنماییتون ممنون به ویژه نکته که در مورد کنسلی گفتین. راهی وجود داره که بشه رزرو کرد؟ یا حداقل وقتی ثبت نام باز میشه اطلاعی از طرف ای تی اس بریه به ایمیل ما؟
    نه متاسفانه نمیشه رزرو کرد. یا باید خودتون مرتب ETS رو چک کنید یا به تاپیکی که در این فروم هست (اطلاع رسانی سنترهای خالی) مراجعه کنید.

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام بر دوستان،،، من هفته آینده تهران امتحان تافل دارم، که البته نمیتونم شرکت کنم! متاسفانه تلاشم هم برای جابجا کردن تاریخ آزمون بی نتیجه بود، پس مجبورم کنسل کنم! من با وچر ثبت نام کرده بودم، کسی تجربه پس گرفتن پولش رو از سنجش داره؟ نمیتونم درخواست کنم پولم رو به کارت اعتباری کسی پس بدن؟ کسی نمیخواد بخره؟ البته اگه میشه!

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط pbmdesigner نمایش پست ها
    سلام بر دوستان،،، من هفته آینده تهران امتحان تافل دارم، که البته نمیتونم شرکت کنم! متاسفانه تلاشم هم برای جابجا کردن تاریخ آزمون بی نتیجه بود، پس مجبورم کنسل کنم! من با وچر ثبت نام کرده بودم، کسی تجربه پس گرفتن پولش رو از سنجش داره؟ نمیتونم درخواست کنم پولم رو به کارت اعتباری کسی پس بدن؟ کسی نمیخواد بخره؟ البته اگه میشه!
    سلام،
    در مورد پس گرفتن پولتون از طریق سنجش این پست و این پست رو بخونید. خود سایت ETS هم توضیحات کنسل کردن و بازگرداندن پول رو نوشته. با توجه به توضیحاتی که تو سایتش داده اگه با ووچر ثبت نام کردید پول رو باید از موسسه مربوطه ای که ووچر رو ازش خریدید پس بگیرید و تو کارت براتون نمی ریزن. در مورد تافل امکان فروختن و واگذار کردن وجود نداره، شما الان فقط می تونید یا کنسل کنید و یا تاریخ رو جا به جا کنید.
    موفق باشید.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی جهت خالی بودن سنتزها

بچه ها من آزمونم 2 دسامبره، میخوام بندازم عقب. اینجا هر چی گشتم یه تاپیک راجع ب این موضوع پیدا نکردم

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی جهت خالی بودن سنتزها

نقل قول نوشته اصلی توسط csStd نمایش پست ها
    بچه ها من آزمونم 2 دسامبره، میخوام بندازم عقب. اینجا هر چی گشتم یه تاپیک راجع ب این موضوع پیدا نکردم
    باید برین قسمت view orders بعد هم آزمونتون میاد Modify می زنین بعد یک تاریخ دیگه اگر جا باشه انتخاب می کنین بقیه اش هم راحته .راستی یک کارت 60 دلاری هم نیاز دارین برای تغییر تاریخ آزمونتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

سلام دوستان، سوال داشتم:::::::
    اگه کسی یک آزمون توی 22 دسامبر داشته باشه و بخواد کنسل کنه، وقتی که کنسل کرد آیا بلافاصله این جایی که کنسل کرده رو توی سایت ETS نشان میده یا نه؟؟؟ تا من بتونم بر دارم همون لحظه که طرف کنسل میکنه.

یا اینکه این جوریه که وقتی طرف کنسل کرد، توی سایت اون لحظه جا باز نمیشه بلکه وقتی که نزدیک امتحان بشه، یهو همه جاهای خالی رو ETS باز میکنه؟؟؟؟؟

دوستان ممنون میشم کسی جواب بده خیلی فوررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر یههه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    اگه کسی یک آزمون توی 22 دسامبر داشته باشه و بخواد کنسل کنه، وقتی که کنسل کرد آیا بلافاصله این جایی که کنسل کرده رو توی سایت ETS نشان میده یا نه؟؟؟ تا من بتونم بر دارم همون لحظه که طرف کنسل میکنه.

یا اینکه این جوریه که وقتی طرف کنسل کرد، توی سایت اون لحظه جا باز نمیشه بلکه وقتی که نزدیک امتحان بشه، یهو همه جاهای خالی رو ETS باز میکنه؟؟؟؟؟

دوستان ممنون میشم کسی جواب بده خیلی فوررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر یههه!!
    اینکه دقیقا چقدر طول میکشه رو مطمین نیستم اما اینجوریم نیست که نزدیک امتحان جا باز بشه! اما احتمال بیشتر رو به این میدم که تقریبا بعد کنسلی جا باز بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط shadisadat نمایش پست ها
    اینکه دقیقا چقدر طول میکشه رو مطمین نیستم اما اینجوریم نیست که نزدیک امتحان جا باز بشه! اما احتمال بیشتر رو به این میدم که تقریبا بعد کنسلی جا باز بشه.
    ممنونم از لطفتون. شما تجربه این کار رو داشتین یا از دوستان شنیدین که بلافاصله میشه کنسلی رو گرفت؟؟؟؟
    بقیه دوستان هم اگه تجربه ای دارن لطفن بگن چون باید طی همین چند روز تصمیم بگیرم!!!!!!!!!! :-(((((((((((((((((((((((((

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی در مورد کنسل کردن iBT و رزرو آن توسط افراد دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها

همون لحظه باز میشه و شما اگر میخوای اقدام کنی باید همونجا سریع این کارو انجام بدی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)