صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 227

موضوع: آرشيو اخبار آزمون آيلتس تا قبل از اكتبر 2013!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

من قبلا اینجا پروفایل داشتم ولی الان میگه که عکس شما ارسال نشده یا تایید نشده است. درصورتی که توی سایت قبلی عکسم تایید شده بود؟!!! جالب اینه که وقتی وارد می شم عکسم رو هم نشون می ده!!! کسی شماره مرکز چابهار رو داره.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

شماره دفتر تهرانش اینه: 88788892 و88782162
    ولی خودت اذیت نکن، همش اشغاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IBM, Dalarna University

من که بیخیالش شدم چون حالا هم که باز شده توی اون تاریخهای مدنظرم نداره iBT ثبت نام کردم.
    و زیر آن بانیان سخت تنومند چه خوب یاذم هست عبارتی که به ییلاق سرد ذهن وارد شد ;قوی باش و سر به زیر و سخت ...

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    یکی بگه واسه پرداخت اینترنتی با هر کارت شتابی میشه؟ شماره کارت و رمز کافیه؟
    با هر حساب عضو شتابی میشه ولی باید رمز پرداخت اینترنتی دریافت کنید. مثلا برای سیبا میرید سایت بانک ملی، حساب کاربری میسازید و شماره حساب رو میدید. حالا به مرحله ای میرسید که یه رمز ازتون می خواد. باید برید شعبه ای که حساب باز کردید فکر کنم کپی شناسنامه و کارت ملی رو بدید یه رمز بهتون میده برمیگردید تو سایت رمز رو میزنید و پرداخت اینترنتیتون فعال میشه. حالا حالا ها باید بدوئی عزیزم!!!
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

کسی تا حالا تونست پرداخت کنه؟ اصلا باز نمیشه؟؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tiger2
    ولی خودت اذیت نکن، همش اشغاله
    درست شد. چیکار کنیم دیگه عصبانی میشم خشانتم می زنه بالا اونام مثل اینکه ترسیدن
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

1- با ثبت تاريخ آزمون، پروفايل كاربر به اندازه 220 هزار تومان بدهكار مي شود و كاربر 48 ساعت فرصت دارد تا بدهي خود را تسويه كند.
    بديهي است پس از 48 ساعت و عدم تسويه بدهي، آزمون ثبت شده بصورت خودكار حذف مي شود و كاربر هيچگونه حقي در خصوص اين آزمون نخواهد داشت.

2- براي تسويه بدهي و قطعي كردن تاريخ آزمون ثبت شده لازم است بر روي لينك My billing در پروفايل كليك كرده و لينك با عنوان Pay را از فهرست نمايش داده شده انتخاب كنيد. چنانچه پروفايل موجودي بستانكار داشته باشد، ضمن نمايش هشداري از سوي سايت اجازه پرداخت بدهي از موجودي پروفايل داده مي شود و در غير اينصورت مي بايست با كليك بر روي دكمه -پرداخت اينترنتي- و با ورود به سايت دروازه پرداخت نسبت به تكميل فرم با اطلاعات كارت بانكي اقدام كنيد.
    در صورت موفقيت آميز بودن عمليات پرداخت (موجودي بستانكار يا پرداخت اينترنتي) وضعيت آزمون ثبت شده از حالت Incompleted به Approved تغيير مي كند.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

کسی تونسته واریز کنه؟
    واسه من که error میده، هرچی کلیک می کنم وارد صفحه بانک نمیشه!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

سلام به همه ...

منم با اینکه امتحانم Dec 13 هستش ولی واسه ۷ فوریه آکادمیک ثبت نام کردم. میترسم یه skill کم شم

راستی چرا ژانویه امتحانی برگزار نمیشه ؟ خیلی حیف شد. منم شبیه وضعیت omid1981 شدم. میخوام واسه سفارت استرالیا apply کنم.

کسی میدونه تا کی این بانکها مرتب error میدن ؟ اگه اصلا نخواد درست بشه چی ؟؟؟ :

خدا رحم کنه !!

لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    کسی میدونه تا کی این بانکها مرتب error میدن ؟ اگه اصلا نخواد درست بشه چی ؟؟؟ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiger2
    کسی تونسته واریز کنه؟
    واسه من که error میده، هرچی کلیک می کنم وارد صفحه بانک نمیشه!
    احتمالا بانکداری الکترونیکی جدیدا اینجوری شده که با بسته شدن در بانک همه چی تعطیل می شه :-\ بی خیال فکر کنم یا فردا ساعت اداری باید چک بکنیم یا اینکه احتمالا چند روز دیگه توی سایت می نویسن "شیوه سنتی پرداخت". 8)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)