صفحه 65 از 76 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

با سلام فقط میخواستم بانک سوالات gmat club روز 31 اکتبر یعنی 5 شنبه مجانی باز هست.(قیمت اشتراک 6 ماهش 70-80 دلار هست) من سوالاتش را ندیدم ولی ظاهرا باید خوب باشه
    http://gmatclub.com/forum/gmat-club-...ays-88231.html

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

سلام دوستان
    کسی لیستی از منابع مفید امتحان GMAT که بشه از بازار ایران تهیه کرد و به روز و معتبر باشه، داره؟
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBRY RIDDLE AERONAUTICAL UNIVERSITY: MBA IN AVIATION

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط M_NSF نمایش پست ها
    من که نفهمیدم ربط اینها به جی مت چیه! برای جی مت شما نیازی به اطلاعات خاص اقتصادی ندارید،اطلاعات پایه ای که نیاز دارید: ریاضیات و هندسه ی دبیرستان برای بخش کوانت .برای بخش وربال هم تسلط به گرامر انگلیسی (بخشsc)، سرعت خوندن متن(بخشRc) و مهارت در پاسخ به سوالات استدلالی و هوشی(بخش Cr) و مجموع همه ی اینها در بخش IR. اگر هم منظورتون از خوندن اینها که گفتید بالا رفتن سرعت خواندن باشه، در واقع باید بگم که بخش RC هم همه ی متنهاش در زمینه های اقتصاد و یا بیزنس نیست.از همه ی علوم(علوم طبیعی، پزشکی، تاریخ و...) متن داده می شه
    برای جیمت باید مجله اکونومیست مال یک سال قبل و برای BEC باید بلومبرگ از اکونومیست سوال زیاد میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی لیستی از منابع مفید امتحان GMAT که بشه از بازار ایران تهیه کرد و به روز و معتبر باشه، داره؟
    من میدونم که انتشارات آوند کتابهای gmat official guide را داره که چون نسخه اصلی هستن گرونن. فایل همین کتابها توی کتابخونه سایت هست و چون فقط مجموعه سوال هستن خیلی لازم نیست که کتابش را داشته باشید مخصوصا که خود gmat توی کامپیوتر هست.
    http://www.wileyiran.com/ProductDeta...n10=0470747455
    http://www.wileyiran.com/ProductDeta...n10=0470747447
    http://www.wileyiran.com/ProductDeta...n10=1119961874

انتشارات جنگل هم کتاب baron و kaplan 2009 و princeton را داره که خوب نیستن مخصوصا بارون.

این یک بانک سوال مجانی هست.

http://gmat.veritasprep.com/question-bank

اینجا عضو بشید بهتون این امکان را میده که از هر نوع سوالی که دوست داشتید برای خودتون quiz درست کنید. مثلا یک کوییز 15 سوالی از sc و rc. جواب تشریحی و درجه دشواری هم داره. امار کلی از زمان و درستی جواب همه سوالهایی که تا الان حل کردید هم بهتون میده.

سایت مال یکی از بهترین شرکتای امادگی gmat هست

سلام من تورنتو هستم به نظرتون این کناب خوبه بخونم 650 می خواهم و نمی خواهم از این کناب اون کناب کنم
    Kaplan GMAT 2014 Strategies, Practice, and Review with 2 Practice Tests: book + online

و آن لاین نمی خواهم باشه می خواهم کتاب باشه که در راه رفت و آمد بخونم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    سلام من تورنتو هستم به نظرتون این کناب خوبه بخونم 650 می خواهم و نمی خواهم از این کناب اون کناب کنم
    Kaplan GMAT 2014 Strategies, Practice, and Review with 2 Practice Tests: book + online

و آن لاین نمی خواهم باشه می خواهم کتاب باشه که در راه رفت و آمد بخونم مرسی
    با سلام

- یادتون باشه این کتاب 850 صفحه هست شاید برای مطالعه در مسیر رفت و امد مناسب نباشه

- کلا کتاب پر طرفداری نیست مطمعن بشید با این یکی کتاب اشتباه نگرفتید: Kaplan GMAT Premier 2014 with 6 Practice Tests
    http://www.amazon.com/gp/product/161...Q87YR1YQP33RJ4

- هم این کتاب هم اونی که من گفتم قسمتهایی که مطالب را از پایه یاد نمیده. بیشتر استراتژی هست. انواع سوالهایی که در gmat میاد را گروه- گروه بصورت سطحی بررسی کرده بعدم چنتا نمونه سوال نه چندان مشکل هست از اون نوع سوال. مثلا برای قسمت sentence correction که اکثر non-native ها نیاز به اموزش بیشتری دارن این خیلی کم هست . پس اگر در قسمت خاصی ضعیف هستید بدونید این کتاب برای اون قسمت کافی نیست.

- اینکه چه کتابی برای شما مناسب هست به توانایی فعلی شما بستگی داره. مثلا کسی که فوق لیسانی مهندسی برق داره مسلما نیازی به یادگیری دوباره ریاضی نداره فقط باید نمونه سوال حل کنه.

- 650 برای بعضیها ساده هست ولی خیلیها هم باید کلی مطالعه کنن برای 650. یادمه یکی بود توی gmatclub.com که میگفت کلا اینطور امتحانا براش ساده هست و با 3 هفته مطالعه 800 گرفته بود!
    برای اینکه سطح امتحان دستتون بیاد میتونید یک امتحان شبیه سازی شده انلاین بدید. سعی کنید کامل انجامش بدید:
    http://www.princetonreview.com/busin...tice-test.aspx
    http://www.veritasprep.com/gmat/free...practice-test/

وای اره Kaplan GMAT Premier 2014 with 6 Practice Tests این بود ولی مرسی تست ان لاین رابدم معلوم میشه چه جوریم

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    وای اره Kaplan GMAT Premier 2014 with 6 Practice Tests این بود ولی مرسی تست ان لاین رابدم معلوم میشه چه جوریم
    احتمالا نمرتون خوب نمیشه ولی نا امید نشید.
    دلیلش تا حد زیادی نوع سوالات هست مثلا هر چقدر هم ریاضی بلد باشید بار اول که سوال data sufficiency ببینید 5 دقیقه طول میکشه تا متوجه بشید چطوری کار میکنه. دلیل دیگش هم اشنایی نداشتن با الگرویتم نمره دهی امتحانات کامپیوتری CAT هست. مثلا اکثر افراد تازه کار نمیدونن که اگر به چند سوال اخر جواب ندن (حتی شانسی) نمرشون خیلی میاد پایین.
    این امتحان برای این هست که تا حدی بفهمید چقدر زمان نیاز دارید. اگر سیسیتم مطالعتون را اینجا بنویسید بچه ها میتونن نظر بدن.

راستی بسته به اینکه چقدر پول دارید میتونید از کلاسهای انلاین هم استفاده کنید. مثلا gmat pill نرم افزار ipad هم داره. اونطور که من متوجه شدم خیلی هم ساده اموزش میده. همش ویدیو هست. یکی دو ساعت مباحث هر نوع سوال را درس میده بعدم سوالها را به همون مطالبی که اون دو ساعت درس داده حل میکنه. با کد تخفیف از سایت gmatclub قیمتش 397 دلار هست.

راستی یادم رفت بگم اگر کتابی که قصد دارید بخرید kaplan premier هست بهتره برای sentence correction کتاب manhattan sentence correction را هم بخرید. من همین premier را دارم و به نظرم اکثر قسمتاش خوب هست و فقط بخش sentence correction برای یک غیر انگلیسی زبان کم هست ولی کلا کتاب بدی نیست.( ولی خوب 2 کیلو هستا)
    برای نمونه سوال هم gmat officla guide 13th edition که فایلش توی قسمت کتابخونه هست. برای gmat باید سوال حل کنید pattern های سوالاتی که میاد وارد ناخوداگاهتون بشه.
    ویرایش توسط Simon : December 5th, 2013 در ساعت 11:18 PM

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض دانلود 13 کتاب Manhattan جی مت

درود
    کاربر عزیز آقای shayan18 لطف کردند این کتاب ها رو در اختیار بنده قرار دادن.

دانلود 13 کتاب Manhattan جی مت

حجم فایل: 102 مگابایت
    رمز فایل: Applyabroad

لیست کتاب های موجود در فایل بالا:
    Foundations_of_GMAT_Math.pdf
    Foundations_of_GMAT_Verbal.pdf
    Guide_00_-_GMAT_Roadmap.pdf
    Guide_01_-_Fractions_2C_Decimals_2C_and_Percents.pdf
    Guide_02_-_Algebra.pdf
    Guide_03_-_Word_Problems.pdf
    Guide_04_-_Geometry.pdf
    Guide_05_-_Number_Properties.pdf
    Guide_06_-_Critical_Reasoning.pdf
    Guide_07_-_Reading_Comprehension.pdf
    Guide_08_-_Sentence_Correction.pdf
    Guide_09_-_Integrated_Reasoning_and_Essay.pdf
    Manhattan Advanced GMAT Quant.pdf

برای دانلود:

1. روی لینک مورد نظرتان کلیک کنید
    2. گزینه ی Free Download را کلیک کنید
    3. گزینه ی Create Download Link را کلیک کنید
    4. گزینه ی DOWNLOAD NOW راکلیک کنید.

بدرود
    ویرایش توسط MortezaBermoda : January 31st, 2014 در ساعت 07:18 PM
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)