صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

سلام. بچه ها من با ووچر ثبت نام کردم و ووچر و از امیربهدر خریدم. یکی بهم بگه اگه کنسل کردم موسسه پول 97.5 دلار و با ارز دولتی بهم برمی گردونه؟ اگه بخوام دلار دریافت کنم چی؟چون کارشون غیر قانونیه. لطفا زود جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazfar نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من با ووچر ثبت نام کردم و ووچر و از امیربهدر خریدم. یکی بهم بگه اگه کنسل کردم موسسه پول 97.5 دلار و با ارز دولتی بهم برمی گردونه؟ اگه بخوام دلار دریافت کنم چی؟چون کارشون غیر قانونیه. لطفا زود جواب بدین
    فک کنم دلار میدن. ریال هم بدن به نرخ آزاد میدن نه دولتی. سازمان سنجش دولتی میداد اونطور که من شنیدم.

Junior Member

سلام. من امتحانم و کنسل کردم. همین که تو صفحه view orders می رم و روی order number کلیک می کنم جلوی registration information نوشته cancelled. کار دیگه نیاز نیست انجام بدم؟ از طرف ETS هیچ ایمیلی دریافت نکردم که تایید کنه کنسلی منو. خودم ایمیل زدم ولی گفته تا 7 روز بعد جواب می دن. می خوام مطمئن شم کار دیگه نیاز نیس که انجام بدم. دو روز بعد وقت کنسلی تموم میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazfar نمایش پست ها
    سلام. من امتحانم و کنسل کردم. همین که تو صفحه view orders می رم و روی order number کلیک می کنم جلوی registration information نوشته cancelled. کار دیگه نیاز نیست انجام بدم؟ از طرف ETS هیچ ایمیلی دریافت نکردم که تایید کنه کنسلی منو. خودم ایمیل زدم ولی گفته تا 7 روز بعد جواب می دن. می خوام مطمئن شم کار دیگه نیاز نیس که انجام بدم. دو روز بعد وقت کنسلی تموم میشه.
    سلام
    نه همین کافیه. من یه ماهه کنسل کردم 3 هفته هم هست ایمیل زدم ولی هیچ تاییدیه ای نیومده. تست سنتری که ووچر خریدم هم میگه تا ایمیل ETS رو فوروارد نکنی به ما، اقدام نمی کنیم واسه پس دادن ریفاند.
    شما هم اگه ایمیل بهت زد ETS لطفا منو در جریان بذار ببینم مشکل چیه آخه!

Junior Member

سلام
    من 19دسامبر(حدودا 8 روز دیگه) تافل دارم و می خوام کنسلش کنم و 3 یا 4 ماه دیگه بدم، من با سهند تهران پرداخت پول و پرداخت کردم می خواستم ببینم مابقی پول چطور به دستم میرسه و اینکه اصلا به دستم میرسه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hemtaf نمایش پست ها
    سلام
    من 19دسامبر(حدودا 8 روز دیگه) تافل دارم و می خوام کنسلش کنم و 3 یا 4 ماه دیگه بدم، من با سهند تهران پرداخت پول و پرداخت کردم می خواستم ببینم مابقی پول چطور به دستم میرسه و اینکه اصلا به دستم میرسه یا نه؟
    پس از کنسل نمودن آزمون رسیدی را که در صفحه مربوطه مشاهده می کنید یا یک هفته بعد از آزمون، ایمیلی که از طرف ETS مبنی بر کنسل کردن آزمون بهتون میزنن رو برای سهند تهران پرداخت ایمیل می کنید (اگه نزدن شما پیگیری میکنین که بزنن.)
    ظرف مدت 2 تا 3 ماه نصف مبلغ 195 دلار یعنی 97.5 دلار در کنترل پنل کارت اون ها قابل مشاهده خواهد بود و پس از کسر 5 درصد کارمزد ریفاند، به قیمت روز دلار تهران پرداخت معادل ریالی را به حساب شما واریز می کنند.

Junior Member

ممنون که جواب دادین، می خواستم بدونم شما کسی و سراغ دارین که تا به حال با سهند تهران پرداخت ثبتنام کرده و بعد کنسل کرده باشه و نصف پولش و پس گرفته باشه؟ یعنی اگه قرار باشه همه پولش ازبین بره و معلوم نباشه که چی میشه حداقل بصورت ازمایشی امتحان بدم بهتره...
    درضمن مگر برای کنسل کردن 95 دلار کسر نمیشه؟

نصف پول کسر میشه +کارمزد 5% شرکت واسطه. آره شرکت خوبیه به موقع پس میدن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام. من 12 دسامبر امتحان داشتم که 5 یا 6 دسامبر کنسل کردم و با وچر سازمان سنجش ثبت نام کرده بودم. هنوز ایمیلی برام نیومده. کی ایمیل تایید کنسل رو می زنن و اگر نزدن چکار کنم؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام دوستان، میشه بگید این عکسی که از صفحه order ام پیوست کردم معنیش چیه؟ من 10 دسامبر ثبت نام کرده بودم و receipt confirmation برام اومده.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png ibt.png (32.7 کیلوبایت, 31 views)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)