صفحه 7 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

Junior Member

پیش فرض Practise software for GMAT

نرم افزاري هايي براي تمرين GMAT ظاهرا وجود داره. اگه كسي مي دوته اسم و ايتكه از كجا مي شه پيدا كرد؟

پیش فرض پاسخ : Practise software for GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem
    نرم افزاري هايي براي تمرين GMAT ظاهرا وجود داره. اگه كسي مي دوته اسم و ايتكه از كجا مي شه پيدا كرد؟
    بهترین نرم افزار تمرین امتحان اصلی،GMAT PREP هستش که از خود سایت www.mba.com به طور رایگان قابل دانلوده.نمره اش هم تخمین واقعی از نمره اصلیه.در کنار این 800score.com و کاپلان هم یک سری CAT دارن که فکر می کنم بچه های توی قسمت های دیگه آپلود کردن این ها رو.
    Before the Dawn

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Practise software for GMAT

دست شما درد نكنه.GMAT PREP قسمت هاي اموزشي خوبي هم داره. بديش اينه كه فقط 2 تا تست داره.

پیش فرض پاسخ : دانلود منابع GMAT

سلام دوستان عزیز
    با تشکر از تمام دوستانی که بسیار کمک کردند که تعدادشان زیاد است نمی توانم اسم ببرم اگر کسی می تونه نرم افزارهای مرتبط به جی مت رو هم اینجا بزاره ممنون می شم اگر لینکش هم باشه استقبال می شه
    با امید موفقیت تلاش گرانی که هیچگاه خسته نمی شوند
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

دوست عزیز،

به لینک زیر سر بزنید. منابع خوبی برای GMAT داره. بعلاوه منابع خوب دیگه ای رو هم برای سایر امتحانات مثل IELTS، TOEFL و GRE هم در این سایت وجود داره که می تونید دانلود کنید. عضویتش هم free هست.

http://www.englishtips.org/?do=cat&category=gmat
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

با تشکر فراوان. لینک هایی که گذاشتین عالیه. فقط در مورد چهارمین مورد که تا part5 گذاشتین، موقع extract کردن خطا میده و بخش های بعدی رو هم میخواد تا کامل extract بشه. ممنون میشم اگه لینکشو بذارین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

مستقل از هزینه و دردسر تهیه کتاب ها، توصیه می کنید هر سه کتاب OG رو بگیرم؟(Review,Verbal,Quantitative) یعنی وقت می شه همشو خوند؟ یا مثلا مطالبشون مشترک نیست؟

بیش تر بچه ها می گن واسه Critical Reasoning و sentence correction ، کتاب Manhattan خوبه...

کلاً گیج شدم چی بخرم و چی بخونم :-S
    با توجه به این که حجم کتاب ها هم خیلی زیاده و هر کدومشو اگه آدم بخواد خوب بخونه کلی وقت می گیره!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

manhattan کتاباش توضیح دادن .. تست نداره .. به درد خوندن می خوره اما gmat همش تمرین کردن و تست زدنه ...

همه کتابای og رو بگیر ... باید جوری برنامه ریزی کنی که بشه تست هاشون رو بزنی ..
    برعکس قیافه گنده ای که داره تست هاش کمه ... مثلآ SC کلآ 113 تا داره که راه بیافتی 3 روزه تموم ه ... همشون هم یه قسمتی دارن که در مورد امتحان و school ها حرف زدن که دیگه لازم نیست خونده بشه ...

چیزه زیادی ندارین بخرین ..
    یه سری فایل و pdf , یه سری application های CAT ه و یه سری کتاب که pdfش نیست و باید گیر بیارین ... og ها رو من pdf دارم ..
    در ضمن هر چی کمتر کاغذی بخونین بهتره ...

به حجم نگاه نکنین .. شما یه کتاب 800 صفحه ای رو ماکزیمم توی 10 روز می تونین بخونین ...
    من دو هفته دیگه gmat دارم .. اگه عجلهء فوری و فوتی نداری بعدش که برگشتم توضیح کامل می نویسم توی فروم ..

البته اگه نمره ام در حدی باشه که دل و دماغ این کار رو داشته باشم .. ;D

فعلآ اگه کاری نداری ، دعا کن برای من ..

Junior Member

یعنی بی خیال خریدن OG ها بشم و PDF استفاده کنم؟ آخه با PC درس خوندن خیلی سخته! چون امتحانش کامپیوتریه می گید PDF بهتر از کتابه؟

نه، عجله ای نیست، فقط می خوام منابع و اطلاعلاتمو کامل کنم....ایشالا از مهر استارتو بزنم.
    اطلاعات و نظر کسی که تازه خونده و تازه امتحان داده خیلی مفیده. بی صبرانه منتظرم شما امتحانتو بدی و بیای تعریف کنی از این غول بی شاخ و دم!
    حتما دعا می کنم. فقط باید ریلکس برید سر امتحان، بقیه چیزا خودش به خوبی پیش می ره.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

og 11 رو من pdf دارم .. ولی 12 رو نه !
    به pc درس خوندن اگه سخت باشه برات باید حتمآ دیگه با pc بخونی که با pc امتحان دادن سخت تره .
    مثل تافل هم نیست که آدم بگه تافل دادم و بلدم ....
    تافل در مقابل GMAT یه شوخی ه ! ... ;D

اوکی .. مرسی بابت دعاهایی خیرتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)