صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: ویزای توریستی برای سوئد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی برای سوئد

سلام دوستان یک سئوالی داشتم اگه ما که اینجا دانشجو هستیم بخواهیم برای پدر و مادر دعوتنامه بدیم پروسه ویزا دادن سفارت چقدر طول میکشه؟ با توجه به اینکه الان تابستان هست و احتمالا سفارت شلوغه

Junior Member

2 هفته طول میکشه از روزی که تحویل می دن مدارک رو.

دوستان اگه چند نفر بخوان با هم برای ویزای شنگن توریستی سوئد اقدام کنن، بهتره با هم برن سفارت یا اینکه جدا برن؟
    یعنی جدا رفتن یا تنها رفتن هر کدام در دادن ویزا به دیگری تاثیر گذار خواهد بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaa نمایش پست ها
    دوستان اگه چند نفر بخوان با هم برای ویزای شنگن توریستی سوئد اقدام کنن، بهتره با هم برن سفارت یا اینکه جدا برن؟
    یعنی جدا رفتن یا تنها رفتن هر کدام در دادن ویزا به دیگری تاثیر گذار خواهد بود؟
    به نظر من با هم برن بهتره و جدا رفتن شانس رو زیاد نمی‌کنه ..
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

خواهش میکنم هرکی میتونه منو راهنمایی کنه
    پدر و مادرو خواهرم با دعوتنامه ی یه خواهردیگرم که در سوئد زندگی میکند 2هفته پیش ویزا گرفتند
    من به علت مشکل سربازی کارم طول کشید و مجبور به ثبت نام در یک ازمون تافل در سوئد شدم که اینجا بهم اجازه خروج بدن
    حالا نوبت من شده که برم سفارت برای ویزا!
    حالا سوالم اینه که با دعوت نامه ی خواهرم برم سفارت بهتره یا با فرم ثبت نام تافل؟(با هر دوتا نمیتونم برم)
    هم شانس گرفتن ویزامو در نظر بگیرید هم مدت ویزا(که حداقل 2 هفته باشه)
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Psychology/ Massey University

با سلام.
    من دانشجوی فوق لیسانس روانشناسی عمومی دانشگاه گیلان هستم. معدلم حول و حوش 17 است. ترم دومو تموم کردم. سال دیگه خرداد درسم تموم میشه.الان سوئد پیش خواهرم هستم. خواستم از بچه هایی که در سوئد هستند کمک بگیرم که تو این مدتی که اینجا هستم چکاری میتونم انجام بدم که شانسم واسه اومدن سال دیگه به دوره دکترا در دانشگاههای سوئد بیشتر بشه. اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم. من 40 روز دیگه هم اینجا هستم.
    ممنونم. امیدوارم همتون موفق باشید.

Junior Member hefv آواتار ها

salam dostan .man mikham ba davat nameye amo beram sweden va mikham bedonam age inja visae 3 mahe bekham behtare ya beram onja tamdid konem ? albete begam k man parsal ham 1 mah rafta sweden

Junior Member

سلام سفارت پاسپورتو می گیره تا نزدیک 2 هفته که بعدش بری برای جواب ویزا پاسپورتو بده درسته؟ ولی من که رفتم آخرش یه چیزی گفتم طرف فکر کرد منظورم اینه که این وسط پاسپورتمو لازم دارم گفت می خوای پاسپورتتو بهت بدم لازم داریش تا اون موقع. البته من بعدش گفتم بهش که لازم ندارم نگهش داره. حالا اومدم فکر می کنم که آیا همون موقع ریجکتم کرده که می گفته اگه پاسپورتتو می خوای پسش بدم؟ نظر شما چیه؟

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

نگران نباش دوست من. پاس رو میخواد واسه چسبوندن ویزا. بنابراین اگر همون روز آخر که می خوان ویزا رو توش بچسبونن هم بهشون برسونیش هم فرقی نداره. بنده خدا خواسته کمکت کنه اگه این وسطا بهش نیاز داری. وگرنه پروسه تصمیم گیری و چاپ ویزای شما در تهران انجام نمی شه و نیازی به پاسپورتت نیست اگه واقعاً لازمش داشته باشی. اصلاً نگران نباش. بعد دو هفته که باید بری، پاسپورتت رو می گیره و می گه برو فردا بیا تحویل بگیر (اصرار کنی همون روز هم بهت میده ویزا رو) نگران نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط m.beh نمایش پست ها
    سلام سفارت پاسپورتو می گیره تا نزدیک 2 هفته که بعدش بری برای جواب ویزا پاسپورتو بده درسته؟ ولی من که رفتم آخرش یه چیزی گفتم طرف فکر کرد منظورم اینه که این وسط پاسپورتمو لازم دارم گفت می خوای پاسپورتتو بهت بدم لازم داریش تا اون موقع. البته من بعدش گفتم بهش که لازم ندارم نگهش داره. حالا اومدم فکر می کنم که آیا همون موقع ریجکتم کرده که می گفته اگه پاسپورتتو می خوای پسش بدم؟ نظر شما چیه؟
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

یکی از قوانین مهم این سایت استفاده از زبان انگلیسی یا فارسی و خودداری از فارگلیش (چیزی که شما ازش استفاده کردید) هست. لطفاً رعایت بفرمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hefv نمایش پست ها
    salam dostan .man mikham ba davat nameye amo beram sweden va mikham bedonam age inja visae 3 mahe bekham behtare ya beram onja tamdid konem ? albete begam k man parsal ham 1 mah rafta sweden
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)