صفحه 10 از 104 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1546

موضوع: مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لارم برای پذیرش از سوئد

سلام
    من مجبورم این سوال رو باز بپرسم! آیا از هر مدرکی که به Studera می فرستیم یک نسخه برای همه رشته هایی که apply کردیم کافیه؟ و اینکه تعداد recomm رو من جایی ندیدم ذکر شده باشه، چند تا باید فرستاد؟

پیشاپیش از جوابتون ممنونم
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Senior Member

سوال دوستمون Mangool که تکراریه، فکر کنم توی یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودن، راجع به سوا شما هم توی سایت StudEra نوشته که یک نسخه کافیه، در مورد Rec. Letter هم فقط Chalmers و KTH یادمه می خواستن که اون هم هر کدم دو تا بود.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

as i remember, one said here that rec letter was not mandatory for chalmers and KTH didnt need it at all
    am i right?0
    everything happens for a reason

کسری! چلمرزو که من میدونم recomش دلبخواهه. اما sop میخواد حتما.(همون cover letter)
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Banned

آقايون خانوما موقع ثبت نام يه چيزی ميخواد تو آدرس به اسمC/O که من نميدونم چيه ميشه بگين؟و اينکه تو قسمت کد پستی 2 تا کادر هست که نوشتهPostal code/city !بايد چی بنويسم???

what about KTH, I remember I read somewhere in this frum that you should not send recom at all cause they dont need it, but i can not find it now

c/o رو نمیخواد چیزی بنویسی.
    postal code/city هم که واضحه توی کادر چپ کد پستی و توی راستی اسم شهرتو مینویسی.
    برو به سلامت !

یه سوال از 7 نفری که به ardalan امتیاز منفی دادن دارم. من به امتیاز زیاد حساس نیستم اما این بنده خدا با 2 تا ارسال چه گناهی کرده که مستحق این مجازات شده؟!!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

hashemian tanx for your answer, i checked KTH website and found that it depends on your program, some programs need it and some dont
    i really advise sweden unis applicants to chek their uni website, esp. chalmers and kth, some programs need unusual documents and required documents vary from one program to other
    check this out for example:0
    http://www.kth.se/dokument/eng/study...oc_program.pdf

Senior Member

البته حق با شماست، من فراموش کردم بگم، این PDF که من آدرس دادم لیست همه رشته ها رو داره و گفته برای هر کدم چه مدارک اضافی لازم هست. من برای Computer Science اقدام کردم که به Rec. Letter و Statement of Interest و ... هم نیاز دارم.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)