صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 227

موضوع: آرشيو اخبار آزمون آيلتس تا قبل از اكتبر 2013!!!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

بچه ها کسی تونسته تا حالا پول رو واریز کنه ؟؟؟
    همش error میده و اخیرا هم که کاملا down میشه کوریش(query) !!! :
    چکار باید کرد ؟ بچه های NOET_TECH_GROUP لطفا رسیدگی کنید .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : ثبت‌نام دوره‌هاي جديد مرکز آيلتس ايران (IELTS) از 9 آذر آغاز مي شود

برای من هم error می ده. > واقعا برای این مرکز متاسفم چون همون راهی رو 9 ماه قبل رفته بودند و نتیجه نداد رو بعد از این مدت بدون هیچ تغییری دارند انجام می دن. گویا فقط قصد آزار دادن دارند.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان شروع ثبت نام ieltstehran براي 2009

جديدا جدول امتحانات ieltstehran بروز شده.
    http://www.ieltstehran.com/index.php...etable&lang=fa
    اما منظورشون از No seats due till Fri/Sat چي ميتونه باشه؟
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    فکر کنم جمعه یا شنبه باز میشه (من دوشنبه دفتر شون بودم مسئولشون می گفت 5 روز دیگه باز می شه) تا جاهایی که باقی مونده ثبت نام بشه ولی ساعتش مشخص نیست و بهتره داعما سایت رو چک کنید. من هم دیدم که ساعت 2 یا 3 نصفه شب و هم ظهر سایتشون باز شده
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

سلام دوستان
    تاريخهاي ثبت نام آيتلس تهران و سنجش حدودا يکي هست. و سنجش در حال ثبت نام هست. ميخواستم ببينم فرقشون چيه؟ آيا لهجه اسپيکنگ اونها فرق داره؟ کدوم آسون تره؟

نون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehpoly
    سلام دوستان
    تاريخهاي ثبت نام آيتلس تهران و سنجش حدودا يکي هست. و سنجش در حال ثبت نام هست. ميخواستم ببينم فرقشون چيه؟ آيا لهجه اسپيکنگ اونها فرق داره؟ کدوم آسون تره؟

نون
    از لحاظ لهجه هیچ فرقی بینشون نیست و هر دوشون استاندارد بین المللی آیلتس هستند.
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

سلام، ثبت نام IELTS Tehran امروز (جمعه)که هنوز باز نشده یعنی تا فردا حتما باز میشه؟ یک سوال دیگه هم دارم Registration Tab وقتی که ظرفیت باز شد فعال می شه؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    Registration Tab وقتی که ظرفیت باز شد فعال می شه؟
    الان 13 دسامبر آکادمیک بازه. باید توی بخش test date روی گزینه مثلا open (8 Places Left) Register کلیک کنید و بعد بقیه مراحل به ترتیب انجام میشه.

shayansobout
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    جديدا جدول امتحانات ieltstehran بروز شده.
    http://www.ieltstehran.com/index.php...etable&lang=fa
    دوستان عزیز سلام
    من گیر گردم، دیروز 5دسامبرهمه چیز برای اینکه ثبت نام کنم آماده بود. Seatها همه باز بودند ولی من نتونستم ثبت نام کنم ---- چون هنوز ایمیل تایید پروفایلم نیومده است. User status ام approve شده ولی photo status ام approve نمیشه من دو روز پیش این عکس رو با هزار دردسر upload کردم بالاحره اومد بالا و من تونستم عکس ملکوتی خودم رو در سایت ایلس تهران ببینم ولی کسی اونجا پیدا نشده تحویلم بگیره--- تورو خدا منو راهنمایی کنید الان more seats soon زده ولی نمیدونم آخرسر موفق بشم یک جای خالی بین اینهمه برا خودم پیدا کنم یا نه. کمممممممممممممممممممممممک

من پروفایل و عکسم approve شده بود ولی برای 10 ژانویه امروز صبح هر کاری کردم نشد یا login نکرد و یا پیغام Regisration Disable می داد و یا خطای User Name ,PAss می داد در صورتیکه ظرفیت ها یکی یکی اشغال می شد بعد هم که یک یکربعی سایت بالا نیومد و وقتی هم که بالا آمد و login کردم More Seats Soon بود کسی هست که امروز تونسته باشه ثبت نام کنه؟ آخه این چه وضعیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)