صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: ویزای توریستی برای سوئد

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی برای سوئد

بانکش فکر نکنم مهم باشه من خودم سال 2011 شنگن گرفتم و پولم تو موسسه مالی خیلی کوچیکی بود خانمه گفت اینو ما نمی شناسیم من گفتم حالا شما بزارید تو پرونده
    این که حساب چقدر باشه رو باید تو سایت سفارت گفته باشه، نوشته به ازای هر روز چند کرون باید داشته باشید برای من اون موقع 2-3 میلیون بود برای یک ماه الان رو نمی دونم
    اطلاعات من همه مال 4 سال پیشه البته لطفا بازم تلفنی از سفارت بپرسین

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    سلام
    سوال من هم همینه، تراکنش شش ماهه باید چقدر باشه؟
    چقدر بخوابونم تو حسابم
    پیشاپیش سپاسگذارم
    ویرایش توسط moonlight19 : August 9th, 2015 در ساعت 10:23 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    بانکش فکر نکنم مهم باشه من خودم سال 2011 شنگن گرفتم و پولم تو موسسه مالی خیلی کوچیکی بود خانمه گفت اینو ما نمی شناسیم من گفتم حالا شما بزارید تو پرونده
    این که حساب چقدر باشه رو باید تو سایت سفارت گفته باشه، نوشته به ازای هر روز چند کرون باید داشته باشید برای من اون موقع 2-3 میلیون بود برای یک ماه الان رو نمی دونم
    اطلاعات من همه مال 4 سال پیشه البته لطفا بازم تلفنی از سفارت بپرسین
    سپاسگذارم از شما دوست عزیز
    چیزی که فهمیدم برای یک نفر حدود ماهیانه ۱۰.۰۰۰ کرون نیازه، حدود ۴ میلیون
    باز اگر دوستان دقیق تر اطلاع دارند، ممنون میشم راهنمایی کنن
    خودم هم اگر فهمیدم مبلغ دقیقش رو اعلام می کنم
    باز هم از تمامی دوستان سپاسگذارم

خدا رو شکر ویزای توریستی منم تومد اصلا باورم نمیشد که بدن ، دعوت نامم از طرف یک دوست بود جوان هستم هکه میگفتن نمیدن اما من هرچی مدرک بود بردم ، سند خونه حساب بانکی ، گواهی (70) کار اونم پیمانکاری ، فقط تو روحشون که 25 روزه دادن
    به امید خدا برم شرایط کاری و بعدش تحصیلیمو از اونجا اوکی کنم برای ترم بعد اقدام کنم
    خلاصه دوستان به دلتون بد راه ندین از اوضاع من داغون تر نبود
    ان شاء الله خبر و نحوه اقمت گرفتن براتون در اینده میزارم ، ممنون از سایت خوبتون و نکاتی که ازش استفاده کردم
    راستی اینم بدونید هیچ ترجمه ای از من نخواست و من فقط گواهی کار و مرخصیم رو به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشتم و مدیرم تایید کرد ، یعنی اونم نبود نبود !اما هز چی میتونید ببرید من حتی کپی روزنامه رسمی شکرت رو هم بردم ، در اخر گول حرف ایت دارالترجکه ها رو نخوردید نزدیک بود حدود 1 میلیون بیشتر برای کدارک مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه از من بگیرن ، زنگ زدم پرسیدم گفت نمیخواد
    یا علی مدد و بدرود

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من نامزدم سوئد هست که ۸ ماه پیش برای اقامت من در اونجا اقدام کردیم و هنوز جوابی دریافت نکردیم و الان به خاطر پناهجوها مدام پرونده های ما عقب میوفته
    و چون نامزد من نمیتونه به ایران بیاد ما تصمیم گرفتیم که از طریق ویزای توریستی من برم اونجا( دعوتنامه )ا به نظرتون برای اون پرونده مشکلی پیش نمیاد؟
    و آیا من شانس گرفتن این ویزا رو خواهم داشت؟ در ضمن من اینجا کار میکنم و میتونم مدارکی ارائه بدم که به ایران بر میگردم اگر کسی اطلاعاتی داره میتونه
    به من کمک کنه بگه ممنون میشم یا اگر لازمه توضیح خاصی در تقاضامون بدیم

اول همه امیدوارم براتون زودتر بیاد
    دوم اینکه باز خوشا به سعادت شما برای من هم اقدام توسط همسرم هست که مقیم اونجا هستن ولی چون هنوط ثبت نکردیم تازه ان شاء الله تو اسفند بتونیم ثبت کنیم و اقدام کنیم
    خدا بگم چکار کنه این سوریه ها رو که یهو ریختن
    در مورد ویزاتون تا اونجا که من میدونم بعتون ویزا نمیدن چون دوتا پرونده برای یک نفر در امیگریشن نمیشه ( برای ویزای توریستی هم همون امیگریشن هست )
    اگر دلتان تنگ شده و ایشان به دلایل هاصه کلا نمیتونن ایران بیان برین ترکیه یا دبی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57 نمایش پست ها
    دوست من

برای اقدام برای ویزای توریستی باید مدارکی را آماده کنید و به سفارت مربوطه تحویل بدهید.معمولا سه هفته طول می کشد تا جواب شما را بدهند.برای اقدام هم باید دعوت نامه ای از شخص دعوت کننده که مقیم سوئد باشد دریافت کنید که گویای اقامت در سوئد باشد.تاریخ و مدت اقامت خودتان را نیز خودتان تعیین می کنید ولی مدت ویزای دیداری حداکثر سه ماه است.سختی آن هم بستگی به شرایط فرد دعوت کننده شما،تهیه تمامی مدارک موردنیاز،موقعیت زندگی شما در ایران و میزان وابستگی مالی و زناشویی شما،درصد ریسک ماندن شما در سوئد و خیلی چیزهای دیگه داره که خود سفارت بعد از ارزیابی به شما اعلام میکنه.

مدارک موردنیاز برای ویزای دیداری سوئد:

http://rapidshare.com/files/23890499...farsi.pdf.html

موفق باشید
    اگ کسی رو اونجانداشته باشیم..شرایط گرفتن ویزا چجوریه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان.

من دانشجوی دکتری در انگلستان هستم و برای تعطیلات نوروز میخوام برم سوئد واسه دیدن خاله و بقیه فامیلم. میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چه مدارکی لازم دارم و شرایط چطوری هست و اینکه الان اقدام کنم دیر نیست؟؟ خیلی ممنونم.

سلام دوستان
    عموي من از سوئد دعوت نامه ديدار براي پدر و مادر ايميل كرده اما من نميدونم چه طور براشون وقت سفارت بگيرم و چه مداركي آماده كنم
    ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين
    مرسي

Junior Member

چطور با ویزای توریستی رفتید و می خواین کار کنین؟ مگه اجازه کار با ویزای توریستی میدن؟
    میشه راجع به گواهی کاری که دادین بیشتر توضیح بدین؟ من نه دانشجو هستم نه کار می کنم... به نظر شما راه داره که ویزای توریستی بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moradymohammad نمایش پست ها
    خدا رو شکر ویزای توریستی منم تومد اصلا باورم نمیشد که بدن ، دعوت نامم از طرف یک دوست بود جوان هستم هکه میگفتن نمیدن اما من هرچی مدرک بود بردم ، سند خونه حساب بانکی ، گواهی (70) کار اونم پیمانکاری ، فقط تو روحشون که 25 روزه دادن
    به امید خدا برم شرایط کاری و بعدش تحصیلیمو از اونجا اوکی کنم برای ترم بعد اقدام کنم
    خلاصه دوستان به دلتون بد راه ندین از اوضاع من داغون تر نبود
    ان شاء الله خبر و نحوه اقمت گرفتن براتون در اینده میزارم ، ممنون از سایت خوبتون و نکاتی که ازش استفاده کردم
    راستی اینم بدونید هیچ ترجمه ای از من نخواست و من فقط گواهی کار و مرخصیم رو به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشتم و مدیرم تایید کرد ، یعنی اونم نبود نبود !اما هز چی میتونید ببرید من حتی کپی روزنامه رسمی شکرت رو هم بردم ، در اخر گول حرف ایت دارالترجکه ها رو نخوردید نزدیک بود حدود 1 میلیون بیشتر برای کدارک مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه از من بگیرن ، زنگ زدم پرسیدم گفت نمیخواد
    یا علی مدد و بدرود
    چطور با ویزای توریستی رفتید و می خواین کار کنین؟ مگه اجازه کار با ویزای توریستی میدن؟
    میشه راجع به گواهی کاری که دادین بیشتر توضیح بدین؟ من نه دانشجو هستم نه کار می کنم... به نظر شما راه داره که ویزای توریستی بگیرم؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)