نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 107

موضوع: معضلات و مشکلات مهاجرت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : معضلات و مشکلات مهاجرت

سلام
    نمی دونم جای این سوال اینجا باشه یا نه امیدوارم راهنمایی بگیرم
    من و همسر و پسرم الان نزدیک به پنج ساله که تصمیم به مهاجرت گرفتیم اوایلش که برام جدی نبود و با توجه به اینکه پسرمم پنج ساله هست من درگبر تولد بچم و بزرگ کردنش شدم ولی همسرم دنبال قضیه رو جدی گرفت و بالاخره یه روز بهم گفت دعوت به مصاحله شدیم منم مقداری فرانسه خونده بودم و با همون اندازه از زبان به مصاحبه رفتم البته همسرم مین بود خلاصه قبول شدیم و الان تا یکی دو ماه دیگه عازم کانادا هستیم
    مشکل من اینجاست که تمام این سالها زبان رو نخوندم و واقعا سطح زبانم پایینه با اینکه مهاجرت رو دوست دارم ولی فکر اینکه اونجا مثل کر ولال ها باشم تنم رو میلرزونه
    همسرم خیلی خوشبینه و به من امید میده که اونجا تو محیط قرار میگیری کلاس میری و چون پسرمون پیش دبستانی میره وقت داری که بخونی
    اما خودم به شدت میترسم نمیدونم باید چبکار کنم آیا واقعا ممکنه از این سطح پایین زبان بتونم خودمو بالا بکشم ؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : معضلات و مشکلات مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Aazaa نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم جای این سوال اینجا باشه یا نه امیدوارم راهنمایی بگیرم
    من و همسر و پسرم الان نزدیک به پنج ساله که تصمیم به مهاجرت گرفتیم اوایلش که برام جدی نبود و با توجه به اینکه پسرمم پنج ساله هست من درگبر تولد بچم و بزرگ کردنش شدم ولی همسرم دنبال قضیه رو جدی گرفت و بالاخره یه روز بهم گفت دعوت به مصاحله شدیم منم مقداری فرانسه خونده بودم و با همون اندازه از زبان به مصاحبه رفتم البته همسرم مین بود خلاصه قبول شدیم و الان تا یکی دو ماه دیگه عازم کانادا هستیم
    مشکل من اینجاست که تمام این سالها زبان رو نخوندم و واقعا سطح زبانم پایینه با اینکه مهاجرت رو دوست دارم ولی فکر اینکه اونجا مثل کر ولال ها باشم تنم رو میلرزونه
    همسرم خیلی خوشبینه و به من امید میده که اونجا تو محیط قرار میگیری کلاس میری و چون پسرمون پیش دبستانی میره وقت داری که بخونی
    اما خودم به شدت میترسم نمیدونم باید چبکار کنم آیا واقعا ممکنه از این سطح پایین زبان بتونم خودمو بالا بکشم ؟
    کلاسهای خصوصی (حداکثر 2-3 نفره) فشرده برید (5-6 روز در هفته). هرچقدر زبانتون بهتر باشه اونجا سریعتر جا می افتید. و اینکه در محیط قرار می گیری با اینکه درسته ولی نباید تصور بشه کار ساده ای است چون در اون محیط شروع کردن خودش خیلی دشواره. خیلی ها هستن که به این امید میان و می بینن سریعا ایزوله شدن چون مینیمم ها رو بلد نیستن. شک نکنید باید کلاس های خصوصی فشرده برید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)