صفحه 63 از 76 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانلود منابع GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط andishe61 نمایش پست ها
    ? Does anybody have Gmat SC grail 3rd edition to share
    لینک کتاب های aristotle که خواسته بودید
    http://gmatgrammar.wikispaces.com/fi...w/SC+Grail.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران Strategy

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

دوستان من امروز انقلاب بودم. از جی مت فقط کرکینگ رو داشتن/ هیچکدوم دیگه از منابع رو نداشت
    بصورت کتاب از کجا میشه تهیه کرد؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط arashat نمایش پست ها
    یه سوال داشتم.برای کسی که زبانش در حد upper intermediate باشه و جی مت فارسی رو مسلط باشه،به نظرتون خوندن منابع آموزشی مثلا منهتن نیازه بازم؟ یا فقط بره تست جامع بزنه بهتره؟
    جیمت ایران رو ول کن. برو یه تست آرمایشی جیمت(خارجی) رو بزن ببین وضعت چطوره. اگه زبانت خوب و درکت قوی شاید با تست بتونی از پسش بر بیای و الا باید بشینی بخونی برای اینکه این به اون هیچ کاری نداره. شاید ریاضیشون همپوشانی داشته باشه (کنکور ایران مطالبش بیشتره) ولی بخش وربالش نه. وقت بذار بخون. نمیارزه ریسک کنی و نخونی و نمره کم بگیری و مجبور شی دوباره امتحان بدی. اگه فرصتش رو داری بخون. نداری هم که خب نداری.
    ولی به هر صورت از تست آزمایشی شورع کن

*************** بخش ویکی جیمت رو بخون *****************
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabMBA نمایش پست ها
    دوستان من امروز انقلاب بودم. از جی مت فقط کرکینگ رو داشتن/ هیچکدوم دیگه از منابع رو نداشت
    بصورت کتاب از کجا میشه تهیه کرد؟
    انقلاب حتما کامل نگشتید و الا کتابهای دیگه هم هست
    کتاب OG 12, 13 v, verbal رو میتونید انقلاب پیدا کنید.
    (کتاب کاپلان هم من فکر کنم دیدم)
    کتابهای منهتن اصلا تو ایران نیست. مگر کسی برای خودش از خارج دستی آورده باشه

* تبلیغ نباشه ولی من یه سریهاشو دارم و گذاشتم بفروشم. یه سر برید به بخش تاپیک "تعویض و فروش منابع" یه توضیحی دادم در مورد تمیزی و.... خواستید بگید.
    نخواستید باز تو انقلاب هست. بعدشم بچه ها خیلیها از روی pdf میخونن که همش تو فروم هست. من برای خودم سخت بود چون هم با این همه ساعت مطالعه چشمم درد میگرفت و هم یادداشت میذارم یا خط میکشم و .... ولی خیلیها پای لپتاپ و کامپیوتر براشون راحته
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    انقلاب حتما کامل نگشتید و الا کتابهای دیگه هم هست
    کتاب OG 12, 13 v, verbal رو میتونید انقلاب پیدا کنید.
    (کتاب کاپلان هم من فکر کنم دیدم)
    کتابهای منهتن اصلا تو ایران نیست. مگر کسی برای خودش از خارج دستی آورده باشه

* تبلیغ نباشه ولی من یه سریهاشو دارم و گذاشتم بفروشم. یه سر برید به بخش تاپیک "تعویض و فروش منابع" یه توضیحی دادم در مورد تمیزی و.... خواستید بگید.
    نخواستید باز تو انقلاب هست. بعدشم بچه ها خیلیها از روی pdf میخونن که همش تو فروم هست. من برای خودم سخت بود چون هم با این همه ساعت مطالعه چشمم درد میگرفت و هم یادداشت میذارم یا خط میکشم و .... ولی خیلیها پای لپتاپ و کامپیوتر براشون راحته
    کپلان رو گفتن تجدید چاپ نشده و قدیمیه.
    در مورد OG هم گفتن کتابش تو ایران چاپ نمیشه. باید بگی از اونور واست بیارن. کل انقلاب و گشتم فقط یه دونه کتاب فروشی داشت OG13 رو که قیمتش 60/000تومن بود. این قیمت درسته؟؟

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabMBA نمایش پست ها
    کپلان رو گفتن تجدید چاپ نشده و قدیمیه.
    در مورد OG هم گفتن کتابش تو ایران چاپ نمیشه. باید بگی از اونور واست بیارن. کل انقلاب و گشتم فقط یه دونه کتاب فروشی داشت OG13 رو که قیمتش 60/000تومن بود. این قیمت درسته؟؟
    OG رو قرار بود آوند دانش چاپ کنه. من کتاب خودم رو از آمریکا خریدم و کسی برام آورد و حدود 35$ تموم شد برام ولی خب اوریجینال بود و رمز استفاده از دیتابیس! سوالات IR رو داشت.(که 6ماه بود و تموم شده)
    Og12 رو هم سال قبلش خودم از انقلاب خریده بودم همینطور OG verbal رو
    باز بذارید بچه هایی که امسال امتحان دادن یا میخونن بیان بگن که این رو آوند دانش داده بیرون یا نه. میتونیدم از تو اینرنت شمارشون رو پیدا کنید و زنگ بزنید بپرسید.
    60تومن رو نمیدونم. کلا کتاب که گرون شده (کاغذ گرون شده) اینم که بالای 800 صفحه هستش.ولی 60تومن بودنش رو نمیدونم.

Junior Member

OG رو قرار بود آوند دانش چاپ کنه. من کتاب خودم رو از آمریکا خریدم و کسی برام آورد و حدود 35$ تموم شد برام ولی خب اوریجینال بود و رمز استفاده از دیتابیس! سوالات IR رو داشت.(که 6ماه بود و تموم شده)
    باز بذارید بچه هایی که امسال امتحان دادن یا میخونن بیان بگن که این رو آوند دانش داده بیرون یا نه. میتونیدم از تو اینرنت شمارشون رو پیدا کنید و زنگ بزنید بپرسید.
    60تومن رو نمیدونم. کلا کتاب که گرون شده (کاغذ گرون شده) اینم که بالای 800 صفحه هستش.ولی 60تومن بودنش رو نمیدونم.
    آوند دانش نماینده انحصاری انتشارات وایلی ناشر کتاب OG در ایرانه و کتابها رو مستقیماً وارد میکنه و خودش چاپ نمیکنه و کلیه کتابهایی که عرضه میکنه اوریجینال هستند. کتاب OG13 هم قیمتش 33600 تومان است که از طریق لینک زیر میتونید کتاب فوق را خریداری کنید.
    http://www.wileyiran.com/ProductDeta...n10=1119961874

Junior Member
    رشته و دانشگاه

OG وربال ادیشن چندمش رو باید گرفت؟

Junior Member

من کتاب OG 13 , OG verbal و OG Quant رو پارسال از آوند دانش خریدم. فکر کنم اولی ۳۲ تومن و دو تای دیگه هر کدوم ۱۶ تومن بودن. کد استفاده از سوالات IR هم توش بود و تا شش ماه می شد استفاده کرد ازش که الان تموم شده. فقط خواستم بگم از همین آوند دانش بگیرید فکر کنم خیلی ارزونتر و بهتره. البته من قیمت الانشون رو نمی دونم تلفنشون هم اینه برای سوال کردن ۲۲۸۷۳۴۷۳ شماره های دیگشون هم توی نت پیدا می شه راحت. موفق باشید

دوستان از بین Bloomberg Businessweek و Economist کدوم برای GMAT کمک میکنه؟البته علاوه بر بحث زبان هدف دیگم افزایش دانش هست.باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)