نقل قول نوشته اصلی توسط fluid1994 نمایش پست ها
نمی خوام دوستان رو اذیت یا نا امید کنم ولی
خودم موقعی که ارز تافل و gre قطع شد یه درخواستی تنظیم کردم و هرچقدر به این دوستان ایلتس گفتم که دیر یا زود به این درد دچار میشید پس بیاد کمک کنید جلوش گرفته شه ولی هیچ کدوم از دوستان ایلتس اهمیت ندادند حتی من همون امضا های اینترنتی رو با یه درخواست فرستادم ets که وضع کشور ما خرابه و مشکل داریم برا ادامه تحصیل در دانشگاه های خوب دنیا و کمش کنید لطفا اون ها هم در جواب فرستادند که وضع اقتصادی خیلی از کشور ها خرابه و این دلیل نمیشه و ما امیدواریم که شما بتونید مشکل خودتونو حل کنید
البته از طرف اون ها هم بخوهیم فکر کنیم می بینیم که چرا ما باید ازمون رو کم کنیم که در امدمون کم بشه؟
حتی یه بازاری ما هم که یه جنس رو خریده با وضع اقتصادی کشور حاضر نیست یه قرون هم کم کنه قیمت جنسش رو (حالا شاید یه تعدادی تخفیف بدن)، اونم تو کشور های پیشرفته که همه چیز پول هستش و معیار سنجش پوله!
من وقتی از دوستان ایلتس کمک خواستم هیچ کی حاضر نشد یه امضا اینترنی حتی انجام بده و توجیه هم این بود که به ما ربطی نداره که خودمونو درگیر کنیم.
چیزی که بعد از این همه تلاش به دست اومد بی محلی ایرانی ها و مسئولان و عدم قبول درخواست از طرف خارجی ها
الان تافل 500 تومن کمتر از ایلتس ولی با در نظر گرفتن gre ما باید دو برابر پول بدیم
و در اخر هم من امیدوارم مشکل کسانی که میخواند ایلتس امتحان بدند حل بشه.
مشکل ما همینه دیگه عده کمی واسه همراه شما شدن. الان هم مثل روال همیشه هرچیزی که گرون تر میشه خریدار بیشتری پیدا میکنه. این یک بیماری هست توی کشور ما که داره بدتر و بدتر میشه