صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 227

موضوع: آرشيو اخبار آزمون آيلتس تا قبل از اكتبر 2013!!!

پیش فرض پاسخ : باز هم آزمون ها رو گران کردند - 550 هزار تومان نیم ملیون- برای یک آزمون ناقابل

اینهم قیمتهای جدید (
    700 هزار تومان)
    البته علی الحساب!!:
    http://ielts.sanjesh.org/
    ویرایش توسط Solaris111 : October 2nd, 2012 در ساعت 07:57 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باز هم آزمون ها رو گران کردند - 550 هزار تومان نیم ملیون- برای یک آزمون ناقابل

سایت سنجش زده 700 ولی تو دین و فلان زده 550 ؟!!!! حالا کودوم درسته ؟!
    از این بیداد می کنم فریاد....

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط modjtaba نمایش پست ها
    سایت سنجش زده 700 ولی تو دین و فلان زده 550 ؟!!!! حالا کودوم درسته ؟!
    از این بیداد می کنم فریاد....
    http://ielts.sanjesh.org/index.aspx
    همشون 700000 تومان هستند
    God does not play dice
    Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    من خودم بی تجربه نیستم دوست عزیز دوبار آزمون آیلتس در ایران دادم. آیلتس ایران و آیلتس تهران. یک سال و نیم و دو سال پیش. حالا هم قصد دارم دوباره آزمون بدم چون آزمون های قبلیم expire میشه به زودی.
    یادمه همون موقع ها می گفتن ارمنستان یکی از جاهایی هست که برای یکی دو تا از اسکیل ها خوب نمره میدن. ولی کسی نگفت خب دو تای باقیمونده چطوریاست. مالزی رو هم همینطور شنیدم. ولی اینها فقط شنیده ها بود و در عمل این طور نبود. قبول دارم ممکنه شانسی اتفاقاتی بیفته ولی فقط اتفاق هستن و شانسی. برای همه نیست. حتی یادمه توی انگلیس هم یکی از دوستان که برای pre-sessional زبان اومده بود وقتی آزمون آیلتس داد 7.5 گرفت در حالی که مشخصاً speaking و writing اش خیلی بد بود.
    در نهایت می خوام بگم این مسائل طوری نیستن که بشه حساب و کتابی روشون وا کرد و کاملاً به عوامل مختلف وابسته اند. اگر قرار بود که قیمت آزمون ها در ایران طبق قیمت ارز بازار یا قیمت واقعی شون ارزیابی بشن الان ما باید برای آزمون آیلتس بالای 650،000 تومن می پرداختیم و نه 550،000 تومن.
    به هر حال من برای همه ی عزیزان در این انجمن آرزو می کنم بهترین نمرات رو کسب کنن که نیازی به آزمون های چند باره نباشه تا بتونن با دشواری کمتری به اهداف عالی شون برسن.
    بیا فعلا که شده علی الحساب 700!!! آخه ارزش واقعی یه آزمون اینه؟!!!....:l

Junior Member

700 تومن یعنی چی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کاش می شد اینم عین تافل با ویزا کارت پرداخت کرد! کاش تافل آزمون اضافه می کردن! اینا فقط به فکر کاسبی خودشونن!

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

دوستان پس چرا سایت اصلی آیلتس همون قیمت 450 رو واسه ایران زده و واسه دین و دانش هیییییچ آزمونی رو نمیشناسه؟؟؟؟
    http://ielts.org//test_centre_search...9-3dd6676836f3

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    دوستان پس چرا سایت اصلی آیلتس همون قیمت 450 رو واسه ایران زده و واسه دین و دانش هیییییچ آزمونی رو نمیشناسه؟؟؟؟
    http://ielts.org//test_centre_search...9-3dd6676836f3
    منظور از ADD همون عصر دین و دانش هست دیگه!
    قیمت ها رو هم نمی دونم! به نظرم شاید هنوز آپدیت نکردن!

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

قیمت ها به زودی توی سایت آپدیت میشه
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member

بچه ها اصلا خودتون رو در مورد 550 هزار تومن نگران نکنید. چون آزمون علی الحساب شد 700 هزار تومن!!!!!!!!!!!!! ((((((((((
    http://ielts.sanjesh.org/IELTSCenters.aspx

هزينه علي الحساب: 700 هزار تومان (توضيح در زير صفحه)
    توضيح در خصوص هزينه علي الحساب:
    قيمت قطعي هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام مي شود تا در صورت افزايش نسبت به مبلغ علي الحساب، داوطلبان مبلغ مابه التفاوت را به حساب مرکز مربوطه واريز کنند و چنانچه قيمت قطعي کمتر از قيمت علي الحساب باشد، مراکز مي بايست مابه التفاوت را به ذينفعان مسترد کنند.

Junior Member

من هنوز تو شوکم!!!!!!!!!!!!!!!!
    فکر کنم باید با مراکز اصلی برگزارکننده امتحان تماس بگیریم بگیم ما فقیرترین کشور جهان شدیم، بهتره هزینه آزمون رو واسمون Waive کنید!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)