صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: ویزای توریستی برای سوئد

پیش فرض ویزای توریستی برای سوئد

شرایط اخذ ویزای توریستی چیست؟

ویزا توریستی میشه از سوئد گرفت 3ماهه؟یا خیلی سخته؟
    شرایطش چیه؟
    اصلا امیدی هست؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی برای سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    شرایط اخذ ویزای توریستی چیست؟

ویزا توریستی میشه از سوئد گرفت 3ماهه؟یا خیلی سخته؟
    شرایطش چیه؟
    اصلا امیدی هست؟
    دوست من

برای اقدام برای ویزای توریستی باید مدارکی را آماده کنید و به سفارت مربوطه تحویل بدهید.معمولا سه هفته طول می کشد تا جواب شما را بدهند.برای اقدام هم باید دعوت نامه ای از شخص دعوت کننده که مقیم سوئد باشد دریافت کنید که گویای اقامت در سوئد باشد.تاریخ و مدت اقامت خودتان را نیز خودتان تعیین می کنید ولی مدت ویزای دیداری حداکثر سه ماه است.سختی آن هم بستگی به شرایط فرد دعوت کننده شما،تهیه تمامی مدارک موردنیاز،موقعیت زندگی شما در ایران و میزان وابستگی مالی و زناشویی شما،درصد ریسک ماندن شما در سوئد و خیلی چیزهای دیگه داره که خود سفارت بعد از ارزیابی به شما اعلام میکنه.

مدارک موردنیاز برای ویزای دیداری سوئد:

http://rapidshare.com/files/23890499...farsi.pdf.html

موفق باشید

You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member

اگه دعوت نامه نباشه نمی شه؟
    من می خوام با یکی اولش بروم و کسی رو هم ندارم که برای خانواده ام دعوت نامه بفرسته
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    اگه دعوت نامه نباشه نمی شه؟
    من می خوام با یکی اولش بروم و کسی رو هم ندارم که برای خانواده ام دعوت نامه بفرسته
    بدون دعوت نامه هم میتونید اقدام کنید:

http://www.swedenabroad.com/Page____83547.aspx
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

امکانش هست موقع رفتن به سوئد یک نفر همراه داشته باشید. یکی از آشنایان همراه دخترش رفته بود

Junior Member

با درود به دوستان عزیز
    دوستان میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید که بدون داشتن دعوت نامه چه طوری میشه یکی از اعضای خانواده برای روزهای اول ما رو همراهی کنه؟
    من از سفارت هم پرسیدم گفت شما هر وقت رفتی سوئد و یک ماه موندی اونوقت میتونی خودت دعوتشون کنی. هیچ راه دیگه ای نیست؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

با سپاس

is it possible to send an invitation letter for family or friends in iran without having personnumber?
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

سلام میخواستم بدونم اگه عموی من از سوئد دعوت نامه بده چغدر احتمال داره که به من ویزا بدن من دانشجو هستم میخوام تایستان 89 برم میشه از دانشجو بودن برای اثباط ریشه ی قوی در ایران استفاده کنم

درود
    من روشی کلی را می گم:

شما به personal number نیاز دارید.
    در کل برای ارسال دعوت نامه برای فامیل خود باید یک فرم را پر کنید (برای هر نفر یکی) و سپس باید از اداره skatteverket یک پرینت از مشخصات خود بگیرید (که شامل pn , ادرس شما و ...) می باشد.
    فرم هم می توانید کاغذی از اداره مهاجرت بگیرید یا به صورت pdf دانلود کنید و پر کنید و پرینت گرفته و امضا کنید و برای آشناتون ارسال کنید.
    به عنوان مثال برای پدر و مادر کلا" 3 عدد فرم می شود : 2تا فرم پر شده و یکی هم پرینتی که از skatteverket می گیرید
    من فرم را اینجا اپلود می کنم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام
    عموی من از سوئد یه دعوتنامه برای من فرستاده برای رفتن توریستی به سوئد برای 14 روز
    که شامل 3 برگه هست
    دو برگه اون که دقیقا همین برگی هست که در پست قبلی پیوست شده اما به زبان سوئدی که توسط عموم پرشده
    و یک برگ از کارت عموم هست که پایین برگه پلیس سوئد مهر زده و تایید کرده که عموم اونجاست و از این حرفا (که عموم گفت این کارو واسه محکم کاری کرده )

حالا من می خوام بدونم دقیقا باید چیکار کنم
    یعنی برم سفارت سوئد چیکار کنم؟؟
    و چه مدارکی رو ببرم و چه سوال هایی پرسیده میشه

طبق صحبت عموم توی برگه که پر کرده گفته شده که من در ایران در دانشگاه درس می خونم و سال آخر هستم
    و تو یه شرکت دو سال کار می کنم
    من کارت معافی هم دارم و گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی اشتغال به کار ببرم برای سفارت
    و البته پاسپورت پدرم (چون هم پدرم دو بار رفته سوئد و اومده و همین 3 ماه پیش شوهر عمم و عمم ) البته پدرم ویزای شینگن داشت و رفت
    حالا می خوام بدونم چقدر امیدوار باشم که بهم ویزای 14 روز توریستی بدن؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدین و قدم به قدم بگین چیکار کنم

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)