صفحه 6 از 155 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1546

موضوع: مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لارم برای پذیرش از سوئد

Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

hashemian tanx for your answer, i checked KTH website and found that it depends on your program, some programs need it and some dont
    i really advise sweden unis applicants to chek their uni website, esp. chalmers and kth, some programs need unusual documents and required documents vary from one program to other
    check this out for example:0
    http://www.kth.se/dokument/eng/study...oc_program.pdf
    everything happens for a reason

Senior Member

البته حق با شماست، من فراموش کردم بگم، این PDF که من آدرس دادم لیست همه رشته ها رو داره و گفته برای هر کدم چه مدارک اضافی لازم هست. من برای Computer Science اقدام کردم که به Rec. Letter و Statement of Interest و ... هم نیاز دارم.

موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

سلم دوستان
    در مورد دانشگاههای سوئد که از طریق STUDERA اقدام میکنیم بین مدارک CV, REC نخواسته بیشتر دانشگاهها هم اشاره کردند که هیچ مدرکی مستقیما به دانشگاه نفرستید حلا به یکسری ریز نمرات و نمره تافل چطوری میخولند پذیرش بدند ؟ ??? ???

Junior Member

sop می خواستند تا جایی که یادمه. شما کدوم دانشگاهشو میخواین اپلای کنین؟ از لحاظ رنکینگ میدونین کدوم بهتره؟

کاملا حق با شماست که به همچین مشکلی برخورد کرده اید. چون خیلی دقیق و واضح تو studera توضیح نداده. این مشکل برای خیلیا پیش اومده بود و به همین خاطر به طور کامل در موردش بحث شده. اگه موضوع های مربوط به studera و سوئد را بخونید کاملا حل میشه براتون.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

تا اونجایی که میدونم از لحاظ رنکینگ chalmers , kth بهترند بعدش هم lund البته من نسبت به رشته مورد علاقه ام زدم نه رنکینگ

Junior Member

من شخصا یه sop نوشتم و توش به همون ترتیبی که می خوام انتخاب رشته رو تو studera بزنم ، علاقمو بیان کردم. یعنی اون رشته هایی رو که می خوام اول بزنم رو توی sop هم اول راجع بهش صحبت کردم و روشون یه جورایی تاکید کردم. چون فکر نمی کنم اینا بیان هر sop رو جدا برای هر دانشگاهی که ما بنویسیم جدا بفرستن. باید اینطوری هم فرض کنیم که اگه تمام مدارکمونو به همه دانشگاههایی که انتخاب کردیم بفرستن چی می شه. به نظرم یه کم ناجور می شه اگه یه دانشگاه ببینه که applicant در آن واحد به چند تا رشته به طور جدا علاقه شدید ابراز کرده!

Junior Member

این رو الان توی سایت kth دیدم.

In case the specific entrance requirements stated by the university and/or the department include a thesis or an essay, those are to be sent directly to the university.

Different View

Junior Member

و این رو تو سایت chalmers

Letter of motivation

A letter explaining your interest in the programme(s) you are applying for and what you expect from your studies at Chalmers. You may add more than one letter, each directed to a specific programme.

Different View

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)