صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: USSP

پیش فرض پاسخ : موقعیت پوزیشن خالی در ژورنال امریکائی تحقیقات پیشرفته علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط alimolajan نمایش پست ها
    عجیبه که حتی نمیتونید زمان انتشار شماره انتشار مجله رو بخونید و اینطوری نظر میدید. من یه نگاه به آرشیو این ژورنال کردم شماره 12 ام بود چطوری اینجا به دیگران میگید شماره اولشه! دوستان یه نگاه به ارشیو ژورنال بکنید.

این مجله تا 12 ساله بصورت پرینت کاغذی چاپ می شده اما براش سایت هم زدند.

من نشنیدم کسی با ادیتور ژورنال شدن ریجکت بشه! عجیبه!!

به نظرم رقابت سازنده لذت و صفای بیشتری داره. از این فرصتها زیاده.

من ایمیل شمارو با مسئول روابط عمومی این مجله چک میکنم که آیا جزء اولین نفراتی نبودید که واسه این مجله اقدام کردید.

تازه واسه ادیتور اصلا قبول نمیکنه واسه اسیستانس ادیتور اپلای قبول میکنه. واسه ادیتوریال میل زدم بشون و متاسفانه حداقل مدرک دکترا و 15 تا مقاله میخواست.
    می‌شه شما اینقدر همه رو به رقابت غیر سازنده متهم نکنید؟

در این که سطح مجله در حد مجلات کیلویی هست که کسی شکی نداره. بحث اینکه آیا توی رزومه فایده‌ای داره یا نه مطرحه.
    به شخصه به نظرم کارهای بهتری با وقت می‌شه انجام داد تا شرکت در اینجا.
    The Future you see is the Future you get.

متاسفانه شما شایعه پراکنی میکنید که این لیست ادیتوریار بوردش . میتونی تو صفحه اصلی ژورنال قسمت editorial board برید. درضمن این ژورنالی که گذاشتید یه ژورنال دیگس: American journal of scientific research
    در حالیکه این ژورنال اسمش American journal of advanced scientific research
    احتمالا شما اپلای کردید درش و می خوایید دیگران رقیبتون نشند.

Editor
    Abdullah Kaid Al-Swidi
    Malaysia
    Professor, University Utara Malaysia
    Editor
    Ionel Bostan
    Romania
    Professor, Stefan cel Mare Unversity
    Editor
    Seyed Mohammad Khatami
    Portugal
    Research Scientist, The University of Porto (FEUP)
    Editor
    Alexandru TUGUI
    Romania
    Professor, Alexandru Ioan Cuza University
    Editor
    Alunica Morariu
    Romania
    Professor, Stefan cel Mare Unversity
    Editor
    Timothy Chrispinus Okech
    Kenya
    Professor, United States International Un
    Editor
    Ahmed Kadhim Hussein
    IRAQ
    Professor, Babylon University
    Editor
    Oladokun Sulaiman Olanrewaju
    Malaysia
    Professor, University of Malaysia
    Editor
    Vijay Durga Prasad Vemuri
    India
    Professor, Jawaharlal Nehru Technological
    Editor
    Mohsen Niasati
    Iran
    Professor, Semnan University
    Editor
    Yousof Alinejad-Beromi
    Iran
    Professor, Semnan University
    Editor
    Nima Amjady
    Iran
    Full Professor, Semnan University
    Editor
    Kamran Poorghasemi
    Iran
    Ph.D, Islamic Azad University Shabes
    Editor
    Muataz Majeed
    Iraq
    Ph.D, University of Tikrit
    Editor
    Amit Shankar Singh
    India
    Research Scientist, King George Medical University
    چه Editor های معتبری
    اساتیدی از دانشگاههای تکریت عراق و کنیا،

به حق که باید گفت قابل رقابت با Nature هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    چه Editor های معتبری
    اساتیدی از دانشگاههای تکریت عراق و کنیا،

به حق که باید گفت قابل رقابت با Nature هستش
    راسش من چند نفر رو میشناسم که به خاطر عضو ادیتوریال برد ژورنالهای اروپائی یا آمریکائی بودند پذیرش از دانشگاه های مطرح امریکا گرفتند. عضو ادیتوریال بورد یه ژونال بودن مسئله ساده ای مثل چاپ کنفرانس ای تریپلی یا چاپ مقاله تو اشپرینگر که هر کسی 5 تائی داره نیست.

عضو ادیتوریال بورد بودن ارزش رزومه را به طرز چشگیری زیاد میکنه. من خودم آرزوم بوده هنوز بعد 2 سال به ژورنالا میل زدن نتونسم عضو هیچ بردی بشم.

اما ادامه می دم و اپلای میکنم و به خاطر جو منفی که می دید نا امید نمیشم.

تو سایت ای اس ای هم در قسمت ارزیابی ژورنالها نوشته که اگر ادیتوریال بورد ژورنالی پراکندگی از اقصی نقاط دنیا نداشته باشه برای ای اس ای شدن پذیرفته نمیشه. و معیار دومش اینه که چقدر مورد رفرنس قرار میگیره و سوم اینگه چقدر منظم چاپ میکنه.

ApplyAbroad Guru

راسش من چند نفر رو میشناسم که به خاطر عضو ادیتوریال برد ژورنالهای اروپائی یا آمریکائی بودند پذیرش از دانشگاه های مطرح امریکا گرفتند. عضو ادیتوریال بورد یه ژونال بودن مسئله ساده ای مثل چاپ کنفرانس ای تریپلی یا چاپ مقاله تو اشپرینگر که هر کسی 5 تائی داره نیست.

عضو ادیتوریال بورد بودن ارزش رزومه را به طرز چشگیری زیاد میکنه. من خودم آرزوم بوده هنوز بعد 2 سال به ژورنالا میل زدن نتونسم عضو هیچ بردی بشم.

تو سایت ای اس ای هم در قسمت ارزیابی ژورنالها نوشته که اگر ادیتوریال بورد ژورنالی پراکندگی از اقصی نقاط دنیا نداشته باشه برای ای اس ای شدن پذیرفته نمیشه. و معیار دومش اینه که چقدر مورد رفرنس قرار میگیره و سوم اینگه چقدر منظم چاپ میکنه.
    دوست عزیز مجلات معتبر اروپایی و امریکایی شاید، ولی این مجله ایرانی/هندی که به صرف اسمش امریکایی نمیشه! آن 12 شماره قبلی این مجله را هم بخوانید بد نیست: شماره یک مجله تمام مقالاتش از ایران است، پنج مقاله بترتیب از دانشگاه های آزاد شعبه های دزفول، زنجان، اهر، یاسوج و ماهشهر!!!

شماره های دیگرش را هم هرکدام چک میکنم مقاله هایش عموما از همین نوع است یعنی نویسندگان ایرانی و عمدتا از شعبه های مختلف دانشگاه آزاد و پیام نور، دوسه تا مقاله هم از هند و افریقا! اسم گذاری American روی این مجله چیزی بجزیک کلاهبرداری نیست. تعجب نمیکنم اگر بعضی از آن افرادی که اسمشان جزو هیئت تحریریه ذکر شده حتی روحشان هم خبر نداشته باشد که اسمشان آنجا آمده! تصور اینکه این مجله روزی در آی اس آی ایندکس بشود رویای باطلی بیشتر نیست.

در ضمن دقت کنید به شما پیشنهاد عضویت هیئت تحریریه نداده اند. گفتند اسیستانت ادیتور که وظیفه اش پست کردن مقالات این ژورنال در دیتابیس های مختلف است . در واقع کار منشیگری است نه ادیتوری.

مراقب باشید که کارکردن با مجلات کیلویی و بی اعتبار (چه کار های اداری وچه چاپ مقاله) اگر باعث خراب شدن رزومه تون نشه کمکی هم بهش نمیکنه. توصیه میکنم از این قبیل مجلات دوری کنید. نه باهاشون کار کنید نه مقاله براشون بفرستید.
    ویرایش توسط ghlobe : October 4th, 2013 در ساعت 04:58 AM

دوست عزیز اگر کمی دقت کنید بیشتر دوستانی که در این پست نظر دادن از افراد با سابقه فروم هستند و مسلما هیچ کس قصد نداره با شما تقابلی داشته باشه و انگیزه تون رو از بین ببره. نظر شما هم کاملا محترم! دیگه خود دانید که آیا چاپ مقاله در Springer یا IEEE ارزشمندتر و دشوار تره، یا کار به عنوان Assistant در یک ژورنال دست چندم ....

Junior Member

من ایمیل زدم به سایت اس اس ان بین الملل که به ژورنال ها اس اس ان میدند. و اس اس ان این ژورنال توا ایمیل ذکر کردم. جوابش این بود که این ژورنال توسط انتشارات نشر آمریکا منتشر و اس اس ان متعلق به آلمان که تو شعبش تو آلمان منتشر میشه. اینم که ایرانی توش مقاله چاپ کرده ارزش پائین نمیاره چون شاید ما ایرانی خودمونو حساب نکنیم دیگر کشور ها به ملیت های مختلف احترام میزارند. ایرانیها که ماشالا تا یه ژورنال جدید میاد رخنه می کنند. تو ه ژونالی برید پره.
    کنفرانس ای تری پلی هم من 3تا مقاله فرستادم به کنفرانسی تو ایتالیا هر سه تاش پذیرفته شد فقط پول خواستند. منم ندادم و حتی نرفتم ارائه بدم و جالب که هر سه تاش تو ای تری پلی منتشر شد! چیز با ارزش ieee transacation هستش که ژورنال محسوب میشه.

springer که متعلق به دانشگاه آزاد خودمونه تو سایتش برید!

آخه دوست عزیز شما یه نگاه به Scope این مجله بنداز. مجله ای که آخرش گفته کل موضوعات علمی رو چاپ می کنه به نظرت می تونه مجله جالبی باشه؟
    در ضمن ISSN داشتن یک مجله به هیچ عنوان راجع به کیفیتش چیزی رو مشخص نمی کنه.

من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم خود دانی.

جالب اینجاست که به این متهم شدم که خودم می خوام زودتر برم اسم بنویسم که بقیه نیان!!!

American Journal of Advanced Scientific Research (AJASR) includes subjects but not limited to:

Agriculture-Biological Sciences
    Engineering
    Linguistics, Classics and related subjects
    Mathematics and Computer Sciences
    Medicine and Dentistry
    Multidisciplinary
    Physical Sciences
    Social Studies
    Subjects allied to Medicine
    Technologies
    Veterinary Sciences and related subjects
    and all areas of science

springer که متعلق به دانشگاه آزاد خودمونه تو سایتش برید!
    Springer ژورنال نیست دوست عزیزم، ناشره و ناشر بسیار معتبری هستش. در کل فقط می تونم بگم خوش باشید

Junior Member

دوستان سلام
    من یه اشتباه کردم و واسه اینا ایمیل زدم
    حالا ایمیل زدن که قبول شدی و حتی گفتن که ما از بین اپلیکشین هایی که اومده 93% رو رد کردیم و اما شما قبول شدید!!
    من چه کار کنم انقدر که اینجا راجع به اعتبارش بد گفتین، خودم هم رفتم و سایتشو دیدم و اصلا ژورنال معتبری به نظرم نیومد ، حتی یه استاد از دانشگاه های معتبر توش نبود من خیلی پشیمونم که چرا اینجا ثبت نام کردم
    این پوزیشن رو رد کنم و بگم نمی خوام که با شما کارکنم؟ اگه بیاد تو رزومه ام برام بد می شه؟ نمی خوام برای اعتبار آینده ام مشکلی ایجاد شه
    خواهش می کنم کمک کنین آخه گفتن که باید حداکثر تا دو روز کاری جوابشون رو بدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda2012 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه اشتباه کردم و واسه اینا ایمیل زدم
    حالا ایمیل زدن که قبول شدی و حتی گفتن که ما از بین اپلیکشین هایی که اومده 93% رو رد کردیم و اما شما قبول شدید!!
    من چه کار کنم انقدر که اینجا راجع به اعتبارش بد گفتین، خودم هم رفتم و سایتشو دیدم و اصلا ژورنال معتبری به نظرم نیومد ، حتی یه استاد از دانشگاه های معتبر توش نبود من خیلی پشیمونم که چرا اینجا ثبت نام کردم
    این پوزیشن رو رد کنم و بگم نمی خوام که با شما کارکنم؟ اگه بیاد تو رزومه ام برام بد می شه؟ نمی خوام برای اعتبار آینده ام مشکلی ایجاد شه
    خواهش می کنم کمک کنین آخه گفتن که باید حداکثر تا دو روز کاری جوابشون رو بدم
    تصمیمش با خودتونه ولی بنظر من وقتتون رو تلف نکنبد. در هر حال حتی اگر ژورنال معتبری هم می بود این کار اسیستنت ادیتوری صرفا منشیگری است و چیزی نیست که بدرد رزومه آکادمیک بخوره.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)