صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام
    من می خام 16 jan pbt روکنسل کنم. با کردیت ثبت نام کردم....چی کار کنم؟

Senior Member

Smile پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.j نمایش پست ها
    سلام
    من می خام 16 jan pbt روکنسل کنم. با کردیت ثبت نام کردم....چی کار کنم؟
    چون امتحان شما pbt هست در صورتی که برگه ی ثبت نام رو پست کرده باشین، نمیتونین امتحان رو کنسل و یا زمانش رو عوض کنین، فقط میتونین سر امتحان حاضر نشین و تا 60 روز وقت دارید یه فرم در خواست بقیه پول رو پر کنین و به ets بفرستین که یه مقدار خیلی کمی از پول ثبت نام رو (فک کنم حدود 70 دولار) بهتون بر میگردونن.
    که چون با کردیت ثبت نام کردید به همون حساب بر میگردونن. ( اگه جور دیگه بود چک یا چک اینترنتی میدادن) که اونم 12 هفته طول میکشه. اگه ibt بود نصفشو پس میدادن.

اما دوست عزیز یه کار دیگه هم میتونی بکنی، اونم اینه که جایگاهتو بفروشی، یعنی ییکیو پیدا کنی که بخاد همون موقع امتحان بده و بیاد از شما بخره. فک کنم (خوب یادم نیس) باید مشخصات پروفایل رو عوض کنین و حتما به ets یه email بزنین و بگین که مشخصات جدید رو در نظر بگیره. البته این رو واسه ibt میدونم میشه واسه pbt مطمئن نیستم. فقط تورو خدا اول چک کنین شاید یه بنده خدایی نیاز داشته باشه همین موقع امتحان بده و جا نداشته باشه.....
    موفق باشید

من میخوام امتحان Jan 23 مرکز امیر بهادر رو کنسل کنم. ثبت نام رو به صورت آنلاین از طریق ووچری که از مرکز آمل خریده بودم انجام دادم. حالا با این تفاسیر پس گرفتن نصف پولم چطوری میشه؟
    چون قبلا یک بار دیگه با همین پروفایلم امتحان دادم مثل اینکه نمیشه به شخص دیگه ای هم واگذارش کنم
    نقل از FAQ اولین پست :
    سؤال: دوست من میخواد امتحان 9 fev در سازمان سنجش اش رو کنسل کنه و من بگیرم به جاش. منتها یک بار قبلا با این پروفایل امتحان داده و سوابق براش ثبت شده. اگه من مشخصات پروفایل رو تغییر بدم، آیا می تونم از ets بخوام که فقط نتایج امتحان خودم رو بفرسته. یا این که سوابق دوستم هم فرستاده میشه؟
    جواب: متاسفانه چون با اين پروفايل امتحان داده هيچ راهي وجود نداره و فقط مي تونه اونو كنسل كنه و نصف پولشو بگيره همين.

به نظر شما من چیکار کنم که کمترین ضرر بکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط digitized_dream نمایش پست ها
    من میخوام امتحان Jan 23 مرکز امیر بهادر رو کنسل کنم. ثبت نام رو به صورت آنلاین از طریق ووچری که از مرکز آمل خریده بودم انجام دادم. حالا با این تفاسیر پس گرفتن نصف پولم چطوری میشه؟
    چون قبلا یک بار دیگه با همین پروفایلم امتحان دادم مثل اینکه نمیشه به شخص دیگه ای هم واگذارش کنم
    نقل از FAQ اولین پست :
    سؤال: دوست من میخواد امتحان 9 fev در سازمان سنجش اش رو کنسل کنه و من بگیرم به جاش. منتها یک بار قبلا با این پروفایل امتحان داده و سوابق براش ثبت شده. اگه من مشخصات پروفایل رو تغییر بدم، آیا می تونم از ets بخوام که فقط نتایج امتحان خودم رو بفرسته. یا این که سوابق دوستم هم فرستاده میشه؟
    جواب: متاسفانه چون با اين پروفايل امتحان داده هيچ راهي وجود نداره و فقط مي تونه اونو كنسل كنه و نصف پولشو بگيره همين.

به نظر شما من چیکار کنم که کمترین ضرر بکنم؟
    درود، تا اونجایی که من میدونم بعد از اینکه ثبت نامی که با ووچر انجام دادید را کنسل کردید باید 3هفته بعد به سازمان سنجش مراجعه کنید تا در این مدت ETS مراحل قانونی کار و هماهنگی را با سازمان سنجش انجام بده. البته بعید میدونم آمل هم غیر از سازمان سنجش ووچرهاشون را از جای دیگری تهیه کرده باشند.
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، تا اونجایی که من میدونم بعد از اینکه ثبت نامی که با ووچر انجام دادید را کنسل کردید باید 3هفته بعد به سازمان سنجش مراجعه کنید تا در این مدت ETS مراحل قانونی کار و هماهنگی را با سازمان سنجش انجام بده. البته بعید میدونم آمل هم غیر از سازمان سنجش ووچرهاشون را از جای دیگری تهیه کرده باشند.
    با تشکر از شما دوست گرامی
    الان که پروفایل iBt قابل دسترسی نیست که من بتونم کنسلش کنم سوالم اینه : بعد از اینکه من کنسل کردم و مراحل قانونی بعد از 3 هفته انجام شد سنجش پول من رو میده؟ اگه آمل ووچرش رو از سنجش تهیه نکرده باشه چی؟
    البته من هنوز نتونستم تلفنی با خود این مراکز صحبت کنم به همین دلیل اینجا پرسیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط digitized_dream نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست گرامی
    الان که پروفایل iBt قابل دسترسی نیست که من بتونم کنسلش کنم سوالم اینه : بعد از اینکه من کنسل کردم و مراحل قانونی بعد از 3 هفته انجام شد سنجش پول من رو میده؟ اگه آمل ووچرش رو از سنجش تهیه نکرده باشه چی؟
    البته من هنوز نتونستم تلفنی با خود این مراکز صحبت کنم به همین دلیل اینجا پرسیدم
    فکر نمی کنم تا چندماه آینده پولی بدستت برسه. در این مورد دفترچه ثبت نام توضیه داده

Junior Member

سلام .یه سوال.من ibt ثبت نام کردم میشه کنسلش کنم برای pbt ثبت نام کنم؟ اون وقت این وسط هزینه ثبت نام به چه صورتی میشه؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

بله می شه ، امتحان را کنسل می کنید بخشی از پولتان را کسر می کنند و بقیش را بهتون می ده و بعدش برای pbt ثبت نام می کنید

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد ميخواستم بپرسم در صورت كنسل تافل ibt چجوري پول به ما داده ميشود؟
    تا چند روز قبل برگزاري ازمون اين كار امكان پذير است؟
    ايا فرقي ميكند كه با كارت اعتباري ثبت نام كرده باشيم يا وچر در جهت سهولت پس گرفتن پول ؟
    بعد از چه مدت اين پول به ما داده مي شود؟
    با تشكر فراوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام ببخشید می شه امتحان رو کنسل کرد ؟ اگه می شه باید چه طوری کنسلش کنم؟با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)