صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla نمایش پست ها
    سلام ببخشید می شه امتحان رو کنسل کرد ؟ اگه می شه باید چه طوری کنسلش کنم؟با تشکر
    سلام، بله این امکان هست، منتها فقط نصف هزینه ثبت نام (95 دلار) به شما برگشت داده می شه. شما وارد پروفایل خودتون می شید، اونجا می رید تو قسمت "View Orders" بعد روی اون Order مربوطه که مال امتحانتون هست کلیک می کنید و وارد Order که شدید، گزینه Cancel رو می زنید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    سلام، بله این امکان هست، منتها فقط نصف هزینه ثبت نام (95 دلار) به شما برگشت داده می شه. شما وارد پروفایل خودتون می شید، اونجا می رید تو قسمت "View Orders" بعد روی اون Order مربوطه که مال امتحانتون هست کلیک می کنید و وارد Order که شدید، گزینه Cancel رو می زنید.
    یک سوال دیگر هم داشتم پس یعنی باید دوباره وچر تهیه کنم؟ و در ضمن باید نصف هزینه رو از کجا دریافت کنم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla نمایش پست ها
    یک سوال دیگر هم داشتم پس یعنی باید دوباره وچر تهیه کنم؟ و در ضمن باید نصف هزینه رو از کجا دریافت کنم؟
    با تشکر
    برای ثبت نام اگه منظورتون هست که بله مجددا باید تهیه کنید. اما برای کنسل کردن نیازی به ووچر نیست، شما می خواهید هزینه ای رو دریافت کنید ووچر دیگه برای چی... جواب سوال دوم رو مطمئن نیستم اما فکر کنم باید از همون سنتری که ثبت نام کردید تحویل بگیرید (البته اگه با ووچر ثبت نام کردید)
    ویرایش توسط pApAr : September 29th, 2013 در ساعت 12:39 AM

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام
    دوستان اگه امتحان کنسل کرده باشیم و با ووچر هم ثبت نام کرده باشیم، نصف هزینه رو کی و از کجا میتونیم بگیریم
    مرسی
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

من که با ووچر,ibt ثبت نام کردم موقع انصراف ets چطوری میتونی نصف پولو برگردونه؟ اصلا با وچر استرداد پول امکان پذیره؟ نصف هزینه رو کی و از کجا میتونیم بگیریم?

Best Regards

Junior Member

سلام.
    من آزمون IBTثبت نام کرده بودم و کنسلش کردم و نصف پولی که با وچر پرداخت کرده بودم تو حسابم تو سایت ets مونده
    کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چه جوری میشه پولی که مونده رو پس بگیرم؟!
    ویرایش توسط pejman-Mech : September 14th, 2010 در ساعت 11:52 AM

Junior Member

کمک
    آقا چند ماه پیش ما تاریخ انقضای وچرم تموم شد ولی‌ قبلش سنجش بم گفته بود که می‌تونم بعد تاریخش تمدیدش کنم.خلاصه سنجش یه نامه برا تمدیدش برا ETS فرستاد.ولی‌ اونا گفتند که من refund کردم،ولی‌ من تا حالا توی این سایت ETS هیچ کاری نکردم.حالا از اون موقع تاحالا سنجش میگه با خود ETS تماس بگیر.ETS میگه با سنجش تماس بگیر.هی‌ به هم پاس گاری می‌کنن.می‌خوام بدونم کسی‌ راه حالی‌ به فکرش میرسه؟

حالا بر فرض من refund کرده باشم که نکردم چطور پلشو پس بگیرم؟

با سلام
    من می خواستم امتحان تافلم رو به تعویق بندازم 60 دلار را چگونه باید پرداخت کنم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط initialking نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواستم امتحان تافلم رو به تعویق بندازم 60 دلار را چگونه باید پرداخت کنم؟
    با تشکر
    با خرید کارت اعتباری و رجوع به پروفایلتون در سایت ETS و انجام مراحل مربوطه که مشخص هست. کارت اعتباری رو هم یا می تونید از خارج از کشور کسی براتون بفرسته یا اینکه از طریق موسساتی که تو همین فروم هم در موردشون نوشته شده خریداری کنید.

Junior Member

سلام دوستان!
    کسی میدونه چه طور میشه نصف پول ثبت نام را پس از کنسل کردن پس گرفت؟
    من 2 تا آزمون ثبت نام کرده بودم با ووچر اما چون اولیه خوب شد میخوام دومیرو کنسل کنم تو سایت ETS هم هیچ چیز به درد بخوری پیدا نکردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)