نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: صنایع دستی و گرایشهای مرتبط

Junior Member

پیش فرض صنایع دستی و گرایشهای مرتبط

سلام
    منلیسانس صنایع دستی‌از دانشگاههنر اصفهان دارم. پارسال واسه آمریکااپلای کردمتو دانشگاهایی که gre نمیخواستنو البتهگرون بودن. ۲سال علافم اینجا .حالامی‌خوام گزینه های ارزون و البته رنک تو ۵۰۰رو تو هرجایه دنیاکه انگلیسی‌ باشه و ارزونامتحان کنم. فقط واسهشرایطاپلای و زندگی‌ کمک می‌خوام

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh24 نمایش پست ها
    سلام
    منلیسانس صنایع دستی‌از دانشگاههنر اصفهان دارم. پارسال واسه آمریکااپلای کردمتو دانشگاهایی که gre نمیخواستنو البتهگرون بودن. ۲سال علافم اینجا .حالامی‌خوام گزینه های ارزون و البته رنک تو ۵۰۰رو تو هرجایه دنیاکه انگلیسی‌ باشه و ارزونامتحان کنم. فقط واسهشرایطاپلای و زندگی‌ کمک می‌خوام
    یعنی الان بعد از ۲ سال تحصیل در امریکا میخوای ترک تحصیل کنی؟ و دوباه دنبال دانشگاه بگردی؟
    در حال حاضر کجا هستی و چقدر شهریه میدی؟
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

سلام
    من لیسانس صنایع دستی( با گرایش سفال و سرامیک) با معدل 18/37 دارم و ممتاز شدم.
    االان بیشتر طراحی مبلمان انجام می دهم. بیشتر دوست دارم خارج ار ایران کار کنم. تحصیل ام اگه شد که عالی میشه.
    لطفا نظر بدید که چکار کنم و از کجا شروع کنم. ممنون

Junior Member

سلام.من توی این فروم سوال مشابه سوال خودمو دیدم اما کسی بهش جواب نداده بود
    من لیسانس صنایع دستی هستم از دانشگاه هنر تهران و 5 ساله فارغ التحصیل شدم با معدل 17.86. می خوام برای ارشد دانشگاههای ایتالیا اقدام کنم و الان مشغول یادگیری زبان ایتالیایی هستم. 5 سال هم سابقه خوب کاری در زمینه گرافیک دارم
    می خواستم سوال کنم سابقه تحصیلی و کاری من به من کمک می کنه که لیسانسمو قبول کنن و در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل بدم؟؟اگر امکانش هست توی چه رشته هایی؟؟؟ و اینکه چقدر می تونم به بورسیه امیدوار باشم.
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین

Junior Member

سلام.من چند روزه که عضو شدم و تو این مدت سعی کردم تموم اطلاعات این سایتو مطالعه کنم . بسیار مفید بود.
    حالا سوالم اینه که اگه ممکنه دانشگاه هایی که درمقطع دکترا ،رشته ی Fine ceramic (البته عملی) در صورتی که وجود دارند رو بهم معرفی کنید.
    از کمکتون ممنونم .

سلام دوستان عزیز
    من کارشناسی صنایع دستی خوندم با معدل 19.50 رتبه اول شدم و فوق لیسانس هنر اسلامی گرایش سفال و سرامیک با معدل 18.31 دارم، بصورت تجربی هم مهارت زیادی در رشته نگارگری (نقاشی ایرانی )دارم ... من میخوام بدونم بطور کلی چه رشته های هنری در مقطع دکترا برای من وجودداره که با رشته صنایع دستی و سفال و سرامیک و یا نگارگری مرتبط باشه همچنین کدام کشورها و چه دانشگاهی؟ در ضمن خیلی دوست دارم با محتوای درسی رشته های هنری بیشتر آشنا بشم
    اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره بسیار ممنون میشم که راهنمایی کنه چون واقعا نمیدونم به غیر از رشته هایی مثل تاریخ هنر که کاملا نظری هستند آیا واسه دکترا رشته ها ی عملی و نظری که با من جور باشه هم وجود داره یا نه
    بی صبرانه منتظر پاسخ های شما هستم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس

سلام
    من 21 سالمه دیپلم گرافیک دارممعدل دیپلمم 15.56 هستش.کنکور هم دادم اما جوابش هنوز نیومده
    میتونم دانشگاه لینز اتریش صنایع دستی بخونم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های مختلف طراحی(Design)

سلام . دوستان کسی اطلاعاتی درباره دانشگاه لینز و رشته صنایع دستی داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزينه برای رشته های هنر

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد صنایع دستی با معدل لیسانس 17 و کارشناسی ارشدبا معدل 18 دارم و می خوام واسه دکترا اقدام کنم و فاند بگیرم هرکی اطلاعاتی داره ممنون میشم واسم پیغام بذاره و کمکم کنه ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)