صفحه 9 از 76 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 757

موضوع: درخواست،معرفي و دانلود منابع آزمون GMAT (مشاوره در خصوص منابع در تاپيك ديگر!!!)

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : دانلود منابع GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz090 نمایش پست ها
    سلام . از دوستان کسی فایل OG11 یا 12 رو داره؟ تو فایل های فوق من چیزی ندیدم. در ضمن اگه کاملش باشه خیلی خوبه، منظورم اینه که سوال های ریاضی رو هم داشته باشه.

Graduate Management Admission Council (GMAC) "The Official Guide for GMAT Review, 12th Edition"
    Wiley | 2009-03-23 | ISBN : 0470449748 | Pages: 840 | PDF | 7.0 MB

RapidShare
    Winners are simply willing to do what losers won't

سلام كسي فلش كارت لغات پركاربرد جي مت رو نديده؟ اگر دارين اپ كنيد يا لينك بزارين
    با تشكر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

من لینک مناسبی واسه دانلود کتاب های Manhattan گیر نیاوردم. کسی هست که بدونه چند تا کتابه و لینک دانلودشو بتونه بذاره؟

لينك نرم افزار كاپلان و نرم افزار پرينستون رو مي خواستم يا كلا هر چي لينك واسه cat ها دارين بزارين
    ممنون ميشم

سلام دوستان
    اين كتابهاي افيشال گايد جديد هست كسي مي تونه لينكش رو پيدا كنه بزاره اينجا
    Buy your copies of The Official Guide for GMAT® Quantitative Review, 2nd Edition, and The Official Guide for GMAT® Verbal Review, 2nd Edition today!
    اگر تو نت هم سرچ كنيد اينها جاي اون جداي وربال و جداي كوانت چاپ شده و چاب دوم هست

Junior Member

Manhattan واسه GMAT هفت تا کتاب داره(5 تا ریاضی و 2 تا verbal). ولی هرچی گشتم فقط 2 تا از ریاضی ها رو تو اینترنت پیدا کردم. کسی اون 3 تای دیگه رو پیدا کرده؟

- Number Priperties
    - Geometry
    - Equations, inequality and VIC's

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

برو توی سایت esnips.com اونجا همش رو می تونی دانلود کنی .. از emule هم می شه !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من می خوام کم کم شروع کنم برای بهمن خودم رو اماده کنم دوباره .. بار اول که چنگی به دلمون نزد ... با توجه به تجربه ای یه بار خوندن منابع GMAT ، من به manhattan ایمان اووردم و می خوام این بار روی manhattan فقط وقت بذارم ... از طرفی هم ست quanش به دردمون نمی خوره ، چون بیشتر توی وربال مشکل داریم ما ! ...

برای همین یه ست وربال manhattan رو می خوام بگیرم .. لینک اصلیش اینه :

http://www.manhattangmat.com/storeit...ID=240&catid=1

چندتا قسمت داره :

1. Official Guide for GMAT Verbal Review - 2nd Edition اینی که الان توی دسته اکثر بچه ها هست edition یکه !

2. سه تا guide برای سه قسمت وربال که :
    2.1. Critical Reasoning Guide - 200 pages
    2.2. Reading Comprehension Guide - 152 pages
    2.3. Sentence Correction Guide - 288 pages

توضیح : من این سری رو خیلی توی نت سرچ کردم اما نیست .. اونی که اکثر ما داریم و می خونیم یه کتابه که خلاصه این کتاباست ... می بینین که این ها صفحاتش خیلی بالاتره و SCش رو که من دیدم پر تمرین و با جوابای خوبه !

3. شش تا Computer Adaptive Practice Exams :
    این همون 6 تا تسته آنلاینه که من جدا گرفته بودم و گفتم خیلی خوبه برای بچه هایی که می خوان Quan رو بالا و قوی کار کنند ... البته verbalش هم خیلی خوبه !

4. سه تا Online Question Banks :

اینم که از اسمش معلومه .. سه تا بانک سواله که هر کدوم 25 تا سوال توشه ! ... مجموعآ 75 تا !

حالا پیشنهاد من ، من برای بهمن می خوام اماده بشم ... زیاد وقت دارم فعلآ و این ست رو هم اگه الان سفارش بدم تا بیاد دستم برسه فکر کنم یه ماهی طول بکشه ... از بچه هایی که این یه ماه زیاد force ندارن که این دستشون برسه یه نفر رو می خوایم که با من و دوستم بشیم سه تا ، برای سرشکن شدن این کتابا ! ... الان کردیت هم داریم و آدرس خارج از ایران هم OKه که کتابا رو بگیره و برامون بفرسته ... در کل منتظر یه نفر دیگه هستیم که سه تا بشیم !

تقسیم بندی هم اینطوریه :

1. کتاب Official Guide for GMAT Verbal Review - 2nd Edition ، می تونیم دو تا کپی دیگه بگیریم ، یکیمون با قرعه کشی اصل رو برمی داره ..

2. این سه تا کتاب رو ، هر کی یه دونه اصل ورمی داره و از دوتای دیگه کپی می کنه ! ...

3. item سوم رو من و دوستم لازم نداریم ، کاملآ به شخص سوم می دیم ، بره حالشو ببره !

4. این item رو هنوز من مطمئن نیستم که بشه سه بار استفاده کرد ازش ! ... اگه بشه که مشکلی نداریم ، اگه نشه هر کسی یه بانک برمی داره ...

تقسیم بندی قیمت :

کل قضیه 67.20 دلاره ، گردش می کنیم که 68 بشه ... قیمت item سوم که من و دوستم جدا داریم و لازمش نداریم اگه تکی کسی بخواد بگیره 39 دلاره ( http://www.manhattangmat.com/storeit...mID=81&catid=4 ) یعنی همین قیمتی که ما گرفتیم ... برای اینکه هزینه پای همه یکسان در بیاد ... 68 رو تقسیم بر 4 می کنیم ... می شه 17 تا ! ... من و دوستم ، دوتا 17 دلار می دیم ، و نفر سوم 34 دلار ! ...

هزینه پست هم بطور مساوی تقسیم بر سه می شه ، حالا هر چی شد ! ...

آیتم های 1 و 2 و 4 رو با هم توافقی و طبق چیزی که گفتم استفاده می کنیم ، آیتم 3 رو دوست نفر سوم 17 دلار می خره بجای 39 دلار ! ... به نظر من این شیوه کاملآ win-win ه !

تبصره ها :

1. می خوام زودتر سفارش بدیم ، چون یه نفر هم بیشتر لازم نداریم ، به اولین کسی که Ok بده هماهنگ می کنیم ...
    2. بقیه دوستان هم می تونن جداگونه یا با چند نفر دیگه این مجموعه رو بگیرن ... من که به شدت توصیه می کنم ... البته تجربهء قبلی من رو هم در نظر بگیرید : http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=13483 که شیکمی حرف نمی زنم ! ;D
    3. در مورد نحوهء تقسیم بندی هزینه و استفاده حالا وقتی که با هم جفت شدیم بیشتر صحبت می کنیم و بیشتر کنار می آیم ... گرچه فکر نکنم بهتر از این راهی باشه که هر سه نفر راضی باشند !
    4. اگر نگرانه سختی هماهنگی ها هستید ، من و دوستم با هم جفتیم ، روزی 10 ساعت با هم هستیم و عملآ با یکیمون هماهنگ بشه ، نفر دوم هم خودبخود هماهنگه ! ... عملآ کافی دوست نفر سوم با یکی از ما ، من یا دوستم ، کانکت بشه !! که به احتمال زیاد با منه ! ... دوست نفر سوم رو ترجیح می دیم تهران باشه که شب امتحانی وقت زیاد برای هماهنگی های کپی و اینا گذاشته نشه !

برام پیغام بگذارید !

پیش فرض سوالات خودتون رو در مورد منابع GMAT اینجا مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    من می خوام کم کم شروع کنم برای بهمن خودم رو اماده کنم دوباره .. بار اول که چنگی به دلمون نزد ... با توجه به تجربه ای یه بار خوندن منابع GMAT ، من به manhattan ایمان اووردم و می خوام این بار روی manhattan فقط وقت بذارم ... از طرفی هم ست quanش به دردمون نمی خوره ، چون بیشتر توی وربال مشکل داریم ما ! ...

برام پیغام بگذارید !
    در مورد كتاب Manhattan SC، كه دست ما هست و 2003 هست نكته عجيبي كه مي بينم اينه كه بعضا جاهاي مختلف كتاب غلط داره، غلط چاپي يا مشابهش، كه از كتابي تو اين سطح بعيده، مي گم نكنه اين جعليه!
    شما هم به اين غلط ها برخورديد؟

Question دانلود منابع GMAT

كسي كتاب 1000SC رو داره؟
    راستي اين كتاب ها تو ايران اصلا پيدا نمي شن؟ manhattan, kaplan, , ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)