صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 199

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای دکترا و فرصت مطالعاتی(پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Junior Member ref آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

بالاخره قسمت من هم شد:
    1- تاریخ مصاحبه: 16 اکتبر
    2- تاریخ دریافت ویزا: 20 فوریه (4 ماه !!!)
    3- مقطع تحصیلی: PhD
    4- رشته تحصیلی: Physics
    5- نام دانشگاه: TU Chemnitz
    6- فاصله تحصیلی بین دو مقطع: صفر
    7- فرم رشته های خاص: بله !!!
    8- تاریخ شروع ترم: 1 March
    9- مکاتبه در طول مدت زمان انتظار: چند بار ایمیل به سفارت- یک بار باجه- تماس و پیگیری استادم
    ز جور چرخ چو حافظ به جان رسید دلت به سوی دیو محن ناوک شهاب انداز

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1- تاریخ مصاحبه: 12 سپتامبر
    2- تاریخ دریافت ویزا: 21 فوریه
    3- مقطع تحصیلی: PhD
    4- رشته تحصیلی: Energy
    5- نام دانشگاه: Stuttgart University
    6- فاصله تحصیلی بین دو مقطع: صفر
    7- فرم رشته های خاص: بله
    8- تاریخ شروع ترم: -
    9- مکاتبه در طول مدت زمان انتظار:
    دیگه هر چی فکر کنید! n بار رفتم باجه اطلاعات، n بار ایمیل زدم به خانم هاشمی و ... . جالبیه کار من این بود که سفارت میگفتن به استادم زنگ زدن، اما استادم میگفت نه. در کنار این از طرف دانشگاه از امنیت پیگیری کردن بعد 2-3 روز جواب مثبتم اومد. اصلا نمیدونم چی بگم. فقط میتونم بگم علی رقم خیلی از ادعاها پیگیری استاد و دانشگاه تاثیر مثبت داره.
    10. توضیحات اضافی:
    از دوستانی که کمکم کردن تشکر میکنم. از starwalker هم که جوابها رو خیلی سریع میگذاشت تشکر میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

1)تاریخ مصاحبه: 9دسامبر
    2)نتیجه ویزا: مثبت، 25فوریه
    3) مقطع و رشته تحصیلی: دکتری. ژءوتکنیک
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: بوخوم
    5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: صفر
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ روز مصاحبه تحویل دادم ما ظاهرا لام نبود
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ تصمیم داشتم برم که خوشبختانه نیاز نشد.
    ایشالا که بقیه دوستان هم بزودی ویزاشون میاد

Junior Member

1)تاریخ مصاحبه: 12 سپتامبر
    2)نتیجه ویزا: مثبت، 04 مارچ دریافت شد
    3) مقطع و رشته تحصیلی: دکتری. مکانیک
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: ماگدبورگ
    5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 4 سال
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ بله-روز مصاحبه
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ حدود 30 روز بعد مصاحبه به اداره مهاجرت ایمیل زدم و گفتن پروندم اونجا نرفته. 54 روز بعد مصاحبه با استادم تماس گرفته بودن. بعد از اون هم چندین بار ایمیل و زنگ زدم ولی خبری نبود. وقتی جواب مثبت از آلمان اومده بود چند بار رفتم سفارت و جواب را گرفتم. من و همسرم با هم اقدام کرده بودیم و برای گرفتن جواب دعوت نامه جدید که اسم همسرم هم توش باشه از ما خواسته شد.
    با آرزوی موفقیت همه دوستان

Junior Member

1)تاریخ مصاحبه: 23 اکتبر
    2)نتیجه ویزا: مثبت، 4 مارچ دریافت شد
    3) مقطع و رشته تحصیلی: دکتری. شیمی
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: هامبورگ
    5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 3 سال
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ بله-روز مصاحبه
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ به مهاجرت میل زدم که پرونده ام اونجا نرفته بود. یه بار میل زدم به خانم هاشمی که همون تمپلیت تکراری رو فرستادن که جواب از آلمان نیومده و باید صبر کنی. دو بار رفتم باجه اطلاعات که جالب اینجاست یک بارش روزی بود که شماره ام تو سایت اعلام شد اما خانم خمسه همچنان می گفت جواب از آلمان نبومده باید صبر کنی و اصلا معلوم نیست چقدر طول میکشه. این قدر بد حرف زد که فکر کردم حتما ریجکت شدم. ده روز قبل از اینکه شماره ام اعلام بشه استادم یه درخواست بر ای پیگیری کارم به وزارت خارجه آلمان داده بود که فکر کنم خیلی موثر بود توی روند کارم. از امنیت یا هیچ جای دیگه هیچ تماسی با استادم نگرفته بودند.
    با آرزوی موفقیت همه دوستان

1)تاریخ مصاحبه:3 فوریه
    2)نتیجه ویزا: مثبت، 10مارچ
    3) مقطع و رشته تحصیلی: دکتری. مهندسی عمران (مهندسی سواحل)
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: برانشوایگ
    5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع:یک سال
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ در تاریخ 10 فوریه پر کردم
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ یک بار در تاریخ 3 مارچ به خانم هاشمی ایمیل زدم که همون تمپلیت همیشگی فعلا منتظر باشید رو جواب دادن
    امیدوارم ویزای همه دوستان به موقع بیاد

Smile پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1- تاریخ مصاحبه: 28 اکتبر 20122- نتیجه ویزا: مثبت، 27 مارچ 2013 (150 روز)3- مقطع و رشته تحصیلی: دانشجوی دکترای مهندسی برق- کنترل، فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا4- نام دانشگاه و شهر مربوطه: Technische Universitat Berlin (TUB)، برلین5- فاصله تحصیلی بین دو مقطع: -6- آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ بله، روز مصاحبه7- آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ 5 فوریه 2013 استادم بهم ایمیل زد و گفت که از اداره خارجه آلمان (German Foreign Office) تماس گرفتن و از من خواست که یک abstract از کارهام رو براش بفرستم تا مطمئن بشن کارهای من fundamental research خواهد بود و نه restricted material or documents... چند هفته گذشت و از ویزا خبری نشد. 27 فوریه و 3 مارچ 2013 به خانم هاشمی (rk-s2@tehe.auswaertiges-amt.de) ایمیل زدم که فقط بار دوم جواب داد، اون هم گفت که اگه جواب بیاد تو سایت میزنیم... خلاصه دیگه پیگیر نشدم تا دیروز دیدم که بعد از 5 ماه نوبت من شد که این متن رو بنویسم. امیدوارم همه دوستان هر چه زودتر از بلاتکلیفی در بیان و جواب مثبت ویزاشون بیاد. از همه دوستان این فروم هم کمال تشکر رو دارم که با اشتراک گذاشتن نظراتشون، کمک حال بقیه بودن و هستن...
    ویرایش توسط javad.rezvani : March 29th, 2013 در ساعت 12:48 AM

Junior Member

1)تاریخ مصاحبه: 2 ژانویه
    2)نتیجه ویزا: مثبت،24 آپريل
    3) مقطع و رشته تحصیلی: دکتری- علوم کامپیوتر
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Saarland Universiity
    5)
    فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 6 ماه
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ بله
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. هفتم آپریل به خانم هاشمی میل زدم که گفت باید هنوز منتظر باشم. بیست و سوم آپریل هم به آقای مالکی میل زدم که گفت در روزهای آتی سایت رو چک کن.

Junior Member

پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1)تاریخ مصاحبه: 4 فوریه
    2)نتیجه ویزا: مثبت،29 آپريل
    3) مقطع و رشته تحصیلی: پی اچ دی-فوی فاند-نانوتکنولوژی
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Max Planck
    5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 2 سال
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ -بله
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ استادم بعد از 15 مارچ شخصا شروع به مکابته با سفارت و بعد از آن با وزارت خارجه آلمان کرد ولی از جزییات مکاتبات با وزارت خارجه آلمان بی خبر هستم

Junior Member ardabili آواتار ها

با سلام ، ویزای منم اومد بالاخره بعد از 5 ماه..دیگه داشتم می مردم

)تاریخ مصاحبه: 26 نوامبر
    2)نتیجه ویزا: مثبت،8 می
    3) مقطع و رشته تحصیلی: تخصص پزشکی، برلین
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: شاریته برلین
    5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 6 سال
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ -بله
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ اخودم در طول این مدت یه بار با اداره مهاجرت تماس گرفتم و چند بار هم باسفارت که آخر سر خودشون زنگ زدن و گفتند که بیا ویزات حاضره
    . برای تمامی دوستان عزیزی که در این فروم از راهنمایی های ارزشمندشون استفاده کردم،آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که ویزای سایر دوستان منتظر هم هر چه زود تر به دستشون برسه
    ویرایش توسط ardabili : May 9th, 2013 در ساعت 10:07 AM دلیل: اختیاری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)