صفحه 1 از 76 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

Global Moderator

Simon آواتار ها

Thumbs up درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

كاربران گرامي

در اين تاپيك درخواستهاي خود در خصوص دانلود منابع آزمون GMAT ‌را مطرح بفرماييد. لطفا به سايتهاي تجاري
    مطلقا لينك ندهيد. در صورت امكان آپلود ، به سايتهاي آپلود نيز لينك ندهيد چرا كه اين لينكها به مرور زمان از كار مي افتند. در صورت امكان خودتان آپلود بفرماييد.

با تشكر از همكاري شما عزيزان
    مديريت تيم AA
    ویرایش توسط Simon : October 27th, 2013 در ساعت 11:01 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Thumbs up درخواست منابع GMAT و بحث و بررسي در مورد آنها ( تبلغ اكيدا ممنوع )

ویرایش توسط Simon : October 4th, 2013 در ساعت 02:23 AM

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

Go to 4shared.com
    Search 4 GMAT
    Download all files especially those zipped ones.
    You can find whatever u want there

سلام
    كسي اطلاع داره كه كتابهايي كه خود GMAC براي امتحان GMAT چاپ كرده تو ايران هست يا نه؟ يا جاي خاصي كه قابل دانلود باشه.

Junior Member

سلام من پرسيدم گفتن كه نيست و براي دانلود هم پيدا نكردم .اما اگر كسي رو خارج از كشور داريد مي تونيد بگيد براتون تهيه كنن و بفرستن جون به ايران به طور مستقيم پست نمياره.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام .. اگه منظورتون Official Guide هاست فکر کنم بتونین توی این سایت http://www.esnips.com پیدا کنین ... من Official Guide for GMAT Review, 11th Edition و Official Guide for GMAT Quantitative Review و قسمت Sentence Correction رو پیدا کردم ... حجمشون روی هم حدود 40 مگ می شه ! راحت می تونین دانلود کنین ...
    یه کتاب فروشی هم توی انقلاب هست که Edition 10th رو داشت و اگه باهاش سر صحبت رو باز کنین ( ) می تونین بهش ISBN میدین و واستون می آره ... البته اول هزینه ها رو بهتون می گه و بعد تصمیم میگیرین که سفارش بدین یا نه ! بستگی به کتاب و مشخصاتش فرق می کنه چقدر باید پرداخت کنین ...

فکر کنم من بتونم کپی های کتابارو از دوستام که امتحان دادن یا دارن می دن، جور کنم ... ولی چون حداقل تا یه تابستون وقت ندارم و تصمیم ندارم امتحان بدم دنبالش نیستم ... اگه زیاد شمام واستون Force نیست روش حساب کنین ! ... حوالی اردیبهشت من دنبال کپی کردنشون باشم .

پیشنهاد می کنم سری Manhattan رو هم یه نگاه بندازین ... اونا هم دسته کمی از آفیشیال گایدها ندارن ...

سلام
    من تونستم فايل مربوط به قسمت sentence correction در (Official Guide (11 edition را از سايت 4shared.com بگيرم. ولي كسي كه اين را گذاشته پرينت را بسته و نمي شه پرينت گرفت. كسي فايل قابل پرينت داره؟ ممنون مي شم اگر ممكنه برام بفرسته.
    ویرایش توسط Simon : October 27th, 2013 در ساعت 10:58 PM دلیل: ايميل

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فایل رو آپلود کنید یا لینک دانلود بدید تا قابلیت پرینت رو بهش اظافه کنم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نمي دونم چرا نمي تونم اين فايل را attach كنم. ميشه ايميل بدين تا ايميل كنم؟ در ضمن واسه تغييرات setting فايل پسورد گذاشته طرف. اميدي هست كه بشه بهش پرينت اضافه كرد؟

ApplyAbroad Champion

پرنيان شما كي مي خواهيد امتحان بديد ؟ براتون ديره اگه بعد از امتحان من ( اگه برف و يخ و غيره بذاره!! ) يعني 3 هفته ديگه كل official guide رو از من بگيريد و كپي كنيد ؟ فكر كنم برات راحتتر از تغيير setting باشه ;D

صفحه 1 از 76 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)