نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پایان نامه در مورد formal methods and software verification

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر- تبریز

Question پایان نامه در مورد formal methods and software verification

سلام دوستان
    میخواستم واسه تز ارشدم تو زمینه formal methods and software verification کار کنم میخواستم بدونم واسه دکتری که میخوام apply کنم تو این فیلد زمینه پذیرش دادن چطوریه؟! جای کار و مقاله دادن چی؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پایان نامه در مورد formal methods and software verification

به نظرم واضحه که خیلی از دانشگاه ها! خیلیشون!! تو این field کار میکنند. ولی لازمه اش اینکه با functional programming و زبان هایی مثل Haskell، OCaml کار کرده باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پایان نامه در مورد formal methods and software verification

نقل قول نوشته اصلی توسط rima2x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم واسه تز ارشدم تو زمینه formal methods and software verification کار کنم میخواستم بدونم واسه دکتری که میخوام apply کنم تو این فیلد زمینه پذیرش دادن چطوریه؟! جای کار و مقاله دادن چی؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام دوست عزیز
    پایان نامه من هم دقیقا در همین زمینه بود، این گرایش چون تئوری کامپیوتر هست، نسبت به گرایش های دیگه که کاربردی تر هستن، پوزیشن دکترا (در اروپا) براش کمتره، البته خوب در کشورهای دیگر خیلی بیشتر از ایران رو این زمینه کار انجام میشه. در مورد امریکا هم پیدا کردن fund براش به سادگی رشته های کاربردی تر نیست. نه اینکه نشه ولی برای رشته های کاربردی تر تو رشته کامپیوتر خیلی راحت تر میشه fund گرفت.
    در مورد مقاله هم، اگر واقعا وقت و انرژی بزاری به نظر من راحت تر از زمینه های دیگر میتونی مقاله معتبر داشته باشی، چون مبنای کار ریاضیات و منطق هست و کار انجام شده در مقاله یک دلیل و استنتاج منطقی داره و وقتی کارت اثبات منطقی داشته باشه کسی نمیتونه کارت رو رد کنه.
    در مورد کار هم، چون یک زمینه ای هست که تو مقاطع پایین نمیشه روش کار کرد، با مدرک دکترا می تونید همون کار formal verification و یا کار research انجام بدید.
    به هر حال من خودم به شخصه چون به این زمینه علاقه داشتم کم بودن پوزیشن و مسائل از این قبیل رو پذیرفتم.

Junior Member

Smile پاسخ : پایان نامه در مورد formal methods and software verification

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    به نظرم واضحه که خیلی از دانشگاه ها! خیلیشون!! تو این field کار میکنند. ولی لازمه اش اینکه با functional programming و زبان هایی مثل Haskell، OCaml کار کرده باشید
    دوست گرامی
    من تا حالا نشنیدم لازمه کار در این زمینه بلد بودن functional programming باشه. چون functional programming بر پایه logic هست، بلد بودنش شاید بتونه کمک کنه ولی مطمئنا لازمه اش نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)