صفحه 67 از 76 نخستنخست ... 175758596061626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط M_NSF نمایش پست ها
    تو کتابخونه هست می تونید دانلود کنید(pdf) کیفیتش هم خوبه.اما بهتر از اون، اینه که کتاب رو بخرید.40-50 تومن هزینه برای امتحانی که حداقل 2 میلیون(با پول سفر) براتون در می آد، هزینه ی زیادی نیست
    دوست عزیز اونی که تو کتابخونه هست صفحاتش اسکن شدست و متن نیست (عکسه)!
    من میخوام تو ایبوک ریدرم بخونم و اگه عکس باشه زوم نمیشه و مناسبه خوندن نیست
    ممنون میشم کسی نسخه ای که متن باشه و اسکن شده نباشه رو قرار بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

سلام دوستان

من میخواستم برای رشته مستر finance توی کانادا اپلای کنم و باید gmat هم بدم و به gmat 600 هم نیاز دارم، توی ایران کنکور MBA دادم و با GMAT آشنایی دارم. رشته لیسانس هم برق الکترونیک بوده و در نتیجه از نظر ریاضی و حل مساله اوضام بد نیس. میخوام 1.5 2 ماه روش وقت بزارم، بچه منابعی کتاب و آنلاین چه پیشنهاد میکنید با توجه به مدت زمانی که میخوام بزارم؟

خیلی ممنون از راهنمایی که میکنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخواستم برای رشته مستر finance توی کانادا اپلای کنم و باید gmat هم بدم و به gmat 600 هم نیاز دارم، توی ایران کنکور MBA دادم و با GMAT آشنایی دارم. رشته لیسانس هم برق الکترونیک بوده و در نتیجه از نظر ریاضی و حل مساله اوضام بد نیس. میخوام 1.5 2 ماه روش وقت بزارم، بچه منابعی کتاب و آنلاین چه پیشنهاد میکنید با توجه به مدت زمانی که میخوام بزارم؟

خیلی ممنون از راهنمایی که میکنید.
    سلام

کتاب GMAT critical reasoning bible منبعی فوق العاده برای کند و کاو در متون و سوالات پیچیده بخش وربال در GRE و GMAT به حساب میاد. کاربری و اثربخشی این مرجع بارها و بارها به وسیله دوستان مختلف در این فروم تصریح شده... در مورد ریاضی هم بهترین کار برای شما که رششتون هم فنی بوده یه browse مختصر روی کتاب بارونز و تمرینات مراجعی مثل کتاب official هست... اگه راهی برای افزایش دقت هم سراغ دارید الان موقع استفاده و به کار گیری اون روشه!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ویرایش توسط nilo0far : May 27th, 2014 در ساعت 11:01 PM دلیل: نقل قول

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_p نمایش پست ها
    دوست عزیز اونی که تو کتابخونه هست صفحاتش اسکن شدست و متن نیست (عکسه)!
    من میخوام تو ایبوک ریدرم بخونم و اگه عکس باشه زوم نمیشه و مناسبه خوندن نیست
    ممنون میشم کسی نسخه ای که متن باشه و اسکن شده نباشه رو قرار بده
    سلام

یک راه هم اینه که با استفاده از سایت های آنلاینی مثل این، pdfی که scannedهست رو به نمونه searchable تبدیل کنید.
    اون وقت در ebook reader قابل browse خواهد بود.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    دوستان برای یادآوری بحثهای ریاضی به زبان ساده تر چه کتابی پیشنهاد میکنید؟
    سلام

کتابی که بارونز برای آزمون GRE منتشر کرده در چندین بخش مفاهیم ساده ریاضی مورد نیاز رو به صورت نکته ای گفته که به طور قطع برای GMAT هم کاربردی هستند.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pariyaaa نمایش پست ها
    دوستان برای وربال چه کتابی بخونم که توضیحاتش خوب و واضح باشه؟
    سلام

کتاب GMAT critical reasoning bible تقریبا همه چیز رو پوشش داده... البته تمرین کافی برای مسلط شدن به روش های اون عملا کار زمان بری به حساب میاد.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdtime نمایش پست ها
    دوستان کسی سری کتابهای منهتن رو برای فروش نداره؟
    یا کسی اطلاع نداره چطور میشه تهییه شون کرد؟!
    سلام

یه سری به کتابخونه و بخش GRE میزدید به سادگی اونا رو پیدا می کردید!!!
    تقدیم به شما دوست عزیز

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

کتاب GMAT critical reasoning bible منبعی فوق العاده برای کند و کاو در متون و سوالات پیچیده بخش وربال در GRE و GMAT به حساب میاد. کاربری و اثربخشی این مرجع بارها و بارها به وسیله دوستان مختلف در این فروم تصریح شده... در مورد ریاضی هم بهترین کار برای شما که رششتون هم فنی بوده یه browse مختصر روی کتاب بارونز و تمرینات مراجعی مثل کتاب official هست... اگه راهی برای افزایش دقت هم سراغ دارید الان موقع استفاده و به کار گیری اون روشه!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام جناب matinking، خیلی ممنون از راهنماییتون. من این منابع رو آنلاین توی فروم میتونم پیدا کنم؟؟ فک میکنید توی 1.5 2 ماه میشه تسلط مناسب روی کتاب اولی که عرض کردین پیدا کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    سلام جناب matinking، خیلی ممنون از راهنماییتون. من این منابع رو آنلاین توی فروم میتونم پیدا کنم؟؟ فک میکنید توی 1.5 2 ماه میشه تسلط مناسب روی کتاب اولی که عرض کردین پیدا کرد؟
    سلام

ببینید پیش زمینه زبان اهمیت فوق العاده ای داره... مثلا کسی که در طول سال های تحصیلات دانشگاهی در ایران هیچ وقت طرف ebook های انگلیسی نرفته، وب سایت های خارجی و اخبار های بین المللی رو دنبال نکرده و اصولا با انگلیسی ارتباط تنگاتنگ نداشته در مواجهه با reading تافل هم ابتدا به ساکن دچار مشکل میشه چه برسه به verbal آزمونی مثل GMAT!... بنابراین...
    اگر شما جزو اون هایی نباشید که بالا عرض کردم ان شا الله با اختصاص زمان کافی هم برای مطالعه کتاب و هم تمرین مکفی برای آب دیده شدن در پیاده سازی تکنیک ها می تونید در این بازه زمانی موضوع رو جمع و جور کنید.
    این کتاب در کتابخانه فروم موجود نیست... ولی من اونو دارم ولی باید قبل از آپلود یه فکری به حال حجم زیاد 56 مگابایتی اون بکنم!!!
    طی یکی دو روز از بعد از اضافه شدن کتاب به منابع کتابخانه فروم این لینک می تونید کتاب رو دانلود بفرمایید.

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ویرایش توسط Matinking : May 20th, 2014 در ساعت 06:43 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط moji811 نمایش پست ها
    درود دوستان

من وقت زیاد دارم! رشته کارشناسیم ادبیات انگلیسی بوده اما پایه ی ریاضیم بد نیست. می خواستم بدونم برای بخش ریاضی کتاب های منهتن رو بخونم کافیه یا باید از چند منبع مختلف استفاده کنم(برای بالای 700)؟؟

ممنون
    نه کافیه.
    منهتن کتاب آموزش مطلب و نکته هست ولی خیلی سوال نداره. شما اگر منابع دیگه هم بخونید از نظر نکته و مطلب چیز جدیدی دستگیرتون نمیشه.
    در ضمن اکثر منابع بدرد بخور نیستن.
    باید منهتن را خوب بخونید بعد برید سوالات gmat review 13 edition را با دقت زیاد حل و بررسی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)