صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 227

موضوع: آرشيو اخبار آزمون آيلتس تا قبل از اكتبر 2013!!!

پیش فرض ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، بر اساس اعلام روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون IELTS (آکادميک و جنرال) مي توانند از ساعت 14 روز شنبه با مراجعه به سايت اينترنتي اين سازمان براي ثبت نام اقدام کنند.
    متقاضيان براي ثبت نام بايد در ابتدا با‌ مراجعه به ‌سايت اينترنتي IELTS سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشاني http://ielts.sanjesh.org، فايل کاربري خود را ايجاد کنند و داوطلباني که قبلاً در اين سايت فايل کاربري ايجاد کرده‌اند، نيازي به ايجاد فايل کاربري مجدد ندارند.
    ارسال فايل عکس داوطلب،‌ انتخاب نوع و تاريخ آزمون و ثبت آن و پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي، از ديگر مراحل ثبت نام داوطلبان ذکر شده است.
    اين آزمون در تهران برگزار مي شود و نشاني دقيق محل برگزاري آزمون و زمان مصاحبه پس از ثبت‌نام کامل از طريق فايل کاربري اعلام خواهد شد.
    داوطلبان براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند.
    http://www4.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=235625

الان پس ووچر چی میشه؟ میدن برای ثبت نام جدید یا نه؟

با ویرایش mAhdi
    آقا محسن در ارسال پستها صرفه جویی کن
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

پیش فرض پاسخ : ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، بر اساس اعلام روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون IELTS (آکادميک و جنرال) مي توانند از ساعت 14 روز شنبه با مراجعه به سايت اينترنتي اين سازمان براي ثبت نام اقدام کنند.
    متقاضيان براي ثبت نام بايد در ابتدا با‌ مراجعه به ‌سايت اينترنتي IELTS سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشاني http://ielts.sanjesh.org، فايل کاربري خود را ايجاد کنند و داوطلباني که قبلاً در اين سايت فايل کاربري ايجاد کرده‌اند، نيازي به ايجاد فايل کاربري مجدد ندارند.
    ارسال فايل عکس داوطلب،‌ انتخاب نوع و تاريخ آزمون و ثبت آن و پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي، از ديگر مراحل ثبت نام داوطلبان ذکر شده است.
    اين آزمون در تهران برگزار مي شود و نشاني دقيق محل برگزاري آزمون و زمان مصاحبه پس از ثبت‌نام کامل از طريق فايل کاربري اعلام خواهد شد.
    داوطلبان براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند.
    http://www4.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=235625
    الان پس ووچر چی میشه؟ میدن برای ثبت نام جدید یا نه؟
    احتمالا در سایت جدید ووچر حذف می شود که در این صورت پرداخت هزینه پس از اتمام ثبت نام می باشد(فرصتی چند روزه داده می شود)

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_Tech_Group
    احتمالا در سایت جدید ووچر حذف می شود که در این صورت پرداخت هزینه پس از اتمام ثبت نام می باشد(فرصتی چند روزه داده می شود)
    سلام.
    یعنی مثل IELTS TEHRAN میشه ؟
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IBM, Dalarna University

من فایل کاربری درست کردم اما هنوز پولی پرداخت نکردم :-\که ووچر تهیه کنم یعنی الان می تونم پولو پرداخت کنم؟ یا باید همون شنبه این کار رو انجام بدم؟ ممنون از راهنماییتون.
    و زیر آن بانیان سخت تنومند چه خوب یاذم هست عبارتی که به ییلاق سرد ذهن وارد شد ;قوی باش و سر به زیر و سخت ...

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_Tech_Group
    خوب این احتمالا کی قطعی میشه؟ بعد میشه مثل قبل اگر بخوایم باز هم انصراف بدیم؟ چون من خودم 9 آذر امتحان دارم و میترسم کارم به امتحان مجدد بکشه و بنابراین تصمیم به ثبت نام دوباره دارم...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    خوب این احتمالا کی قطعی میشه؟ بعد میشه مثل قبل اگر بخوایم باز هم انصراف بدیم؟ چون من خودم 9 آذر امتحان دارم و میترسم کارم به امتحان مجدد بکشه و بنابراین تصمیم به ثبت نام دوباره دارم...
    انشاالله که نمیکشه!
    قانون 35 روز همچنان برقرار است.

Junior Member

پیش فرض زمان شروع ثبت نام ieltstehran براي 2009

سلام خسته نباشيد زمان دقيقي كه table of ieltstehran باز مي شود براي More seats soon يا Registration not started براي ماههاي febو jan 2009 چه روز يا ساعتي است .

ساعت از 2 رد شد. پس چرا باز نمیشه؟؟؟؟ >

Junior Member

درسته.
    الآن ۲۵ دقیقه گذشته و هیچ خبری نیست ! دوربین مخفیه ؟

الان ساعت 2.44 گذشته ولی کماکان تو سایت سنجش خبری از ثبت نام نیست؟؟ یکی بگه جریان چیه؟ نکنه قراره وقتی باز شه که دیگه جایی نمونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا یکی بگه غیر از دعا چه کنیمممممممممممممم؟؟؟؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)