صفحه 69 از 76 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط c0rd3r نمایش پست ها
    Kaplan GMAT Premier 2015

Cracking the GMAT Premium 2015 edition

دوستان این تا منبع رو میخوام من فایل پی دی اف رو هرچی گشتم جایی پیدا نکردم
    توی سایت ورژن 2009 کاپلان و 2013 پرینستون موجوده
    حالا نمیدونم با این ویرایش 2015 تفاوتی دارن یا نه

با سلام میشه سوال کنم قصد دارید به ترتیب چه منابعی را مطالعه کنید؟
    کتاب kaplan را من ورژن 2014 را دارم و خیلی تعریفی نداره. یعنی کسی که سری mnahattan را مطالعه کرده این کتاب به هیچ دردش نمیخوره.
    princeton را من ندارم ولی کلا به غیر از کتابهای منهتن و کتاب critical reasoning bible و تا حدی سری کتابهای veritas prep بقیه کتابها ارزش ندارن.

یک نکته ای هم من بهش رسیدم و دیدم نظر خیلی ها همین هست. شما نباید چند کتاب برای یک مبحث مطالعه کنید. بلکه باید یک کتاب خوب مثل منهتن را با دقت یاد بگیرید و نکات اون کتاب را روی سوالات official guide gmat بکار ببرید و تکرار کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!

با سلام
    دوستان من به شدت بدنبال کتاب sentence correction grail 3rd edition by: Aristotle هستم ، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    حتی اگه لینکی برای خرید ebook باشه هم خوبه
    ممنون

Junior Member

با سلام... دوستان عزیز خیلی ممنون از راهنمایی هاتون ...من کارشناسی صنایعء خوندم و ارشد ام بی ای خوندم در انگلستان ... و الان برای دکترای مدیریت میخام اپلی کنم برای کانادا . راستش چند سال پیش همینطوری جی مت امتحان دادم و خیلی نمرم بد شد.... از این جهت خیلی از این آزمون میترسم.... زبانم بد نیست... والی از نظر لغات متوسط هستم... ... ۳-۴ ماه بیشترنمیخوام وقت بزارم چون شاغل هستم و میخوام تا دسامبر این آزمون ها رو جم کنم و اپلی کنم..... ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.... اگرمنابع خوبی برای جی مت میشناسید که بشه نمری ۶۸۰ گرفت لطفآ معرفی کنید ..... با سپس فراوان

Junior Member

سلام پی دی اف کتاب آفیشال گاید 2015 توی اینترنت موجوده می تونید از سایت www.irlanguage دانلود کنید
    لینک دانلود:
    http://www.irlanguage.com/823/%D8%AF...for-GMAT-2015/

Junior Member

سلام دوستان من دو هفته دیگه امتحان mba دارم مثلی که سوالات جیمت رو از ازمونای خارجی ترجمه میکنن،من فقط میخوام رو سوالای استدلال منطقی کار کنم فکر کنم به انگلیسی بهش میگین critical reasoning
    کتاب official guide 2015 رو دیدم منبع خوب دیگه ای هست برای این مبحث؟؟؟ از کجا میتونم دانلود کنم یا گیر بیارم
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssunson نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو هفته دیگه امتحان mba دارم مثلی که سوالات جیمت رو از ازمونای خارجی ترجمه میکنن،من فقط میخوام رو سوالای استدلال منطقی کار کنم فکر کنم به انگلیسی بهش میگین critical reasoning
    کتاب official guide 2015 رو دیدم منبع خوب دیگه ای هست برای این مبحث؟؟؟ از کجا میتونم دانلود کنم یا گیر بیارم
    ممنون از راهنماییتون
    سلام من جفت جی مت ها رو امتحان دادم.امتحان جی مت بین المللی اصلا قابل مقایسه با جی مت فارسی نیست و قسمت استدلال منطقی جی مت فارسی در برابر جی مت بین المللی مثل یه شوخی می مونه. من احساس می کنم وقتتون تلف میشه چون سطح سوالاتش خیلی خیلی بالاتره با این وجود بهترین کتاب همین افیشال گایده . یه کتاب دیگه همofficial Gmat review verbal o اونم مثل افیشاله یه تعداد سوال بیشتر داره.فکر کنم توی فروم هم باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-I.k.i.u

سلام
    کسی از دوستان لطف میکنه یه لینک از کتاب CR Bible بزاره اینجا که من بتونم دانلود کنم
    متاسفانه هر چی تلاش میکنم از کتابخونه نمیشه Extract کنم فایلشو
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

سلام ببخشید ی سوال دارم که نمیدونم کچا مطرح کنم. ک
    سی میدونه حداقل نمره جیمت چقدر باید باشه که دیگه نیازی به مدرک زبان نباشه؟ و آیا دانشگاههای معتبر (نه حالا الزاما رنک زیر 100!) داشتن مدرک جیمت رو بجای زبان هم قبول میکنن؟ شنیدم بعضی داشنگاههای با داشتن نمره جیمت بالای 700 شاید زبان نخان. البته من زبانم خوبه ولی مدرکم اکسپایر شده و وقت هم ندارم. میخام فوکسم رو بذارم روی جیمت
    با سپاس

ApplyAbroad Hero

صرفا جهت اطلاع: Official guide و Verbal Review و Quantitative Review ورژن جدید 2016 هم چند روز قبل به بازار اومد!

اونطور که مسوولان قول دادند، 25% مطالب brand new هستند، یعنی واقعا تازه و جدید هستند.

با آرزوی موفقیت
    inactive account

Junior Member

بچه ها من چرا نمیتونم از کتابخونه هیچ کتابی رو دانلود کنم؟؟ نه منهتن، نه کپلان، هیچی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)