صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه Umea با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه Umea با یکدیگر

سلام بچه ها من تینا هستم برای ترم پاییز از umea در رشته بازاریابی پذیرش دارم دنبال کسی می گردم که باهاش هم خونه بشم

Junior Member

سلام
    منم دنبال خونه هستم. اگه کسی بود خوشحال میشم.
    سعید

اصلا خونه پیدا نمی شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

سلام دوستان عزیز

من مانا هستم، 25 سالمه، سه ساله که سوئد هستم، از شهر دیگری در سوئد به Umeå می یام، کارشناسی رو International Business Management خوندم، برای ادامه ی ارشد در Accounting, auditing می یام به اونجا. من متاسفانه هنوز نتونستم جا پیدا کنم و 27 August هم دارم می رسم اونجا، از بچه های سال قبل یا امسال اگر کسی هست یا کسی رو می شناسید که بخواد جایی رو اجاره بده یا کسی که بخواد برای مدتی جایی رو Share کنه، ممنون میشم از تماستون اگر توی این زمینه کمک یا راهنمایی دارین. مشتاق دیدار همه دوستان گرامی در سوئد دانشگاه Umeå به زودی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maanaa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من مانا هستم، 25 سالمه، سه ساله که سوئد هستم، از شهر دیگری در سوئد به Umeå می یام، کارشناسی رو International Business Management خوندم، برای ادامه ی ارشد در Accounting, auditing می یام به اونجا. من متاسفانه هنوز نتونستم جا پیدا کنم و 27 August هم دارم می رسم اونجا، از بچه های سال قبل یا امسال اگر کسی هست یا کسی رو می شناسید که بخواد جایی رو اجاره بده یا کسی که بخواد برای مدتی جایی رو Share کنه، ممنون میشم از تماستون اگر توی این زمینه کمک یا راهنمایی دارین. مشتاق دیدار همه دوستان گرامی در سوئد دانشگاه Umeå به زودی.
    منم هنوز نتونستم خونه پيدا كنم اگه كسي از دوستان باشه كه جا براي اجاره يا share داشته باشه حتي موقتي ممنون ميشم

Junior Member

سلام به همه
    من از دانشگاه umea رشته spatial planning قبول شدم. الان هم استکهلم هستم. این شماره موبایلم هست. زنگ بزنید خوشحال می شم با هم مشورت کنیم. 0704398369

Junior Member

سلام دوستان
    من هم از دانشگاه umea در رشته spatial planning قبول شدم. هفته قبل رفتم برا ثبت نام اما الان استکهلم هستم. ظاهرا نمی شه تلفن و ایمیل گذاشت اینجا. خوشحال می شم دوستان با من تماس بگیرن و مشورت کنیم با هم.

Junior Member

دوستان عزیزی که قصد آمدن به اومئو رو دارن و یا الان در اومئو هستن برای اطلاعات بیشتر میتونن به آدرس فیس بوک Iranian stuents in umea مراجعه کنند و با دوستان دیگه در ارتباط باشند.

سلام
    من در رشته physic در دانشگاه اومئو براي ترم بهار 2011 پذيرفته شدم. خوشحال مي شم با كساني كه اونجا قبول شدن هماهنگ باشيم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sareh.shafiee نمایش پست ها
    سلام
    من در رشته physic در دانشگاه اومئو براي ترم بهار 2011 پذيرفته شدم. خوشحال مي شم با كساني كه اونجا قبول شدن هماهنگ باشيم
    سلام
    من در رشته بیولوژی مولکولی دانشگاه Umea برای ترم بهار پذیرفته شدم. اکنون در دانشگاه METU ترکیه مشغول تحصیلم ولی احتمالا بزودی بیام ایران برای انجام کارای سفارت. اگر اطلاعاتی از مدارک مورد نیاز سفارت دارید لطفا راهنمایی کنید. چطور میشه با هم تماس بگیریم ممنونم سلام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)