صفحه 33 از 38 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 374

موضوع: نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

سلام دوستان.
    من میخوام تاریخ امتحانم رو تغییر بدم
    از چه راهی میتونم ووچر 60 دلارتغییر روبخرم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط archurban نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخوام تاریخ امتحانم رو تغییر بدم
    از چه راهی میتونم ووچر 60 دلارتغییر روبخرم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من مطمئن نیستم چنین ووچری وجود داشته باشه ، شما میتونید به راحتی از طریق شرکت هایی که کار پرداخت های آنلاین رو انجام می دهند اقدام کنید .( تبلیغ یکی از این شرکت های در همین سایت وجود داره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ي Cancel يا Reschedule آزمون تافل iBT

سلام
    من امتحانم هفته دیگه است. اگه بخوام آزمون را عقب بندازم باید تاریخی که می خوام را از الان اعلام کنم؟
    ثبت نام دانشگاه من اکتبره و یک ماه دیگه میرم کانادا. الان ثبت نام کردم که تا ایران هستم آزمون بدم ولی آماده نیستم. بنظرتون میتونم امتحان را عقب بندازم و اونجا امتحان بدم؟ اصلا کار درستی هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها
    من 20 تیر همین ماه امتحان ibtدارم اما میخوام بندازمش عقب، تمام فروم رو هم زیرو رو کردم جواب نگرفتم سوالم اینه مثلا من یک هفته دیگه میرمو و reschedule می کنم اگر تایمی که من میخوام خالی نباشه یا فعلا باز نباشه چیکار باید بکنم ؟ مثلا من 10 تیر اقدام میکنم بع تعویق وقت امتحانم و مد نظرم 22 آگوست یعنی 31 مرداده اما مطمئنم که اون موقع اونجا باز نمیشه چون الانم اونجا پر شده، اما همیشه یک هفته مونده به صورت قرمز اون تاریخ ها باز می شه ، باید صبر کنم و 3 ماه بعدیرو ثبت نام کنم؟ خیلی پیچیدست، ای کاش من اصلا ثبت نام نمیکردم میموندم یک هفته قبل ثبت نام میکردم اینجوری خیلی بهتره
    لطفا کمک

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkf نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من 20 تیر همین ماه امتحان ibtدارم اما میخوام بندازمش عقب، تمام فروم رو هم زیرو رو کردم جواب نگرفتم سوالم اینه مثلا من یک هفته دیگه میرمو و reschedule می کنم اگر تایمی که من میخوام خالی نباشه یا فعلا باز نباشه چیکار باید بکنم ؟ مثلا من 10 تیر اقدام میکنم بع تعویق وقت امتحانم و مد نظرم 22 آگوست یعنی 31 مرداده اما مطمئنم که اون موقع اونجا باز نمیشه چون الانم اونجا پر شده، اما همیشه یک هفته مونده به صورت قرمز اون تاریخ ها باز می شه ، باید صبر کنم و 3 ماه بعدیرو ثبت نام کنم؟ خیلی پیچیدست، ای کاش من اصلا ثبت نام نمیکردم میموندم یک هفته قبل ثبت نام میکردم اینجوری خیلی بهتره
    لطفا کمک
    دقیقاً مشکل چیه متوجه نشدم؟ خوب میری توی پروفایل ات، اگر تاریخ خالی پیدا کردی که Reschedule می کنی وگرنه که مجبوری همون تاریخ امتحان بدی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دقیقاً مشکل چیه متوجه نشدم؟ خوب میری توی پروفایل ات، اگر تاریخ خالی پیدا کردی که Reschedule می کنی وگرنه که مجبوری همون تاریخ امتحان بدی!
    منظورم اینه که وقت خالی برای تایم زودتر نمیتونم پیدا کنم درسته؟ مثلا برای 1.30 ماه دیگه چون از 2 هفته پیشم چک میکردم خالی نبود پس چاره ای ندارم جز اینکه هر زمان باز بود اونو انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام
    دوستان من یک ووچر بابت کنسل کردن امتحان از ETS گرفتم. الان دیگه منصرف شدم امتحان بدم .
    1 آیا یا اون ووچر شخص دیگری می تونه امتحان بده؟
    2 زمان خرید ووچر قیمت آزمون 195$ بود الان گرون تره ولی ووچر من تا june اعتبار داره این تفاوت قیمت مشکل ساز نمیشه؟

Junior Member

سلام من می خوام ازمون رو کنسل کنم توی سایت ETS نوشته که click "View Order(s)" on your home page, then click "Modify" or "Cancel" on the Order Summary page.

من هنوز این مراحل رو نرفتم.... ایا به محضی که روی cancle کلیک کنیم سریع ازمون کنسل میشه ؟ یا بعدش مجدد پیام تایید از کنسل شدن می پرسه ؟ و یا در مرحله بعدیش شماره کارتی که باهاش پرداخت کردیم رو هم باید وارد کنیم ؟ خواهش میکنم بگید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    سلام من می خوام ازمون رو کنسل کنم توی سایت ETS نوشته که click "View Order(s)" on your home page, then click "Modify" or "Cancel" on the Order Summary page.

من هنوز این مراحل رو نرفتم.... ایا به محضی که روی cancle کلیک کنیم سریع ازمون کنسل میشه ؟ یا بعدش مجدد پیام تایید از کنسل شدن می پرسه ؟ و یا در مرحله بعدیش شماره کارتی که باهاش پرداخت کردیم رو هم باید وارد کنیم ؟ خواهش میکنم بگید ممنون
    سلام
    در مرحله بعد از کنسل ازتون میخواد که تاییدش کنید و بعد از تایی دیگه کنسل میشه
    شماره کارت هم لازم نیست بدید خودش به طور اتومات نصف مبلغ رو برمی گردونه به همون کارتی که باهاش پرداخت کردید (برای من اینطور بود)
    موفق باشید

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

سلام به همگی دوستان
    دوستان من یک عدد ووچر از دانشگاه شیراز خریداری کردم و آزمون رو با اون ثبت نام کردم. حالا قصد کنسل کردن آزمون رو دارم. میخواستم ببینم نحوه دریافت اون 50% به چه صورت هستش ؟ آیا اصلا امکانش هست یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. در ضمن امتحان هم 11 مهر سنتر سنجش تهران هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)