صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: ازدواج غيابي مورد قبول كنسولهاي امريكايي نيست!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ازدواج غيابي مورد قبول كنسولهاي امريكايي نيست!

سلام دوستان
    من الان یک سال هست که در آمریکا مشغول به تحصیل هستم و نامزدم در ایران هست
    با توجه به اینکه من ویزای قبلیم سینگل بود و ریسک داره که برگردم ایران میخواهیم غیابی عقد کنیم
    دوستانی که تجربه دارند میشه لطفا من رو راهنمایی کنند که چقدر احتمال داره همسرم اینطوری ویزای F2 بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silviya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان یک سال هست که در آمریکا مشغول به تحصیل هستم و نامزدم در ایران هست
    با توجه به اینکه من ویزای قبلیم سینگل بود و ریسک داره که برگردم ایران میخواهیم غیابی عقد کنیم
    دوستانی که تجربه دارند میشه لطفا من رو راهنمایی کنند که چقدر احتمال داره همسرم اینطوری ویزای F2 بگیره؟
    دوست عزیز، من هم دقیقن شرایط شما رو دارم. مثل اینکه میشه یه کارایی کرد. دوست من همینجوری کاملن غیابی همسرشو اورد اینجا (امریکا). در تماس باشید تا همدیگه رو آپدیت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadUT نمایش پست ها
    دوست عزیز، من هم دقیقن شرایط شما رو دارم. مثل اینکه میشه یه کارایی کرد. دوست من همینجوری کاملن غیابی همسرشو اورد اینجا (امریکا). در تماس باشید تا همدیگه رو آپدیت کنیم
    سلام. من الان در آمریکا دانشجو هستم و نامزدم ایران هستند و دنبال راهی‌ میگردیم که بشه ایشون با اف۲ بیان اینجا. لطفا اگر اطلاعاتی به دست آوردید، به من هم اطلاع بدید. مرسی‌.

Junior Member

سلام
    من میخوام برای ویزای f2 اقدام کنم البته با عقد غیابی (خانومم ترم پیش رفت آمریکا و اون زمان پذیرشش یکدفعه ای شد و فرصت واسه عقد نبود، 2 هفته پیش به صورت غیابی عقد کردیم، البته قبل عقد درحدود 7 سال با هم آشنا بودیم و عکس و مستندات داریم) چندتا سوال داشتم:
    1- کدوم سفارت واسه من بهتره؟
    2- لزومی به وجود فاصله زمانی بین تاریخ عقد و زمان مصاحبه لازمه؟
    3- من سال قبل برای چندتا دانشگاه apply کردم ولی پذیرش نگرفتم، حالا اگه آفیسر ازم سوال کنه و این مطلب را عنوان کنم و با توجه به اینکه الان می خوام بگم که دیگه قصد ادامه تحصیل ندارم و فقط می خوام پیش خانومم باشم مشکل ساز میشه؟

سلام دوستان
    چون من غیابی ازدواج کردم و الانم آمریکا هستم گفتم تجربیاتم رو باهاتون درمیون بذارم. ازدواج غیابی تا همین دو سه سال پیش مورد قبول بود. الانم نه اینکه نباشه، بسته به سفارت داره! مثلا توی سایت ترکیه به وضوح نوشته که ما غیابی رو قبول نداریم. و دوبی و قبرس هم هم چندین نفر بودن که ریجکت شدن. اما من پارسال همین موقع ها از ترکمنستان اقدام کردم و ویزا گرفتم. اما چه ویزایی؟ توریستی! بله. چون آفیسر ترکمنستان که بسیار هم خوش برخورد بود کلی عکس های دونفره و مستندات ما مثل لیست مکالمات و .... رو سر فرصت نگاه کرد و گفت برای من معلومه که شما زن و شوهرین ولی نمیتونم بهت اف 2 بدم. برای همین ویزای توریستی میدم و توی آمریکا عوضش کن (برای عوض کردن ویزا لازم نیست آدم از خاک آمریکا خارج شه) و من بعد از 4 ماه به صورت آنلاین اپلای کردم و ویزای اف 2 گرفتم.
    اینه که من توصیه میکنم از خیر این عقد غیابی بگذرین چون دردسرش و البته هزینه ش خیلی زیاده و حتی اگر ویزای سینگل دارین راحت پاشین برین ایران و اعصاب خودتون و همسرتون رو هم بیخودی داغون نکنید.

Junior Member

میشه یکی به من بگه که ایا فقط برای دانشجو ها قابل قبول نیست یا کلا قبول ندارن ازدواج غیابی رو؟
    آخه همسر من گرین کارت دائم داره و ما عقد غیابی کردیم حالا جریان چیه؟

Junior Member

سلام دوست عزیز اصلا جای نگرانی نیست. دوست صمیمی من امسال با ازدواج غیابی اونم از دوبی ویزا گرفت و فقط 3 روز از زمان مصاحبه طول کشید تا ویزاش آماده شد. از نوع اف تو حالا وضع گرین کارتی ها که خیلی بهتر هم هست.قابل توجه شما اینکه از دوست من غیر از سند ازدواج و شناسنامه هیچ مدرک دیگه ای نخواستند. شما هرگز نگران نباشید و به خدا توکل کنید و وقت مصاحبه بگیرید و با خیال راحت برید مصاحبه بنده خدا دوست من هم کلی نگران این حرف و حدیث ها شد و بعد که رفت مصاحبه گفت چندین مورد مشابه همه میزا گرفتند و جای نگرانی نبود.

Junior Member

من هم از دبی ریجکت شدم.کسی میدونه چطور میشه قانشون کرد؟ اخه از من حتی سوالی هم نپرسید فقط تاریخ عقد و تاریخه رفتنه همسرم...کدوم سفارت شاید شانسه بیشتری داشته باشم؟

Junior Member

لطفن کسایی که تجربه ویزا گرفتن یا ریجکت شدن با ازدواج غیابی رو دارن اینجا به اشتراک بذارن. من با وکیلی در دوبی صحبت کردم و گفت اصلن مشکلی نداره و خیلی ها غیابی ازدواج کردن و ویزا گرفتن.

Junior Member

سلام دوستان
    من الان دانشجوی مستر ام و خودم آمریکا و نامزدم ایرانه. برنامم اینه که بعد از تموم شدن درسم برم سر کار و بعدش اگه بشه با نامزدم عقد کنم. آیا کسی میدونه که تو اون بازه چند ساله بعد از درس تا گرین کارت گرفتن میشه اقدامی برای گرفتن ویزا خانومم بکنم یا نه ؟؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)