نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اشتغال در آمریکا با مدرک آموزش

Exclamation اشتغال در آمریکا با مدرک آموزش

سلام به همه ی دوستان
    کسی درباره ی اشتغال در آمریکا با مدرک آموزش تجربه ای داره؟
    من برای دکتری درنظر دارم اگر بتونم برم امریکا ولی نمیدونم چه گرایشی از رشته آموزش Education شرایط کاری بهتری در آمریکا داره، لیسانسم آموزش و پرورش ابتدایی هست و برای ارشد نمیدونم همین رو ادامه بدم یا برم تطبیقی، گیج شدم و موندم تووش
    خواهش میکنم اگر کسی کمکی از دستش برمیاد دریغ نکنه و اطلاعاتی اگر داره در اختیارم بزاره

از توجهتون خیلی ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتغال در آمریکا با مدرک آموزش

دوست عزیز سلام
    من رشته ی خودم آموزش پیش دبستانی هست البته من ارشد دارم. با توجه به تحقیقاتی که کرده ام شغل معلمی اونجا از شرایط نسبتا خوبی برخوردار هستش اما اینکه کدام شاخه ی education را انتخاب کنی کاملا به علاقه ی خودت بستگی داره و نظر شخصی من اینه که اگر در زمینه ی رشته ات خوب کار کردی و تجربه داری و دوستش داری همون را ادامه بده. البته با توجه به اینکه کدوم ایالت تصمیم داری بری باید بگم که در هر ایالت شرایط و قوانین خاصی برای رشته های مرتبط با آموزش وجود داره برخی جاها بایستی مدارکی که اونها تعیین می کنند را بگیری و یا بعضی از مراکز دولتی آموزشی برای استخدام شرایطی مثل داشتن مدرک CPR که یه جورایی مدرکی شبیه به مدرک کمک های اولیه ماست را نیاز دارن. نهایتا اینکه تجربه به من ثابت کرده به دنبال رشته و شغلی برو که دوستش داشته باشی و تجربیات کاریت را در آن زمینه افزایش بده و سعی کن در آن زمینه به روز باشی.
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام
    دوستان اگر اطلاعات دقیق تری دارین ممنون میشم بزارین
    من دانشجوی ارشد آموزش ریاضی هستم و 14 سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش (رسمی) زبانم معمولی ایه
    هدفم مهاجرته چه راهکارهایی پیشنهاد میدین؟
    شنیدم اگه واسه تحصیل اقدام کنم اجازه کار بهم نمیدن

معلمی کار سخت و طاقت فرسایی هست و متاسفانه در آمریکا در مقایسه با سایر کشورها ساعات کاری بیشتری داره
    کسی درباره ی مدیریت آموزشی یا استادی در دانشگاه در رشته Education اطلاعاتی داره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، درباره اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای ایران در آمریکا سوال داشتم که آیا معتبر می‌باشد یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان من مدرک کارشناسی علوم آزمایشکاهی دارم برای اجازه کار در این رشته در آمریکا باید چه دوره هایی رو بگذرونم؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    معلمی کار سخت و طاقت فرسایی هست و متاسفانه در آمریکا در مقایسه با سایر کشورها ساعات کاری بیشتری داره
    متاسفانه یا خوشبختانه در هیچ زمینه تخصصی یا غیرتخصصی چیزی نظیر ایران که سر هرماه یه پولی به حساب بیاد و شما به هیچ کس و هیچ جا پاسخگو نباشید نداریم.
    مگر سیستم کمیته ای یا welfare که در موارد خاص به افرادی تعلق میگیره که امریکا در این زمینه جز ضعیف ترین کشورهای دنیاست.
    اگر اهل کار سخت و طاقت فرسا نیستید کشورهای متمدن جای خوبی برای شما نیستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    متاسفانه یا خوشبختانه در هیچ زمینه تخصصی یا غیرتخصصی چیزی نظیر ایران که سر هرماه یه پولی به حساب بیاد و شما به هیچ کس و هیچ جا پاسخگو نباشید نداریم.
    مگر سیستم کمیته ای یا welfare که در موارد خاص به افرادی تعلق میگیره که امریکا در این زمینه جز ضعیف ترین کشورهای دنیاست.
    اگر اهل کار سخت و طاقت فرسا نیستید کشورهای متمدن جای خوبی برای شما نیستند.
    دوست عزیز!
    بنده عرض کردم در مقایسه با سایر کشورها !
    این حتی گله ی بسیاری از معلمان خود آمریکا هم هست
    کار سخت لزوما به معنی بیشتر کار کردن هم نیست
    نوع کار کردن معلمان آمریکایی هم از نظر آموزشی بدترین نوع آموزش هست، اگر در این زمینه متخصص باشید در جریان این امور قرار می گیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)