صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 107

موضوع: معضلات و مشکلات مهاجرت

پیش فرض هدف از مهاجرت

سلام

من هدفم از فکر مهاجرت زندگی آرومتر، رفاه بیشتر و پس اندازی برای ساختن یک زندگی خوب در ایران هست
    رشته ی من علوم انسانی هست و بین رشته های حقوق و Education کاملا مردد هستم

بنطر شما آیا این طرز فکر درست هست یا من دارم راهو اشتباه میرم ؟

ممنونم از توجهتون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هدف از مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام

من هدفم از فکر مهاجرت زندگی آرومتر، رفاه بیشتر و پس اندازی برای ساختن یک زندگی خوب در ایران هست
    رشته ی من علوم انسانی هست و بین رشته های حقوق و Education کاملا مردد هستم

بنطر شما آیا این طرز فکر درست هست یا من دارم راهو اشتباه میرم ؟

ممنونم از توجهتون
    منظورتون از پس انداز برای ساختن زندگی در ایران چیه؟ یعنی قصد دارید چند سالی کار کنید و بعد برگردید ایران؟ در این صورت باید گفت که نه مهاجرت معمولا برای این روش جواب نمیده. سالها طول میکشه و تلاش زیادی لازم داره که تازه به سطح زندگی ایران تون برسید. مهاجرت یک پروژه دراز مدت است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظورتون از پس انداز برای ساختن زندگی در ایران چیه؟ یعنی قصد دارید چند سالی کار کنید و بعد برگردید ایران؟ در این صورت باید گفت که نه مهاجرت معمولا برای این روش جواب نمیده. سالها طول میکشه و تلاش زیادی لازم داره که تازه به سطح زندگی ایران تون برسید. مهاجرت یک پروژه دراز مدت است.
    سلام
    منظورم اینه که در کنارش بشه در ایران هم زندگی دست و پا کرد، به خانواده کمک کرد
    الان در ایران واقعا فقط یک شغل بخور و نمیر دارم فقط
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام
    منظورم اینه که در کنارش بشه در ایران هم زندگی دست و پا کرد، به خانواده کمک کرد
    الان در ایران واقعا فقط یک شغل بخور و نمیر دارم فقط
    دوست عزیزم،
    تا جایی که اطلاع دارم، تو آمریکا که به دانشجوی دکترا یه حقوق ماهیانه متناسب با اون ایالتی که توش زندگی میکنه میدن. یعنی خیلی از دانشجوها تازه با کمبود پول مواجه میشن. اینطوری نیست که شما بتونین پس انداز آنچنانی هم داشته باشین.
    استرالیا و کانادا رو خبر ندارم.
    تو اروپا هم: آلمان در بیشتر مواقع با کسر مالیات، هزار و صد یورو پرداخت میکنن ماهانه، که اون برای گذران زندگی یه نفر کافیه و بعیده چیزی ازش بمونه، مگر خیلی خیلی صرفه جویی کنین، که در اون صورتم بعیده که بیشتر از سیصد یورو بتونین ذخیره کنین (تو مونیخ و برلین که این هزار و صد یورو کمم هست و عملا چیزی ازش نمیمونه).
    هلند و بلژیک هم با کسر مالیات تو سال اول بهتون هزار و پونصد تا میدن که میشه با صرفه جویی یه ششصد یورویی رو ذخیره کرد. ولی اگه خوب زندگی کنین خب بعیده ازین حقوقی که میدن چیزی بمونه که بشه ذخیره هم کرد.
    تو سوئدم چون شما مالیتی پرداخت نمیکنین ضمن تحصیل، کل اون دو هزار و خورده ای یورو رو بهتون میدن که البته میشه اونو ذخیره کرد.
    اما در حالت کلی بعیده که بشه با مهاجرت به کشور دیگه اونقدی پول بمونه که بشه یه زندگی رو تو ایران عزیز هم چرخوند.
    موفق باشید دوست عزیزم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

پیش فرض پاسخ : معضلات و مشکلات مهاجرت

سلام و تشکر از بابت اطلاعات خیلی مفید شما
    من منظورم در صورت داشتن شغل و گرفتن اقامت هست
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member

سلام
    من تمام پستهای شما رو در مورد سختیهای مهاجرت خوندم و از راهنمایی دوستان هم سپاسگزارم
    من با سی و یک سال سن و یک بچه و مدرک دیپلم
    و قصدم مهاجرت به امریکاست. به نظرتون برای یه خانوم با این شرایط و بدون تحصیلات دانشگاهی فرصت شغلی وجود داره! و آیا اونجا از منو دخترم حمایت میشه .!!!
    ویرایش توسط niko90 : January 9th, 2016 در ساعت 02:12 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niko90 نمایش پست ها
    سلام
    من تمام پستهای شما رو در مورد سختیهای مهاجرت خوندم و از راهنمایی دوستان هم سپاسگزارم
    من با سی و یک سال سن و یک بچه و مدرک دیپلم
    و قصدم مهاجرت به امریکاست. به نظرتون برای یه خانوم با این شرایط و بدون تحصیلات دانشگاهی فرصت شغلی وجود داره! و آیا اونجا از منو دخترم حمایت میشه .!!!
    بستگی داره که به چه نحوی قراره مهاجرت کنید. اونجا فامیل دارید؟ چه حمایتی انتظار دارید؟

Junior Member

انشالله از طریق برنده شدن در لاتاری. تنها راهی که بتونم مهاجرت کنم همینه.
    خواهرم دانشجوی ارشد و فاند داره .
    از حمایت منظورم اینه که اگه در هزینه های درمانی یا هزینه مهد یا مدرسه دخترم کم بیارم ، تکلیفم چی میشه ؟ موسسه یا نهادهایی برای حمایت از زنان سرپرست خانه با درآمد کم هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niko90 نمایش پست ها
    انشالله از طریق برنده شدن در لاتاری. تنها راهی که بتونم مهاجرت کنم همینه.
    خواهرم دانشجوی ارشد و فاند داره .
    از حمایت منظورم اینه که اگه در هزینه های درمانی یا هزینه مهد یا مدرسه دخترم کم بیارم ، تکلیفم چی میشه ؟ موسسه یا نهادهایی برای حمایت از زنان سرپرست خانه با درآمد کم هست؟
    در امریکا بسته به ایالت محل اقامت کمکهایی برای افراد کم درآمد و کوپن های غذا و نظیر آن هست ولی زیاد نیست. اساسا تکلیفتون با خودتون است.
    در ضمن لاتاری اینقدر درصد شانسش پایینه که از الان اصلا برنامه ریزی لازم نداره. شما اگر دوست دارید خارج بیایید فعلا فقط زبان کار کنید.شانس برنده شدن لاتاری یک در صد هم نیست.

Junior Member

یادگیری زبان هم به طور جدی شروع کردم .
    بله درصد شانس قبولی پایینه ولی تمام تلاشمو می کنم تا راهی پیدا کنم ،تازه با این سایت آشنا شدم و سعی می کنم تمام مطالبشو بخونم .شاید راههای دیگه ای هم موجود باشه و من نمیدونم .
    به هرحال وقتی قراره از صفر شروع کنی در مهاجرت به اون کشور با تمام سختیهایی که پیش روی آدمه احتمال موفقیت و ثبات هست. اما اینجا هرگز....
    لطفا برای موفقیتم انرزی مثبت و خوب بفرستید.

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)