صفحه 30 از 38 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

سلام ودرود
    امیدوارم که حالتون خوب باشه. ممنون میشم اگر امکانش هست دوستان پاسخ من رو سریع بدن...
    یه سوال مهم و شاید ساده، من اگر بخوام تاریخ امتحان تافل آی بی تیم ( که 8 نوامبر هست) رو عوض کنم حتما بایستی همون زمانی که میخوام تاریخ امتحانم رو عوض کنم تاریخ جدید رو اعلام کنم؟ به غیر از جیرفت سنتر خالی اصلا وجود نداره...خواستم بدونم نمیشه درخواست reschedule داد و صبر کرد سنتر مناسب که پیدا شد تاریخ جدید رو ثبت نام کرد؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من امروز با مجتمع فنی دیباگران که محل برگزاری تافلم بود تماس گرفتم و بهم گفتن که دو هفته هست که دیگه این سنتر آزمون برگزار نمی کنه. حالا من موندم چه کار کنم. آزمون من 2 نوامبر بود و من دیگه وقتی ندارم چون deadline دانشگاهها نزدیکه. ولی مشکل اصلی من این هست که من هیچ E-mail ای ار ETS مبنی بر کنسل شدن امتحان و دریافت یه ووچر دیگه دریافت نکردم. به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟؟ آیا کسی مشکل مشابه من داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    سلام ودرود
    امیدوارم که حالتون خوب باشه. ممنون میشم اگر امکانش هست دوستان پاسخ من رو سریع بدن...
    یه سوال مهم و شاید ساده، من اگر بخوام تاریخ امتحان تافل آی بی تیم ( که 8 نوامبر هست) رو عوض کنم حتما بایستی همون زمانی که میخوام تاریخ امتحانم رو عوض کنم تاریخ جدید رو اعلام کنم؟ به غیر از جیرفت سنتر خالی اصلا وجود نداره...خواستم بدونم نمیشه درخواست reschedule داد و صبر کرد سنتر مناسب که پیدا شد تاریخ جدید رو ثبت نام کرد؟
    ممنون
    سلام
    خیر نمیشه. در حین پروسه تعویق از شما خواسته میشه تاریخ دیگه ای انتخاب کنین. اگه تاریخ دیگه ای اعلام نشده، چاره ای نیست به جز لغو آزمون. البته هم تعویق هم لغو تا 5 روز قبل از آزمون ممکنه.

دوستان امکانش هست من الان مثلا جیرفت رو ثبت نام کنم و اگه مثلا تهران خالی شد، 60 دلار بدم و تهران امتحان بدم؟
    یا این تغییر زمان، فقط شامل همون جیرفت میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط miki_martini نمایش پست ها
    دوستان امکانش هست من الان مثلا جیرفت رو ثبت نام کنم و اگه مثلا تهران خالی شد، 60 دلار بدم و تهران امتحان بدم؟
    یا این تغییر زمان، فقط شامل همون جیرفت میشه؟
    شما با پرداخت 60 دلار هیچگونه محدودیتی برای تغییر زمان و مکان آزمون تافل نخواهید داشت. البته مشروط به اینکه تاریخ ها و سنتر های مورد نظر شما جای خالی داشته باشند.
    شما می تونید جیرفت ثبت نام کنید و اگر تاریخ موردنظرتون در تهران باز شد سریعا با پرداخت 60 دلار آزمون تون رو به سنتر مورد نظر انتقال دهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_ch نمایش پست ها
    سلام
    من امروز با مجتمع فنی دیباگران که محل برگزاری تافلم بود تماس گرفتم و بهم گفتن که دو هفته هست که دیگه این سنتر آزمون برگزار نمی کنه. حالا من موندم چه کار کنم. آزمون من 2 نوامبر بود و من دیگه وقتی ندارم چون deadline دانشگاهها نزدیکه. ولی مشکل اصلی من این هست که من هیچ E-mail ای ار ETS مبنی بر کنسل شدن امتحان و دریافت یه ووچر دیگه دریافت نکردم. به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟؟ آیا کسی مشکل مشابه من داره یا نه؟

سلام. منم امروز اومدم دانشگاه های مجانی را وارد کنم دیدم زده کنسل شده. برای تو هم توی view order جلوی Registration Information نوشته cancelled؟؟؟؟ من هنوز باورم نمیشه کنسل شده چون منم ایمیلی نگرفتم

یه وچر 8 اکتبر داده به من ولی وقتی بازش میکنم نوشته قیمتش 0 دلاره؟؟؟!!! کسی میدونه مشکل چیه؟

Junior Member

سلام، من ميخوام امتحانم رو كنسل كنم، ميشه بگيد من كه با ووچر ثبت نام كردم پول برگشت داده شده كجا ميره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary89 نمایش پست ها
    سلام، من ميخوام امتحانم رو كنسل كنم، ميشه بگيد من كه با ووچر ثبت نام كردم پول برگشت داده شده كجا ميره؟
    به همون جایی که ووچر رو ازش خریدین میره.

Junior Member

خوب يعني ميره امير بهادر؟ از اميربهادر چطور ميشه اونو دريافت كرد؟ ميفرسته به حسابمون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary89 نمایش پست ها
    خوب يعني ميره امير بهادر؟ از اميربهادر چطور ميشه اونو دريافت كرد؟ ميفرسته به حسابمون؟
    یک هفته بعد از آزمون کنسل شده از طرف ETS یه ایمیل مبنی بر کنسل کردن آزمون بهتون میزنن. اگه نزدن شما پیگیری میکنین که بزنن. اون ایمیلو فوروارد می کنین امیربهادر. حدود دو ماه بعد از اون (اون طوری که به من گفتن) یا سه ماه بعد (اونطوری که تو ETS نوشته) 97.5 دلار به حساب امیربهادر ریخته میشه. شما زنگ میزنید میپرسید که آمادس یا نه. اگه ریخته باشن آماده میکنن میرید تحویل میگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)