صفحه 5 از 155 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1546

موضوع: مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لارم برای پذیرش از سوئد

اگر توی سایت چند تا دانشگاه رو انتخاب کنیم ،احتمالا فقط از یکی بهمون پذیرش میدن.چون در غیر این صورت نمی گفتن بر اساس اولویت انتخاب کنید.
    و دیگه شانس تغییر رشته یا دانشگاه رو نداریم ، من فکر کنم اونها هم خواستن با ایین کار از دادن چند پذیرش به یک نفر جلوگیری کنند.
    والا چرا بایید زحمت این کارو به خودشون بدن، شاید خیلی خارجیها رو دوست دارن!!!

Junior Member

آقا این چیزی رو که توی سایت چالمرز قسمت مدارک لازم نوشته ببینید:
    8. Cover letter

A letter explaining your interest in the programme(s) you are applying for and what you expect from your studies at Chalmers. You may add more than one letter, each directed to a specific programme.

این همون SOP ئه؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Senior Member

آره، منظور این همون SOP هست، با Cover Sheet فرق داره (یکی نیست بگه اسم قحطی بود!؟!)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

سلام
    من مجبورم این سوال رو باز بپرسم! آیا از هر مدرکی که به Studera می فرستیم یک نسخه برای همه رشته هایی که apply کردیم کافیه؟ و اینکه تعداد recomm رو من جایی ندیدم ذکر شده باشه، چند تا باید فرستاد؟

پیشاپیش از جوابتون ممنونم
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Senior Member

سوال دوستمون Mangool که تکراریه، فکر کنم توی یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودن، راجع به سوا شما هم توی سایت StudEra نوشته که یک نسخه کافیه، در مورد Rec. Letter هم فقط Chalmers و KTH یادمه می خواستن که اون هم هر کدم دو تا بود.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

as i remember, one said here that rec letter was not mandatory for chalmers and KTH didnt need it at all
    am i right?0
    everything happens for a reason

کسری! چلمرزو که من میدونم recomش دلبخواهه. اما sop میخواد حتما.(همون cover letter)
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Banned

آقايون خانوما موقع ثبت نام يه چيزی ميخواد تو آدرس به اسمC/O که من نميدونم چيه ميشه بگين؟و اينکه تو قسمت کد پستی 2 تا کادر هست که نوشتهPostal code/city !بايد چی بنويسم???

what about KTH, I remember I read somewhere in this frum that you should not send recom at all cause they dont need it, but i can not find it now
    everything happens for a reason

c/o رو نمیخواد چیزی بنویسی.
    postal code/city هم که واضحه توی کادر چپ کد پستی و توی راستی اسم شهرتو مینویسی.
    برو به سلامت !

یه سوال از 7 نفری که به ardalan امتیاز منفی دادن دارم. من به امتیاز زیاد حساس نیستم اما این بنده خدا با 2 تا ارسال چه گناهی کرده که مستحق این مجازات شده؟!!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)