صفحه 7 از 155 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1546

موضوع: مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

پیش فرض پاسخ : مدارک لارم برای پذیرش از سوئد

این قضبه نمی دونم چرا تموم نمیشه! من که به این نتیجه رسیدم واسه هر دانشگاه و هر دپارتمانی که sop میخواد، یه sop با آرم خودشون بزارم تو باقیه مدارکا و پست کنم. همین نتیجه ای که خیلی قبل تر هم بچه ها گفته بودند.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

سلام

ای وااااااای! انقدر این دوستان مارو گیج نکنین بابا !

اولا که cover sheet همون sop نیست.اصلا ربطی نداره! این cover sheet همون برگه ای که آخر سر باید از تو سایت studera پرینت بگیرین.جهت محکم کاری بنده تعریف سایت چالمرز رو اینجا کپی میکنم . توجه کنین لطفا :

Cover sheet

The cover sheet is printed from the website www.studera.nu/english directly after you have submitted your application.

دقت کنین ، motivation letter همون SOP هست.البته تازه شاید این همون نباشه.من خودم با کمی شک میگم دقیق همونه!

دوما که ، صد بار دوستان فرمودن ، توصیه نامه یا همون recommendation برای چالمرز دلخواهی می باشد
    ارسال 2 عدد motivation letter یا همون SOP نه تنها ضایع نیست ، بلکه کاملا منطقی و اجباریه!
    آدم وقتی توی یک نامه مینویسه چرا یک رشته را دوست دارم دلیلی وجود نداره که تو یک نامه ی دیگه ذکر نکنه که یک رشته دیگر را هم دوست دارم!
    این ضایع بودنش کجاست؟!

موفق باشیم !

Junior Member

با درود

به نظرم بهتره در مورد هر رشته توی هر دانشگاه ، ایمیل بزنیم تا بفهمیم چه چیزهایی رو اضافه تر باید بفرستیم. من که تقریبا برای هر 8 تا رشته ای که انتخاب کردم، باید موارد مختلفی رو آماده کنم و بعضی رو به دانشگاه و بعضی رو به studera بفرستم.

یه نکته هم اضافه کنم که covering letter با cover sheet فرق داره .
    cover sheet همونه که تو سایت studera هست و covering letter که در موردش تو سایت lund نوشته :

In the Covering Letter Form you should fill in your basic personal data, basic data on the persons writing your Letters of Recommendation (your Referees), and information concerning the financing of your studies.
    Different View

Junior Member

من این اطلاعات رو به صورت ایمیل از KTH گرفتم :

As I want to apply for 3 programme , How many Motivation letter
    >؟ should I send? one for each program or totally one

REPLY
    Your documents will be scanned and made available for universities your are applying for. Hence you can choose to send 1 or 3 letters of Motivation. If you decide to send several letters, make a clear heading for each programme.
    >
    > I took GRE exam on October 27.2007. How should I send my GRE score?
    > I cant find any code to report my GRE score officially. So I can only
    > send my GRE result unofficial.

REPLY
    Please include a verified copy of your GRE results

All the documents, and the thesis -proposal should be sent directly to the national admission-office
    Different View

1. باید یه نسخه بفرستید.
    2. شما در یک مرحله رشته دانشگاه هایی رو که می خواهید رو انتخاب میکنید، از cover sheet ای که بهتون میده پرینت می گیرید، ضمیمه مدارکتون کرده و پست میکنید تا خبر قبولیتون بیاد!
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

من لیسانس برقم ،می خوام رشته Engineering and management of information systems که KTH ارائه میده رو بزنم ولی توی سایتش گفته که باید لیسانستون کامپیوتر یا information technology باشه.
    الان که انتخواب ها محدوده و ترتیبشون هم مهمه من موندم اینو بزنم یا نه؟ از دو سه نفر شنیدم که اینقدرها هم که توی سایتاشون روی پیش نیازا تاکید می کنن واقعا سختگیر نیستن. کسی نظری پیشنهادی نداره؟ بچه هایی که سال های پیش پذیرش گرفتین شما تجربه ای ندارین ؟!

دانشگاه chalmers گفته اگه سال آخر هستين بايد يه نامه از دانشگاه بفرستين كه تا آخر امسال درستون تموم ميشه. ولي دانشگاه ما همچين نامه اي رو انگليسي نميده. چيكار بايد بكنم؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

من برای چالمرز رو هنوز پیدا نکردم . ولی این فرم recomm برای KTH هست که پیوستش کردم
    لطفا اگه کسی فرمی برای چالمرز داره اعلام کنه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

من که 2 تا نامه از استادا دارم میفرستم. فرم باشه طلبشون.
    در ضمن cover letter همون SoPe. بیشتر دقت کنید.
    اونی که مشخصات توشه cover sheet ه
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    من برای چالمرز رو هنوز پیدا نکردم . ولی این فرم recomm برای KTH هست که پیوستش کردم
    لطفا اگه کسی فرمی برای چالمرز داره اعلام کنه
    فرم چیه بابا! همه الان مدارکشونو فرستادن. کلا همون RECOM اختیاریه دیگه فرم داشتنش خنده دار میشه. به نظر من عادی یکی 2 تا بفرست بره!
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)