صفحه 5 از 76 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

سلام دوستان
    ممنون می شم اگر منابع جی مت رو برای من بزارید
    زمان امتحان کی هست و آمادگی چند وقته بدست میاد و یه سری اطلاعات این طوری ،زبانم بدک نیست مشکلم بیشتر روی رایتینگ هست ،که دارم کلاسش رو می رم
    مواد دیگر ازمون جی مت غیر از زبان چیه ؟
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

پیش فرض پاسخ : دانلود منابع GMAT

سلام
    اگر میشه منابع رو به صورت پی دی اف همین جا بزارین رپید شر رو من نمی تونم استفاده کنم یعنی باز نمی کنه
    خیلی ممنون می شم
    ممنون میشم
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام!
    در مورد GMAT فقط به خوب بودن زبان انگلیسی نمیشه اکتفا کرد،امتحان بسیار تحلیلی هست و نیاز به تفکر و یه دید عمیق داره که هم به تحصیلات قبلیتون و هم به تمرین نوع سوالاش بستگی داره...
    من پیشنهاد می کنم کتاب Barron's رو بخرید،درس هاشو بخونید...درس هاش به خصوص قسمت quantitative خوبه.
    تست رو باید روی official guide کار کنید...official guide رو می تونید با کمی search پیدا کنید.

موفق باشید.
    Before the Dawn

سلام دوستان عزیز
    ممنون می شم ازدوستانی که کتاب ها رو گرفتن برای من ایمیل کنن ، من نمی تونم از سایت رپید شراستفاده کنم ،اپلای امثال نمی رسم ولی می خوام واسه سال دیگه همه کارام رو کرده باشم . من تهران هستم ،اگر حجم کتاب ها زیاد نیست واسه من ایمیل کنید .اگرهم زیاد هست بیام بگیرم ،یا یه لیستی ازکتابها به من بدین ،گرچه اگر اینترنتیش باشه خیلی بهتره ،چون الان پول زیادی ندارم باید پولهام رو واسه ثبت نام ازمون ها نگه دارم .
    یه دنیا تشکر
    ویرایش توسط pApAr : April 24th, 2012 در ساعت 08:03 PM دلیل: اطلاعات تماس

ck
    Guest

سلام
    کسی میدونه sentence correction , Manhattan رو از کجا میشه اورد؟

Member alireza83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی آزاد تهران مرکز

برای رانلود از rapidshare و سایت های مشابه اینجا http://rapidbaz.com/from/55386 رو کلیک کنید و لینک مورد نظر را در کادر مربوطه کپی کنید

Junior Member

بچه‌ها يه فروم هست به نام beatthegmat اونجا كساييه كه از همه دنيا مي‌خوان gmat بدن سوال هاشون رو مطرح مي‌كنن، رفع اشكال مي‌كنن و منابع و يادداشت هاشون رو share مي‌كنن. فكر مي‌كنم جواب بيشتر سوال‌هاي اين تاپيك اونجا هست. به من كه خيلي كمك كرد.
    آدرسش اينه :
    http://www.beatthegmat.com/

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام ..

من چندتا از versionهایی جدید کتاب های kaplan رو online خریدم و بالاخره با هر مصیبتی بود اووردم ایران ...
    اگه کسی برنامه داره منابع GMAT اونم Versionهای 2009 و 2008ش رو بگیره با من هماهنگ کنه که یه چیزایی رو بگیره که من نگرفتم ..
    بعد با هم عوض کنیم تا بتونیم از کپی های هم استفاده کنیم ...

من دنبال این دوتا کتاب هستم :

Cracking the GMAT - 2009
    و
    Kaplan GMAT Premier Program 2009 Edition

اگه کسی توی برنامه ش خرید کتاب بصورت آنلاینه پیشنهاد می کنم این دوتا کتاب رو اون سفارش بده ... !

Junior Member

پیش فرض يك فايل تورنت نسبتا" كامل

سلام
    فايلي كه ضميمه كردم فايل تورنت چند برنامه و كتاب خوب در مورد GMAT هستش، توجه كنيد كه براي دانلود بايد يك دانلود منيجر تورنت مثل utorrent داشته باشيد.
    حجم فايل: 330 مگابايت
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام دوستان
    سه تا کتاب مهم official guide رو کسی هست که بتونه واسه من میل کنه ؟
    یا اینکه بزارین فایلش رو یکی از دانشگاهای تهران من برم اونجا بگیرم
    خیلی نیاز دارم خواهشا کمک کنید .
    منابع GMAT هم تو فایلی هست که DVD اون تو دانشگاه تهران هست؟
    اون دی وی دی ها کسی دیده؟
    نوشته بودن بچه های سایت که منابع تافل و چی ار ای رو داره ،اگر جی مت رو هم داشته باشه عالیه
    با تشکر صادقی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)