صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

پیش فرض پاسخ : نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

بچه ها من تاریخ امتحانم آخر آگوست بود رفتم که reschedulکنم از امیربهادر پول رو ریختم و تاریخ رو اونجا انتخاب کردم که اون تاریخ باز بود ولی الان 24 ساعته که پیگیری خرید رو میزنم میبینم تاریخ رو عوض نکرده. تورو خدا یه راهنمایی بکنید من خیلی استرس دارم که 210تومن ریختم ولی تاریخش عوض نشده

سلام من آزمونم 14 سپتامبره میخوام دو سه ماه دیگه رزرو کنم. سنتر تبریز. اگه کسی تمایل داشت اطلاع بده من باید هرچه زودتر تاریخشو عوض کنم. ولی هنوز هیچ تاریخی تو سنتر تبریز باز نیست مجبورم کنسلش کنم

Junior Member

سلام به دوستان

آیا با Reschedule کردن و پرداخت 60 دلار میشه سنتر امتحان هم تغییر داد؟ مثلا شهر محل امتحان رو تغییر داد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط matin_sa نمایش پست ها
    سلام به دوستان

آیا با Reschedule کردن و پرداخت 60 دلار میشه سنتر امتحان هم تغییر داد؟ مثلا شهر محل امتحان رو تغییر داد؟
    شما با پرداخت 60 دلار میتونی هم سنتر هم زمان امتحان و تغییر بدی به شرطی که جای خالی وجود داشته باشه.
    .When you're good at something, you'll tell everyone. When you're great at something, they'll tell you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush53 نمایش پست ها
    شما با پرداخت 60 دلار میتونی هم سنتر هم زمان امتحان و تغییر بدی به شرطی که جای خالی وجود داشته باشه.
    نه نمیشه من تو ماه می reschedule انجام دادم و فقط میشد سنتر یا زمان رو تغییر داد نه هر دوش!
    ما که فرمون رو دادیم دست خدا، حالا فقط گاز میدیم.

با سلام
    من با ووچري كه از اميربهادر گرفتم iBT ثبت نام كردم.....اگه امتحان رو بخوام كنسل كنم،چقدر از پول و بكجا بازگشت داده ميشه؟
    برخي از دوستان مي گن نصف پول يعني95دلار! خوب اين پول بحساب امير بهادر بازگشت مي خوره بعد من چجوري بايد پي گيري كنم؟كسي دقيقا اينكارو قبلا انجام داده؟
    در ضمن حدود بازگشت پول از نظر زماني چقدر هست؟
    با تشكر از همه

Junior Member

سلام
    توی سایت ets اعلام کرده که نصف هزینه پرداختی یعنی 95 دلار پس داده میشه و اشاره داشته که بعد از 12 هفته به حساب بانکی که خرید انجام گرفته واریز میشه(توی ایران معلوم نیست... الله اعلم!)

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

ببخشید دوستان میشه با تغییر مشخصات صندلی رو به کسی واگذار کرد؟ ظاهرا همه موارد به غیر از جنسیت و تاریخ تولد قابل تغییره. بعدا مشکل ساز نميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان میشه با تغییر مشخصات صندلی رو به کسی واگذار کرد؟ ظاهرا همه موارد به غیر از جنسیت و تاریخ تولد قابل تغییره. بعدا مشکل ساز نميشه؟
    فکر نمیکنم بشه، یادمه دفعه اول که اکانت ساخته بودم تاریخ تولد رو درست وارد نکرده بودم دوستم بهم گفت تاریخ تولد باید دقیقا مثل گذرنامه باشه و گفت که یه اکانت دیگه بسازم.

Junior Member

سلام . من ازمون ibt ثبت نام کردم . میخوام تاریخ رو کنسل کنم و بعدا دوباره ثبت نام برای یک تاریخ دیگه .... آیا میشه که 60 دلار بپردازم و کنسل کنم تاریخ موجود رو و بعد این مبلغ در حساب من باقی بمونه به عنوان وچر و بعدا هر زمان خواستم تاریخ دیگه ای رو انتخاب کنم ؟ یا می بایست حتما به محض لغو ثبت نام ، تاریخ دیگه ای رو جایگزین کنم ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)