صفحه 75 از 76 نخستنخست ... 25656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

من کتابای جیمت افیشیال 2019 رو پیدا کردم انلاین...اگر کسی خواست بگه...

فقط نمیدونم چطوری میشه همینجا بذارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط paliz نمایش پست ها

منم دانلودش کردم ممنونم دوست عزیز. فقط اینکه این کتاب خوبی هستش؟ و در کنارش چه کتابهای دیگه ای باید خوند. آیا تحقیق کردین
    من باید جی مت نمره 575 بگیرم. و نمی دونم واقعا 3 یا 4ماهه ایا از پسش بر میام یا نه. با توجه به اینکه شاغل ام
    ایلتس اکادمیک 7 و جنرال 7.5 دارم
    رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده. اما زیاد چیزی یادم نیس.
    نمی دونم آیا میتونم 3 یا 4 ماهه جمش کنم یا نه
    راستش من چندسال تلاش کردم رایتینگ ایلتس 7 بگیرم و آخر هم نشد رایتینگ 7 بگیرم. میترسم گرفتن 575 جی مت هم مثل اون باشه
    دوستان دیگه هم تجربه در این مورد دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

Junior Member

سلام میشه برای من بفرستید لینکش رو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HEC MONTREAL

سلام

وقت دوستان بخیر

ایا از دوستان کسی هست که بخواهد در چند ماه اینده امتحان بده و بخواهد که با هم بخونیم و برای قسمت وربال و رایتینگ چه کتاب هایی رو، پیشنهاد می کنید بخونم (اصلا اشناییتی بابت ابن دو قسمت اصلا ندارم )
    ممنون از همگی
    ویرایش توسط mahmah61 : September 13th, 2019 در ساعت 01:19 AM

آخرین کتاب official guide که تو کتابخانه هست مال 2012 ئه، ادیشن جدید تر رو کسی نداره؟

سلام میشه لینکش رو به منم بدین لطفا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia

اگه واسه منم بفرستید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia

Junior Member

سلام دوستان.
    ویرایش هفتم سری منهتن را کسی دسترسی بهش داره با ما به اشتراک بگذاره؟
    https://www.amazon.com/GMAT-Manhatta...keywords=MGMAT
    آیا اصولا تغییرات عمده ای داره نسبت به ویرایش ششم؟

و همینطور کتاب آمادگی نوا برای ریاضیات جی مت را از کجا می توان دانلود کرد؟
    ویرایش توسط pejmaan : February 15th, 2020 در ساعت 08:12 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

در پاسخ به اینکه آیا ۱۰ تست اول جی مت جنبیه حیاتی داره این مطلب رو از منهتن گاید ۰ (که به عنوان یکی از منابع پایه در فروم مطرح شده) براتون نقل می کنم:

Myth Buster: "You have to get the first seven to ten questions on each section right to do well on GMAT." WRONG! There is nothing magical about those first seven questions. Your score is a function of where you end up and how you got there. The first few problems do not determine your score; they just determine where you will start the next few. It is absolutely possible to recover from a few early errors. One of our instructors, Liz Ghini-Moliski, picked (C) on the first seven questions of an official GMAT and still finished with a 98th percentile score!

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_man نمایش پست ها
    دوست عزیز Mehrabounr
    من ماه گذشته که مطالعه برای GMAT رو شروع کردم وشما بزرگواری کردین اطلاعات واقعاً مفیدی به من دادین برای استارت. یه مقدار در مورد سیستم نمره دهی GMAT مطالعه کردم و یه بار تو یکی از این سایت هایGMAT یه سیستم پاسخگویی به شکل ONLINE فعال بود که من سیستم نمره دهی رو سؤال کردم جواب خیلی جالبی دادن که البته چند تا از دوستان این سیستم رو رد کردن اما خیلی ها هم تأیید کردن. من خواستم باهاتون مطرح کنم. اینجوری جواب دادن یه دستگاه مختصات مثل محور X و Y در نظر بگیرید و روی محور X شماره سؤالها و روی محور Y محل تلاقیش با محور X رو 500 بذارید ( نه صفر ) و دو فاصله یکسان از بالا و پایین 500 در نظر بگیرید روی محور Y و مقدارش رو 800 و 200 بذارید. ( 200 پایین و 800 قاعدتاً بالا )
    حالا فرض کنیم امتحان شروع می شه: سؤال اول یه سؤال در حد نمره 500 هست که دقیقاً محل تلاقی محور X هست با Y. اگه درست جواب بدین مثل خط نمودار Y=X یه مقدار برید جلو. فرض کنیم شما 10 سؤال اول رو کاملاً درست جواب می دین. مثل شیب Y=X تا سؤال 10 از روی محور X و تا یه نمره بخصوصی که معلوم نیست چنده از روی نمودار Y میره بالا ( فقط کامپیوتر تشخیص می ده ) حالا تصور کنیم از سؤال 10 به بعد یکی در میون غلط و درست بزنیم. با جواب غلط نمودار شیب منفی می گیره و با جواب درست شیب مثبت می گیره و جبران می شه و از سؤال 10 به بعد روی شکل یه چیزی مثل خط زیگزاگ هستش که اون خط نمرش در حدود همون 10 سؤال اول هستش روی محور Y و در واقع نمره شما هستش. یعنی انگار شما رو با 10 تا سؤال صحیح اولتون دارن می سنجن.
    حالا بیاید یه طور دیگه نگاه کنیم، فرض کنیم من 10 سؤال اول رو غلط می زنم. شیب از محل تلاقی که نمره 500 هست دقیقاً به شکل منفی یعنی به شکل X=-Y می ره پایین تا به یه نمره سطح پایین برسه حالا تازه باید من با 10 سؤال بعدی بیام این شیب منفی رو مثبت کنم و سطح نمرم رو دوباره به 500 برسونم روی نمودار و تازه بازم سؤالات بعدی رو هم باید خیلی خوب بزنم تا آخر آخر که نمرم حدوداً مثل حالت قبل شه. پس می بینید که چقدر سؤالات اول امتحان بخصوص 10 تا 12 تای اول مهم هستند. چون حتی شاید توی حالت اول تعداد غلط ها بیشتر باشه اما چون توی حالت دوم 10 سؤال اول غلط زده شده کار دشواری هست جبرانش. خود کتاب CR BIBLE اولش توی معرفی امتحان می گه: حتی اگر سؤالات اول تا حدود 10-12 یکم بیشتر از حالت عادی وقت گرفتن اشکالی نداره چون خیلی مهم هستن شما اون سؤالا رو درست بزنید. در واقع اینطور بگم به لحاظ آماری و احتمالات این امکانش وجود داره که غلطهای یه نفر از نفر دیگه بیشتر باشه اما نمرش هم بیشتر باشه. یادتون هم نره که یه تعداد سؤال آزمایشی هم بین اون 37 و 41 سؤال مطرح می شه که اصلاً تأثیری توی نمره امتحان نداره اما به هیچ وجه نمی شه تشخیصشون داد. یعنی دو نفر که حدود 15 تا غلط داشته باشن تو امتحان تو هر بخش نمرشون از حدود 500 تا بالای 700 می تونه متغیر باشه. اگه 15 تا سؤال رو غلط بزنیم که اکثراً آزمایشی هستن نمرمون بالای 700 هست. اگر 15 سؤآل اول رو غلط بزنیم بد می شه حدود 500 اگر 15 سؤال آخر رو غلط بزنیم نمرمون از حالت قبل بهتر می شه و اگر این 15 تا بینابین سؤالات باشن بهترین حالت ممکن هستش برای کسب حداکثر نمره ممکن. پس یه هیچ وجه سیستم نمره دهی قابل تشخیص نیست. مطالبی که گفتم یه مقدار تکراری بود اما امیدوارم حداقل یه مقدار کمک کرده باشه
    در انتها بعد از این مدت طولانی تجربیات جدید خود را در زمینه آزمونهایی را که گذرانده اید با ما به اشتراک بگذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)